CoolCoola, Mango-Melon Twist Bath Bomb (Kula kąpielowa o zapachu mango i melona)

Mango-Melon Twist to kula, która, jak żadna inna, potrafi dobrze zakręcić – i w kąpieli, i w głowie. Uruchomi Twoją naturalną pogodę ducha i zachęci Cię, żeby popatrzeć na świat z większym optymizmem. Czeka Cię z nią genialne, super przyjemne doświadczanie ciepła i słońca, które mają w sobie egzotyczne owoce mango i melona. Jej zapach jest niezwykle intensywny i naturalny. Założymy się, że pomylisz go ze świeżymi owocami :). Aromaty kuli kąpielowej Mango-Melon Twist otwierają na przyjemność, na czerpanie radości z zabawy. Uaktywniają energię i zachęcają do działania. Wykorzystaj ją, żeby pozytywnie zakręcić całą tą mocą wokół siebie. Delikatna, nawilżona, jędrna skóra Mango-Melon Twist, jak każda nasza kula kąpielowa, doskonale zaopiekuje się Twoją skórą. Jej składniki aktywne sprawiają, że skóra po kąpieli jest dogłębnie oczyszczona i wygładzona. Masła kokosowe i shea zregenerują naskórek, odżywią go i nawilżą. Ich nieocenioną zaletą jest także działanie ujędrniające i zabezpieczające skórę przed działaniem wolnych rodników. Kąpiel z kulą Mango-Melon Twist będzie zabiegiem pielęgnacyjnym, na który czekałaś.

kostka
w kostce
>250ml, 50 - 100ml
Skóra
normalna

Nie za te pieniądze

Jest to mój pierwszy produkt z tej firmy, a że kocham wszelkiego rodzaju kąpieloumilacze byłam go bardzo ciekawa. Używałam kuli 60g - czyli tej mniejszej bo można je kupić w dwóch wymiarach. Kula ma świeży, tropikalny zapach mango i melona. Zapach jest na prawdę śliczny i spodoba się wszystkim miłośniczkom mango :) Kula barwi wodę na delikatny żółty kolor.

Jak na swoją małą gramaturę trzeba przyznać, ze po rozpuszczeniu w wodzie zapach jest nadal wyczuwalny i przyjemny. Niestety nie zauważyłam aby po kąpieli skóra była w jakikolwiek sposób nawilżona, a tego oczekiwałabym biorąc pod uwagę, że kule nie należą do tanich. Kula jest produktem jednorazowym i 19 zł za tak małą kulę bez efektu nawilżenia i odżywienia skóry to dla mnie kiepski wynik. Tak to już jest, że od droższych kosmetyków w swojej kategorii oczekujemy czegoś więcej ;) Miałam ją dołączoną do jednego z boxów kosmetyczncyh, gdyby były tańsze chętnie wypróbowałabym inne zapachy ale obecna cena to dla mnie za wiele jak za tego typu produkt.