Mommys Soap, Naturalny olejek do ciała dla dzieci i dorosłych

Mommys Soap, Naturalny olejek do ciała dla dzieci i dorosłych

Stworzony na bazie oleju ze słodkich migdałów o bardzo delikatnym, cytrusowym zapachu olejku z pomarańczy (2% całego oleju), bogaty w proteiny, sole mineralne, witaminy A, E, D oraz z grupy B, kwasy: linolowy, oleinowy, nie pozostawia na skórze tłustego filmu

przeznaczenie: do skóry twarzy, ciała (w szczególności na uda, biodra, pośladki i piersi) oraz do włosów i paznokci, sprawdzi się również jako składnik maseczek i peelingów a także do masażu i kąpieli

działanie: zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, zapobiega utracie wody, wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry, łagodzi podrażnienia, zapobiega powstawaniu rozstępów

efekt: dogłębnie nawilżona, odżywiona oraz bardziej elastyczna i jędrna skóra, regeneracja suchych i łamliwych włosów, zapobieganie łamliwości paznokci oraz ich rozdwajaniu się, działanie przeciwzmarszczkowe, pomocny w profilaktyce rozstępów

odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz dzieci

100 ml, butelka szklana z zakraplaczem"

normalna, wrażliwa, sucha
oliwki
nawilżające

debeściak na ciążowy brzuszek. i nie tylko.

Pozostając w tematyce olejków do ciała (ostatnio pisałam o takim, który przenosi na Hawaje), używam już od dłuższej chwili czegoś fantastycznego, przecudowne pachnącego i świetnie działającego: Naturalnego Olejku Do Ciała od Mommy`s Soap.

Skąd moja aktualnie ogromna miłość do olejków? Jestem w ciąży i nic tak nie wspomaga powiększającego się brzuszka, jak dobrze dobrany olejek. Balsamy i masła nie zawsze potrafią sprostać ogromnym wymaganiom skóry; na olejku (przynajmniej tym od Mommy's :)), jeszcze się nie zawiodłam w kwestii tej ważnej pielęgnacji.

Produkt bazuje na oleju ze słodkich migdałów. Pachnie prawdziwie energetycznie (bardzo przyjemnie!) cytrusowo, dzięki zawartości olejku z pomarańczy. Zapach jest przecudny, absolutnie naturalny, wydaje się mocny (podczas aplikacji), ale absolutnie nieprzytłaczający. Rześki i otulający zarazem. Utrzymuje się w pewnym stopniu przez jakiś czas na skórze.
Bez obaw mogą go używać kobiety w ciąży i dzieci.
To taka jego ogólna charakterystyka.

Jak go stosować?
bezpośrednio na ciało, twarz
do masażu
kąpieli
na włosy
jako składnik maseczek i peelingów
W każdej tej roli sprawdza się świetnie a jego działanie broni się samo.

I najważniejsze- co potrafi:
*dogłębnie nawilża, odżywia, regeneruje
*ujędrnia, wygładza, nadaje skórze miękkość❕
*zapobiega uczuciu suchości i świądu
*działa profilaktycznie przeciw rozstępom
*zabezpiecza skórę przed działaniem czynników zewnętrznych
*łagodzi podrażnienia i koi
*wzmacnia barierę ochronną skóry
*zapobiega utracie wody

Zapewnia kompleksową pielęgnację skóry, powiedziałabym, że nawet się nią opiekuje :) Działa absolutnie satysfakcjonująco.

Używa się go bardzo przyjemnie, łatwo się rozprowadza, wchłania przyzwoicie na lekko wilgotnej skórze. Użyty do masażu daje dobry poślizg, już w tym momencie jego używanie to prawdziwa przyjemność.

Na fotografii widnieje jego opakowanie w wersji z pipetą. Nie wiem, czy to starsza, czy może nowsza wersja- ja używałam opakowania z doskonale funkcjonującą pompką.
To szklana buteleczka, z białymi dodatkami, z maksymalnie minimalistyczną etykietą. Prezencja? Bardzo na plus,

To olejek, po który zdecydowanie warto sięgnąć. Serdecznie go polecam, nie tylko przyszłym mamusiom, ale każdemu, kto aktualnie potrzebuje takiej pielęgnacji, jaką ten olejek może zaoferować.