Tarte Cosmetics, Sugar Rush, Surf Babe Eye & Cheek Palette (Paleta do makijażu)

Tarte Cosmetics, Sugar Rush, Surf Babe Eye & Cheek Palette (Paleta do makijażu)

Pojemność 9,3 g

Paleta znanej i lubianej marki Tarte. Znajdziemy w niej rozświetlacz, bronzer, róż oraz 6 cieni utrzymanych w pastelowych kolorach.

Produkt wegański, przebadany dermatologicznie oraz cruelty-free

NIE ZAWIERA • oleju mineralnego • ftalanów • triklosanu • laurylosiarczanu sodu • glutenu

bez parabenów

super konturowanie i cudowne pastele

Kupiłam paletę na stronie producenta przy okazji promocji i pewnie nie zwróciła bym normalnie na nią uwagi.
Opakowanie jest solidne, lekkie, zgrabne, pomysłowe oraz zajmuje mało miejsca przy jednoczesnej szerokiej funkcjonalności kosmetyków.
Paleta do konturowania zawiera dobrze napigmentowany bronzer oraz róż. Rozświetlacz to dobry produkt do dziennego makijażu ale nie jest to jakiś "mega" błysk, ot solidny i wystarczający produkt. produkty z części do konturowania dobrze się aplikują oraz nie tworzą się plamy na twarzy. Testowałam te produkty zarówno na drogie pudry i podkłady jak Becca czy tarte ale również na drogeryjne wibo czy eveline i byłam zadowolona.

Część składająca się z cieni jest dla mnie bardzo ciekawa, ponieważ nigdy nie miałam chyba tak bardzo pastelowych odcieni ( 3 kolory z paletki) i nie wiedziałam czego się spodziewać. Brązy i beże są bardzo dobrze napigmentowane i w połączeniu z np. rozświetlaczem można stworzyć cudny dzienny neutralny makijaż. Co do pasteli...są nawet lepsze niż neutralne barwy, mają piękną pigmentacje, dobrze się rozcierają a natężenie można stopniować. Te niepozorne kolory potrafią stworzyć wyrazisty makijaż. Dodatkowo z mojego lenistwa używam je bez bazy pod cienie a mimo to jestem bardzo zadowolona, prawdopodobnie z bazą będą jeszcze lepsze. Mam przeczucie, że jest to jedna z niewielu palet, które zużyję do końca.