Ministerstwo Dobrego Mydła, Półkula kąpielowa (różne rodzaje)

Ministerstwo Dobrego Mydła, Półkula kąpielowa (różne rodzaje)

Receptura półkuli kąpielowej gwarantuje odżywienie i nawilżenie skóry. Pod wpływem ciepłej wody kula rozpuszcza się i musując uwalnia mleko oraz oleje. Po kąpieli skóra staje się gładka i odżywiona, wystarczy spłukać ciało ciepłą wodą i delikatnie osuszyć ręcznikiem, dodatkowe nakładanie balsamu jest całkowicie zbędne.
Wersje: Róza z glinką francuską. Miód - owies. Czekolada. Lawenda.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
50 - 100ml

Super produkt

Bardzo dobry produkt, u mnie był częścią większego zestawu urodzinowego składającego się z kosmetyków różnych firm.
Wspaniały zapach i konsystencja.

super zapach i nawilżenie skóry

Posiadam półkulę o zapachu/ składzie- miód, mleko i owies. Wymieniłam punkty na stronie cosibella.pl na tę półkulę i na pewno zrobię to ponownie. Sama półkula przepięknie pachnie i ma bardzo dobry skład. Ja lubię kąpiele, ale nie wypełniam całej wanny więc taka półkula starczy mi na 3/4 razy. Skóra po takiej kąpieli jest natłuszczona, nawilżona, zmiękczona i odżywiona- same plusy. Trzeba jedynie dobrze umyć po niej wannę, ponieważ pozostawia tłusty osad. Polecam.

Glinka cudotwórca o miłym zapachu róży

Jestem absolutna zwolenniczka prysznica. Wanna to dla mnie zbędny twór. A jednak skusiłam sie na półkole kąpielowa róża. Przedsięwzięcie było spore. Kula nie była problemem, wydatek raptem 7,50 zł. Problemem był brak wanny w moim mieszkaniu! Spakowałam wiec siebie I kule do auta i pojechałam do domu rodzinnego na kąpiel (odwiedziny tez)! Wanna pełna wody, mozna wrzucać półkole. Pięknie pachnie, aczkolwiek domownicy uważali ze zapach był mdły( roznosił sie po całym domu, jednocześnie wiec pełni funkcje zapachu do łazienki). Kula szybko zaczęła sie rozpuszczać. Była pełna glinki i płatków róży. Woda nabrała białego koloru, ale takiego delikatnego i nienachalnego. Zamoczylam sie w niej cała, włosy i skore głowy także. Była to bardzo dobra decyzja bo Glinka biała uspokoiła skalp. Włosy przyjęły ten zapach i rozwiewały go za soba. Były miękkie i fajnie ułożone ( delikatne usztywnienie). Ciało nawilżone, miękkie i pachnące. Jedynie wanna delikatnie tłusta i do mycia z płatków, ale było warto!

Mieszane uczucia w kierunku na tak

Kupiłam dwie półkule na targach eko kosmetycznych, z myślą o wypróbowaniu czegoś z tej firmy, na dobry początek. Cena jak dla mnie jest dobra, mamy tu o dobrym składzie półkulę. Czekolada mnie zawiodła, niewyczuwalny zapach po wrzuceniu do wanny, nic taka naprawdę nie odczułam po jej wrzuceniu.Natomiast róża pomimo obaw mnie uwiodła (chciałam cynamon, Pani przez przypadek wrzuciła różę). Intrygujący zapach róży, nawilżone, gładkie ciało po kąpieli. Chętnie wypróbuję pozostałe zapachy, zważywszy na skład i możliwości kuli, wolę zakupić z Ministerstwa niż te przepełnione chemią z drogerii. Do tego opakowanie z papieru a nie owinięte folią. Super :)

Prawidziwe domowe SPA

Moja ulubiona to czekoladowa - pachnie obłędnie! Lubię te półkule ze względu na to, że mają bardzo odżywcze działanie. Większość kąpielowych produktów tak naprawdę wysusza skórę. Ten produkt wręcz ją otula taką warstewką - nie każdemu to będzie odpowiadać, ale na pewno zmniejsza dyskomfort i faktycznie można sobie nawet odpuścić balsam! no i te zapachy... 100% relaksu!
Jedynym minusem jest fakt, że wanna po kąpieli z półkulą wygląda jak pobojowisko i od razu trzeba ją umyć.

Kule to ja lubię, ale nie za dychę za małą połówkę :/

Kule kąpielowe, a raczej półkule kosztują 6.50 i nie jest to najniższa cena jak za jedną kąpiel, ale chociaż kąpiel jest królewska.

Kule ładnie pachną, latem zastąpią balsam. Zasadniczo, aby skorzystać w pełni z właściwości kuli należałoby wrzucić całą kulę.

Fakt, że można zrobić samemu w domu, ale kto robi? :)

Produkt wart polecenia. Lekko natłuszcza, musuje, pozostawia miły zapach. Raz na jakiś czas można się rozpieścić.

Wszystkie kule dotarły do mnie w postaci pudru, ale nie jest to dla mnie duży problem.

Edit: kule kosztują obecnie 10 zł. Niestety cena za takie maleństwo jest przesadzona i nie mogę ich polecić. Przy 6.5 zł jeszcze przeszło, dycha absolutnie nie.

Niesamowicie nawilża

Po ponad rocznej i udanej znajomości z MDM wreszcie skusiłam się na kule do kąpieli i nawet nie opiszę jak bardzo żałuję, że dopiero teraz!
Do tej pory sądziłam, że to zbędny gadżet i właściwie do pielęgnacji niewiele wnosi, JEDNAK: to najlepszy sposób dla leniwych, którzy nie lubią balsamować się po kąpieli lub dla takich, którzy balsamów po prostu nie lubią, a o skórę zadbać trzeba. Tak więc przychodzi z pomocą ślicznie i delikatnie pachnąca półkula, która nawilża i dba o skórę gdy my leżymy w wannie.
Czuć zawarte w półkuli oleje i masło shea, które zostawiają na skórze przyjemną gładką powłokę, a skórę miękką i nawilżoną. Nie trzeba się tych efektów doszukiwać, bo po prostu je widać i są niesamowite.
Muszę przyznać, że sprawdza się dużo lepiej niż dodany do kąpieli olej ze słodkich migdałów.

Do tej pory przetestowałam półkulę Mleko-Miód-Owies oraz Nagietkową. Jak dla mnie nie o sam zapach w tym wszystkim chodzi, dlatego niewielka intensywność aromatu osobiście mi odpowiada i uważam, że jest delikatny, bo naturalny i to jest w porządku.
Można ją pokruszyć i cieszyć się nią przy kilku kąpielach.

Świetna kula!

Bardzo lubię te kule kąpielowe i raz na jakiś czas je kupuję :) Wersja cynamonowa, to chyba moja ulubiona :D Szybko się rozpuszcza, czuję się w wannie, jak w spa kiedy leżę otoczona zapachem cynamonu :D Dobrze nawilża i odżywia skórę, a zapach kuli długo utrzymuje się na ciele. Składowo też jest bardzo dobrze, cena także ok. Zazwyczaj do kąpieli używam połówki takiej kuli, można też podzielić ją na 4 części, jest wydajna.

Świetna sprawa

Genialna rzecz! Lawendową półkulę dostałam w prezencie i jestem nią zachwycona. Od tamtej pory jest ze mną na stałe. Przed sezonem zimowym zrobiłam sobie mały zapas i co dwa tygodnie urządzam sobie domowe spa z jej udziałem. Lawendowa półkula najbardziej przypadła mi do gustu, uwielbiam ten zapach.
Po kąpieli skóra jest nawilżona i ukojona. Na tyle, że nie muszę aplikować dodatkowo balsamu, a to dla mnie duża rzecz, biorąc pod uwagę z jakimi przesuszeniami się borykałam.
Polecam.

mini spa w łazience

Testowałam półkulę czekoladową.
Po wrzuceniu do wody półkula musuje. Od razu czuć przyjemny zapach czekolady. Całość rozpuszcza się bez problemu i nie zostają nierozpuszczone grudy, ja zdarzało się przy innych tego typu produktach. Kąpiel z kulą jest relaksująca i przyjemna.
Po kąpieli skóra jest fantastycznie nawilżona i na szczęście nie zostaje na niej olejowa warstwa, czego nie lubię, ale dla fanek tłustości to nie będzie strzał w dziesiątkę.
Przy wyjściu z wanny trzeba uważać, bo rzeczywiście robi się strasznie śliska, mycie łazienki obowiązkowe, gdyż zostaje tłusty osad.
Podsumowując półkula jest dobrym wyjściem, gdy chce się mieć mini spa we własnej łazience.

Moje małe cuda

Zamawianie półkul z MDM w okresie jesienno-zimowym powoli staje się moją tradycją. Uwielbiam ich używać, kąpiele z nimi to jeden z moich ulubionych sposobów na zrelaksowania się i rozpieszczenie samej siebie. Do moich ulubionych zapachów należą: róża, czekolada i lawenda. Po rozpuszczeniu w naszej wannie pojawiają się płatki kwiatów, suszone kwiaty lub inne dodatki charakterystyczne dla danej kuli. Nie znajdziemy tego w większości drogeryjnych kul, które bardzo często nie mają żadnych właściwości poza tworzeniem kolorowej i pachnącej piany. Jednak w kulach MDM nie jest najważniejszy zapach czy piękny wygląd, a działanie, które jest genialne. Po kąpieli nie trzeba używać żadnego balsamu, skóra jest błyszcząca, jedwabiście gładka, wyglada po prostu świetnie! Te półkule są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby, której chcemy podarować coś od serca, ale także jako prezent od siebie dla siebie :).

Może być

Po tym jak Ministerstwo Dobrego Mydła bajecznie opisuje swoje produkty liczyłam na więcej. Półkule nie są złe ale też szału nie ma. To na pewno dobry pomysł na prezent bo są ładnie zapakowane. Jednak dać 6 zł na jedną kąpiel wg. mnie słabo biorąc pod uwagę średnią jakość produktu.
Ja kupiłam 2 wersje zapachowe.
Pierwsza - mleko, miód i owies - bardzo przypadła mi do gustu ze względu na ładny mleczno-miodowy zapach. Zapach utrzymywał się podczas całej 20 minutowej kąpieli. Po wszystkim wanna nie była jakoś specjalnie śliska ale za to zostały resztki owsa do wyciągnięcia (dobrze mieć więc zabezpieczenie spływu). Moje zmysły zostały zaspokojone podczas kąpieli ale skóra po niej wymagała nawilżenia.
Druga kula - cynamon - już mi się nie podobała bo nie czułam żadnego zapachu. A po kąpieli standardowo jakiś balsam ( ale ja mam bardzo suchą skórę więc może niektóre z Was nie będą miały takiej potrzeby).
Ogólnie dla mnie te półkule kąpielowe to średni produkt.
Ich skład z pewnością jest dobry ale liczyłam u siebie na lepsze efekty. Najbardziej liczyłam na zmiękczenie naskórka, którego nie było.
Polecam tą pierwszą czyli mleko, miód i owies bo miło odpręża w kąpieli.