Avon, Naturals, Hair Care 2 in 1 Shampoo & Conditioner Aloe & Macadamia (Szampon z odżywką `Aloes i orzechy makadamia`)

Szampon z odżywką Aloes i orzechy makadamia delikatnie oczyszcza, odżywia i wygładza włosy, idealny do codziennego stosowania.

Zastosowanie: odżywczy, wygładzający szampon z odżywką do każdego rodzaju włosów, idealny do włosów szorstkich i matowych
Działanie: formuła z ekstraktem z aloesu i olejkiem makadamia oczyszcza włosy dbając o ich nawilżenie, redukuje szorstkość i suchość włosów
Efekt: wygładzone, zdrowo wyglądające włosy
większa, bardziej ekonomiczna butelka
Twoje włosy potrzebują odżywienia i gładkości? Sięgnij po szampon z odżywką Aloes i orzechy makadamia, aby przywrócić im zdrowy, lśniący wygląd. Zawarty w jego formule aloes pomoże nawilżyć i wygładzić włosy, a olejek makadamia wzmocni je i ograniczy łamliwość. Ten szampon możesz stosować codziennie.

Nie dla mnie

Szampon z odżywką z Avonu kupiłam z zazdrości,:)
Szwagierka zamawiała go regularnie. Jej czarne, farbowane włosy zawsze wyglądały na odżywione. Świeże. I pięknie się błyszczały.
Niestety u mnie na farbowanych blond nie było tak spektakularnego efektu jak u niej.
Pięknie pachnie. Dobrze się pieni. Łatwy w zmyciu. Wygodna butelka. Niestety użyłam.kilka razy i za każdym razem efekt był taki sam: włosy wyglądały na tłuste.
Sam produkt oceniam pozytywnie. Jednak nie do cienkich włosów. Chwilowo wyglądały świetnie ale efekt ciężkości i przetłuszczania zdecydowanie zahamowal moj zapał do tego produktu. Mimo wszystko szwagierka zadowolona i bardo sobie chwali.
Warto samemu spróbować. Cena nie jest wygórowana. Butelka ma spora pojemność. Jest wydajny i do tego pięknie pachnie. Mam alergiczna i wrażliwą skórę a nie wystąpiły żadne podrażnienia ani alergie.
Ja nie kupię go ponownie ale też nie odradzam.