HiPP, Oliwka pielegnacyjna z ekologicznym olejkiem migdałowym Bio (stara wersja)

Zawiera tylko naturalne olejki - w tym olejek migdałowy BIO - co sprawia że jest szczególnie wartościowa. Oliwka służy do pielęgnacji skóry, łagodnego oczyszczania okolic pieluszkowych oraz masażu niemowląt. Bez oleju mineralnego, stworzona aby zminimalizować ryzyko alergii.

Nie ma lepszej oliwki

Używam tej oliwki dla siebie i dla dziecka już prawie 2 lata i jest super. Ładnie pachnie, super działa na skórę i ma bardzo prosty skład. Zużyłam już bardzo wiele opakowań i z pewnością jeszcze wiele razy ją kupię, zresztą kupujemy wszystkie kosmetyki z tej serii. Moje dziecko uwielbia tę oliwkę i jak ją dorwie naciera się samo - dzięki temu empirycznie mam sprawdzone, że oliwka nie nadaje się do pielęgnacji parkietu ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

najlepsza:)

Raczej nie byłam zwolenniczka codziennych rytuałów wcierania czegokolwiek w swoje ciało,do czasu kiedy koleżanka poleciła mi hippa:)to jest najlepsza oliwka na świecie.Używam jej od kilku tygodni codziennie,zdarza się ze i dwa razy dziennie:)Moje ciałko jest mega gładkie po niej...trochę bałam się użyć jej na twarz,gdyż mam cerę raczej problemową ale nie potrzebnie bo jest tak delikatna ze poradziła sobie nawet z drobnymi krostkami i dzięki niej moja buzia już się nie świeci i nie jest zapchana,lecz ładna i zadbana:)uwielbiam ją i używam jej od stóp do głów i nigdy nie przestane!dla mnie jest KWC:)

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Sama natura

Największa zaletą tej oliwki jest jej naturalny i wartościowy skład, ze znanych mi i łatwo dostępnych tylko Babydream jest również oparta na olejkach roślinnych i nie ma parafiny. Zapach lekki, przyjemny, choć nieco za słodki i nieco mdły-cóż, taki urok kosmetyków dla dzieci. Używam jej przeciwko rozstępom w ciąży, na razie spisuje się świetnie, skóra jest gładka, sprężysta i nawilżona. Do całego ciała też się sprawdza zarówno na suchą jak i na mokrą skórę.
Polecam.
Edit: Dla dzidziusia jest również ekstra! Świetnie nawilża skórę, wcale nie jest taka tłusta, ie brudzi nadmiernie ubranek i łatwo się spiera. Dobrze chroni przed podrażnieniami. Łatwo oczyszcza skórę z nieczystości oraz pozostałości po kremach z cynkiem.Poleca od 1 dnia życia dziecka!!!
Używam tego produktu od:4 m-cy

jak oliwka to tylko ta

Generalnie jestem tylko za polskimi kosmetykami chyba że są jakieś przypadki nie podważalnej jakości. I tak to jest z tą oliwką.

Używam ją na mokrą skórę i bardzo ładnie się wchłania pozostawiając miła ochronną warstewkę. Najważniejsze że nawet w tym okresie ostrych mrozów skóra mi nie pierzchnie a na dodatek ma piękny zdrowy koloryt dzięki minimum chemii.

Ja oliwek na bazie parafiny nie kupuję, ta jest na szczęście inna.

Polecam z całego serca.

Używam tego produktu od:pół roku

perła w koronie :)

To oliwkowy ideał. Ma doskonałą konsystencję- akurat, żeby się nią wymasować, nie musząc walczyć ani z tępotą ani z nadmiernym rozrzedzeniem. Wchłania się prawie do suchości, zostawia naprawdę niedrażniący film. Pachnie po prostu bosko, pudrowo, ale jednocześnie lekko. Świetnie odżywia skórę i paznokcie. Okazjonalnie wmasowuję ją w końce włosów przed myciem i tak także się sprawdza. Nie podrażnia skóry. Nie ulewa sie z opakowania. Dla mnie to absolutna doskonalość.

Używam tego produktu od:pół roku

DOSKONAŁA - KWC

Świetna oliwka, pięknie, delikatnie pachnie, szybko się wchłania, wspaniale odżywia, zmiękcza, koi i nawilża skórę; naturalne składniki:) Używam jej po kąpieli na wilogotną skórę - wystarcza za wszystkie najlepsze balsamy razem wzięte :) Do tego tania:) Prawdziwy Kosmetyk Wszech Czasów

Używam tego produktu od:roku

Wspaniała!

Cudo stworzone z myślą o dzieciaczkach, wykorzystywane przez dorosłe osoby;)do wszystkiego, ja używam jej do demakijażu - świetnie zmywa tusze i kredki wodoodporne, jako krem pod oczy - jak nie kupię swojego - wygładza i odżywia delikatną skórę,jako balsam, po kapieli.
Bardzo przyjazny skład: olejek słonecznikowy i bio-olejek ze słodkich migdałów, zero pochodnych ropy naftowej;), które z zasady zapychają i uniemożliwiają oddychanie skóry.
Nie uczula, mam bardzo dużą skłonność do alergii, szybko się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy, ma bardzo przyjemny zapach.
To co ją odróżnia od poprzedniej oliwki Hippa to mniej tłusta konsystencja oraz lepsza wchłanialność.
Dla mnie absolutna bomba, zwłaszcza, że mam bardzo wrażliwą, naczynkową cerę i nie mogę używać np. oleju sezamowego, który rozgrzewa,(rozszerza naczynia krwionośne)- poprzednia wersja tej oliwki, olej sezamowy zawierała - więc używałam jej głównie do ciała;)
Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego