Pilaten, Collagen Facial Mask (Kolagenowa maska do twarzy w płachcie)

Pilaten, Collagen Facial Mask (Kolagenowa maska do twarzy w płachcie)

Maska, której innowacyjna formuła łączy w sobie kompozycję kolagenu oraz wyciągu z oczaru wirginijskiego, który wykazuje działanie antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Dodatkowo wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zapobiegając występowaniu pękających naczynek, tzw. „pajączków”. Maska uelastycznia skórę poprzez stymulowanie syntezy kolagenu, przywraca jej jędrność i blask. Ponadto doskonale nawilża ją i odżywia, dzięki czemu ułatwia regenerację zabezpieczając przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych.

materiałowe/w płatach
mieszana
lekkie
materiałowa / w płatach

Nie powala na kolana

Uwielbiam testować maski w płachcie i miałam okazje zapoznać się już z wieloma. Produkty marki Pilaten są wg mnie bardzo nierówne- bywają takie, które bardzo cenię, ale i takie, które mi nie służą. Maska kolagenowa w płachcie nie zaszkodziła mi, ale po jej zastosowaniu nie było efektu wow. Być może stosowana systematycznie zdziałałaby więcej, natomiast po jednorazowym zastosowaniu widoczne było tylko kilkugodzinne nawilżenie. Szału zatem nie ma, ale dodam, że produkt ten nie podrażnił mojej wrażliwej cery, nie spowodował zaczerwienienia, czy pieczenia.

Sama płachta jest wystarczającej wielkości by pokryć twarz, nie za duża, nie za mała. Trochę zsuwa się z twarzy, więc nie zalecam zbytnich aktywności po jej zaaplikowaniu. Formuła, którą nasączono płachtę, jest praktycznie bezzapachowa. Konsystencja delikatna, miła dla skóry. Opakowanie jest minimalistyczne, łatwo je otworzyć i wyciągnąć maskę bez jej uszkadzania.

kolagenowa maska do twarzy

Bardzo dobra maseczka do twarzy. Wykonana jest z silikonowego materiału, który trochę się zsuwa. Nawilża i odżywia skórę, która p jej zastosowaniu jest bardzo miękka.