Sprawdź ceny produktu

Szampon Nature Box ze 100% tłoczonym na zimno olejem z awokado. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce.

Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
84%** składników pochodzenia naturalnego.
Opakowanie wykonane w 25%
z plastiku z recyklingu.
Formuła wegańska.

*bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

Dobry oczyszczacz

Przypadkowo kupilam ten szampon, ponieważ spodobalo mi się opakowanie, pojemność i idea-bez zbędnych SLS-ów itd. Produkt rzeczywiście bardzo dobrze oczyszcza, nawet nadaje lekki połysk moim suchym, spuszonym włosom. Na jego korzyść przemawia także niewygórowana cena (za taką pojemnosć).

Zaskoczenie!

Jeśli chodzi o włosy, jestem fanką rosyjskiej pielęgnacji i naturalnych produktów. Ale że łatwo daje się skusić na nowości, to nie mogłam oprzeć się mojemu ulubionemu olejowi z awokado. I naprawdę zaskoczyło mnie, że schwarzkopf, który nie słynie z naturalnych kosmetyków, wypuścił tak fajny produkt (wiadomo - przyszła moda, można zarobić ;)). Nie będę jednak narzekać na firmę - szampon pięknie zmiękcza i dobrze oczyszcza włosy, lepiej się pieni niż większość szamponów bez SLS. Włosy są lekkie, miękkie i błyszczące, a w połączeniu z dobrą odżywką (u mnie multiwitamina od Kallos) to już praktycznie jak aksamit. Na pewno wrócę do tego szamponu.

Godny polecenia.

Używam go od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.Ma delikatną konsystencję,dobrze się pieni,włosy po nim sa gładkie i pachnące, nie puszą się.Jedynym minusem jest jego wysoka cena.

Bez rewelacji

Nawilża, ale bez jakiś tam rewelacji. Delikatnie pachnie, ale nie podchodzi mi ten zapach. Dostałam od niego łupież. Włosy ładnie się po nim błyszczą. I chyba tylko to jest plusem. Znam lepsze szampony nawilżające. Skusiłam się, bo był w promocji. Raczej nie kupię go ponownie. Może do bardzo suchych włosów będzie dobry. Jest gęsty i nawet wydajny. Co do regeneracji wlosow to faktycznie wydają mi się mocniejsze, gęstsze.

Awokado mnie nie przekonuje

Używam tego szamponu sporadycznie, gdy jestem u chłopaka. Zaintrygowała mnie umieszczona na opakowaniu informacja, że kosmetyk zawiera 100 g tłoczonego na zimno oleju z awokado. Nieufnie podchodzę do takich rewelacji, bo szampon jak dla mnie ma oczyszczać włosy, a dodatkowe odżywienie to domena - jak sama nazwa wskazuje - odżywek, masek i innych tego typu produktów.

Moje obawy okazały się uzasadnione, bo przy braku silnych detergentów (co zwykle jest dla mnie sporą zaletą, bo unikam SLS i SLES w codziennej pielęgnacji), dodatek oleju okazuje się być czynnikiem obciążającym, a przynajmniej moje włosy. O ile zdarza im się wytrzymywać dwa dni bez mycia, tak po użyciu NatureBox Awokado już wieczorem tego samego dnia były takie... średnio świeże.

Dodatkowo mam wątpliwości, czy tego oleju awokado jest naprawdę tyle ile deklaruje producent. Bo niby 100 g na 385 ml, ale jednocześnie olej awokado jest w składzie za zapachem? Coś mi tu nie gra...

Jest szansa, że niektórym dobrze robi, ale dla mnie nie spełnia podstawowej funkcji szamponu, czyli średnio oczyszcza. Może i ma właściwości pielęgnujące, dobrze się pieni i ładnie pachnie, ale ja (zwłaszcza za dość wysoką cenę) nie kupię.

Świetny

Szampon ma fajne, praktyczne opakowanie do tego świetna grafika. Sam produkt rewelacyjnie zadziałał na moje włosy. Ma świeży, nie przytłaczający zapach, do tego dobrze się pieni jak i bez problemów spłukuje z włosów. Co do działania to jak dla mnie genialny produkt na bazie składników naturalnych. Odżywia a przy okazji dobrze oczyszcza włosy. Po zastosowaniu przez dwa tygodnie czuje że włosy są miękkie, gładkie, łatwiejsze do rozczesania :)Końcówki się nie rozdwajają, Poprawił się ogólny stan włosów. Polecam.

Hit 2018!

Szampon Nature Box z olejem z awokado to moje odkrycie 2018 roku!
Szampon ten nie zawiera w swoim składzie SLSów, silikonów i parabenów co od razu przykuło moją uwagę. Olej z awokado tłoczony jest na zimno, dzięki czemu zachowane są jego właściwości.
Moje włosy już po pierwszym użyciu były błyszczące i mniej się przetłuszczały. Włosy są miłe w dotyku, stały się gładsze. Szampon posiada delikatny zapach - bardzo przyjemny. Konsystencja nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka dzięki czemu możemy odmierzyć odpowiednią ilość produktu jaki jest nam potrzebny do umycia włosów. Polubiliśmy się z szamponem od razu. Codzienne mycie włosów sprawia, że szukam szamponu, który nie będzie ich obciążał i taki własnie jest szampon z olejem z awokado marki Nature Box.
Butelka jest poręczna i nie odkształca się podczas użytkowania, ma delikatną szatę graficzną, co jest dodatkowym atutem tego produktu. Jako estetyk ważne są dla mnie aspekty prezentowania się danego kosmetyku.

Naturalny skład

Szampon bardzo delikatny, dobrze się pieni, naturalny skład, zapach bardzo przyjemny.
Po umyciu włoski bardzo się błyszczaly i dłużej były świeże lecz dla mnie w tej chwili najważniejsze jest to że jest naturalny więc to jest największy plus

Bardzo miłe zaskoczenie

Przetestowałam naprawdę dużą ilość szamponów, które zgodnie z informacją producenta powinny sprawdzić się w przypadku moich włosów. Ten szampon jest naprawdę ciekawą propozycją..

Szata graficzna opakowania jest prosta, nie przesadzona. Opakowanie bardzo wygodne i poręczne, nie odkształca się, jest solidnie wykonane. W prosty sposób możemy dozować pożądaną ilość produktu. Na początku zapach może zaskakiwać, a nawet wydawać się nieco dziwny, ale szybko się do niego przyzwyczaiłam, po umyciu włosy bardzo przyjemnie, delikatnie pachną, bez nachalnej nuty zapachowej (zapach dość długo utrzymuje się na włosach ).
Konsystencja bardzo praktyczna, nie jest gęsta jak to zwykle bywa, jest dość rzadka (ale nie za bardzo), bezbarwna/przeźroczysta, nawet mała ilość produktu niesamowicie się pieni. Rewelacyjnie w mgnienia oku piana otula moje włosy. Podczas mycia wyczuwam niezwykłą lekkość i świeżość. Ten szampon pozostawia włosy niezwykle lekkie, oczyszczone, gładkie, nie wysuszone, bardzo łatwo się rozczesują.
Muszę przyznać, że jest to dobry produkt, na dobrym poziomie gwarantuje nam długą świeżość włosów, które unoszą się od nasady. Myślę, że jeszcze nie raz zaopatrzę się w ten szampon.

Nie wiem czy cena powinna być zaliczana do wad, z uwagi na fakt, że jest to naprawdę dobry produkt w tym przedziale cenowym i uważam, że w żadnym wypadku ich nie zmarnowałam.

Nature Box, Szampon z olejem z awokado

Szampon godny uwagi ze względu też na jego skład gdzie większa część jest pochodzenia naturalnego. Przekonałam się do tego tupu szpanów będąc w szoku jaki mają wpływ na stan moich włosów. Wyraźnie sprężyste i miękkie w dotyku odżywione oraz odświeżone taki efekt uwielbiam najbardziej.
Zapach awokado jest bardzo subtelny również pozostaje jego delikatny zapach na włosach.

Miła nuta avokado

Nature Box szampon zamknięty jest w 385 ml. przeźroczystej butelce. Ma cudowny zapach awokado, który utrzymuje się na włosach bardzo długo. Konsystencja jest gęsta oraz mocno się pieni. Szampon jest bardziej wydajny od tych, które używałam dotychczas. Zużywam dużo mniej produktu, a moje włosy są dłużej świeże!???? Zapach awokado jest bardzo przyjemny, delikatny i subtelny. Szampon w swoim składzie zawiera oleje, które są tłoczone na zimno. Dzięki czemu wszystkie cenne składniki są zachowane. Bardzo obawiałam się tego szamponu, sądziłam, że oleje zawarte w szamponie bardzo przetłuszczą moje włosy. Myliłam się! Moje włosy są lśniące, sypkie i wygładzone. Dodatkowo końce mniej się rozdwajaja, a włosy rzadziej wypadają. Wielkim plusem jest fakt, że szampon nie posiada sylikonów, parabenów oraz barwników. Polecam dla osób, które posiadają włosy bardziej suche, zniszczone i puszące się, gdyż szampon ten posiada olej, który może powodować szybkie przetłuszczanie się włosów. Napewno wypróbuję całą serię tych skarbów????

bardzo okej

fajnie działa na moje włosy, nadaje im blasku, dodatkowo są bardziej sprężyste i ładnie się układają. przyjemnie również pachnie.
podoba mi się to, że jest wykonany głównie z naturalnych składników oraz że opakowanie jest z przetworzonego plastiku. chętnie kupię ponownie, jak nie ten zielony, to inny