Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce.

Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25%
z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

szampon jest ok, ale mnie nie zachwycił

Kupiłam bo polecała znajoma, szampon jest ok, ale mnie nie zachwycił. Ma przyjemny zapach, skład z kolei nie jest już aż taki super chociaż nie tragiczny. Dobrze się pieni, nie trzeba lać go zbyt dużo. Ma wygodny dozownik. Włosy nie są po nim obciążone, ładnie się układają, ale mam wrażenie, że szybciej się przetłuszczają.

Świetny, polecam

Jest to mój hit i cieszę się, że poznałam ten szampon !
Pomimo, że jego zapach nie jest zbyt mocny, a nawet bardzo delikatny to i tak przypadł mi do gustu. Skład ma dobry ale widziałam, że ma w sobie składnik który może nie których uczulać, na szczęście mnie nie !
Bardzo dobrze nawilża moje włosy i nie obciąża.
Stan moich włosów poprawił się. Jest wydajny !
Niestety cena jest dość drogi ale przeważnie czaję się na promocję i będę kupować. Na pewno też przetestuje inne !

Niestety nie dla mnie

Dziwny to szampon , niby dla suchych włosów, niby delikatny a powoduje świąd i sklejenie włosów ... Nie podoba mi się niestety, natomiast pewnie dla włosów bardzo suchych może być strzałem w 10.

Moje włosy są ekstremalnie rozjaśniane, natomiast mimo tego są w niezlej kondycji. Lubią proteiny, miód, skalp genialnie reaguje na balsam myjący sylveco. Tutaj natomiast występuje maly koszmarek...

Lubię :)

Jak najbardziej mogę polecić ten kosmetyk.To najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek używałam! Moje włosy zawsze były cienkie, przetłuszczały się u nasady, a były suche i wyniszczone na całej długości. Ten produkt je uratował jest cudowny .

Nie dla mnie

Słuchałam o nim dużo dobrego więc postanowiłam wypróbować. Mimo dobrego składu u mnie się nie sprawdził ten szampon. Włosy mam po nim obciążone i szybko się przetłuszczają.

Fajny zapach i dobrze się pieni

Ten szampon kupiłam ze względu na jego naturalny skład. Po pierwszym użyciu uderzył mnie jego bardzo przyjmeny zapach. Nie jest narzucający się i sztuczy, taki typowo naturalny.
Sam szampon ma żeelową konsystencję i bardzo dobrze się pieni. Jest wydajny, ponieważ już niewielka jego ilość wystarczy by dokładnie umyć włosy. Moje włosy sięgają za ramiona i są bardzo gęste. Zawsze potrzebuję większej ilości szamponu, jednak nie w tym przypadku. Wydajność na plus.
Ponadto, bardzo dobra cena w promocji i estetyczna butelka z ciekawą szatą graficzną.
Po użyciu szamponu włosy są oczyszczone i świeże, a po wysuszeniu bardziej sypkie i łatwiej mogę je rozczesać. Ten produkt nie powoduje efektu splątanych, sianowatych włosów. Chociaż nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu działania tego szamponu, to uważam, że jest w czołówce szamponów dostępnych w drogeriach.

Na pewno do niego wrócę :)

Miałam okazję testować ten szampon i muszę przyznać że dobrze go wspominam ;)
Polubiłam go przede wszystkim za cudowny zapach, ale dodatkowo za wygląd włosów po nim.
Włosy były sypkie i miękkie, a dodatkowo tez nablyszczone.

Świetny produkt.

Jeden z moich ulubieńców. Ma dobry skład, cudownie pachnie i skóra głowy jest naprawdę odświeżona. Włosy nie są przesuszone, mam wrażenie, że w dość szybkim czasie pomógł mi oczyścić skórę głowy, która często się przetłuszczała. Mocno się pieni, wystarczy odrobina produktu do umycia długich włosów, także jest wydajny. I dostępny chyba wszędzie :) W promocji można go kupić za niewielkie pieniądze.

Szampon

Ten szampon to hit mam długie i grube włosy i duży problem z wyborem szamponu,miałam problem dopóki nie użyłam tego cudu.On spełnił wszystkie moje potrzeby.Moje włosy są wygładzone, nawilżone moja skóra głowy ma się doskonale.Szampon jest z bardzo naturalnych składników z oleju tłoczonego na zimno i to moje włosy kochają,i włosy się nie plączą do tego ten zapach bomba.

Jeden z lepszych

Bardzo spodobał mi się ten zapach, który pozostaje na moich włosach przez bardzo długi czas. Plusem jest to, że producent chciał ograniczyć zawartość plastiku w opakowaniu.
Sprawdza się w oczyszczaniu skóry głowy i sprawił, że moje włosy były świeższe na dłużej. Nawilżył trochę włosy, ale ich nie obciążył. Włosy łatwo się rozczesywały. Jest zdecydowanie jednym z najlepszych szamponów.

Rewelacyjny dla zniszczonych włosów

Szampon idealnie nadaje sie do suchych i zniszczonych włosów. Po uzyciu moje włosy stały sie gladsze, latwiej moglam je rozczesac. Szampon jest bardzo wydajny, mam dlugie wlosy a wystarczy niewielka ilosc szamponu.

Fantastyczny

Po pierwsze zapach! dosłownie jakbym miała w ręce świeży owoc!piękna butelka a do tego taka ekologiczna. Wracając do szamponu bardzo fajnie się aplikuje i pieni. Łatwo się spłukuje jednak nie nawilża aż na tyle końcówki włosów że za każdym razem trzeba użyć odżywki do włosów. Włosy po umyciu są świeże i fajnie pachnące! Ja jestem zadowolona i polecam bo na prawdę super produkt!