Rossmann, Summer Blooming, Krem do rąk

Rossmann, Summer Blooming, Krem do rąk

Limitowana kolekcja wakacyjna. Nawilżający krem do rąk o kwiatowym zapachu. Posiada śliczne opakowanie z motywami kwiatowymi. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

kremy do rąk
<50ml
Skóra
normalna

to jest to!

Krem kupiłam przypadkiem podczas wizyty w drogerii. Do zakupu zachęciła mnie przede wszystkim cena, gdyż leżał w koszyczku z produktami przecenionymi. Zapłaciłam za niego tylko 1 zł, więc nawet gdyby okazał się bezwartościowy to nie byłoby szkoda. Krem ma pojemność 60 ml i jest zamknięty w bardzo wygodnej w użytkowaniu tubce. Warto zauważyć, że pastelowa gama kolorystyczna działa na zmysły konsumenta i wskazuje na to, że produkt będzie delikatny dla naszej skóry a sam krem będzie bardzo subtelny. Tak jak podziałało to na moją wyobraźnie, tak samo działa na skórę. Krem ma ładny delikatny, kwiatowy zapach i kremowo - żelową konsystencje. Trzeba poczekać około minutę, żeby się wchłonął. Po tym czasie pozostawia na skórze bardzo miły filtr i sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka. Dłonie zamieniają się tak jakby w jedwabiste rękawiczki. Krem użytkuje nawet mój mąż i również go chwali. Jest to więc produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Polecam!