Joanna, Jedwab, Szampon wygładzający

Joanna, Jedwab, Szampon wygładzający

Szampon wygładzający Jedwab jest przeznaczony do włosów suchych, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskim. Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia tworząc na powierzchni włosa ochronny film. Po zabiegu włosy są nie tylko oczyszczone, ale odzyskują utraconą miękkość i gładkość. Mają zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wygładzające
zapachowa
Skóra głowy
normalna
Włosy
wymagające prostowania

Jestem na tak!

Zawsze wracam do tego szamponu, kiedy moje włosy są przesuszone i wykończone farbowaniem i prostowaniem.
Jak dla mnie jest to idealny szampon szczególnie po rozjaśnianiu, umyte nim włosy natychmiast stają się miękkie i łatwiejsze w rozczesywaniu, ma również przyjemny zapach chociaż na włosach nie utrzymuje się wcale, myje dobrze i jest wydajny,tani i ogólnie dostępny
czego więcej potrzeba? :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Bardzo przyjemny

Uwielbiam szampony i odżywki Joanny.

Plusy:
+NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH!!!! (jeśli chodzi o szampony to rzadkość, bo nie testują tylko: Joanna, Ziaja, Biosilk, Radical, Alterra - to te, które da się kupić w Rossmannie)
+cena
+zapach
+opakowanie
+sprawdzona firma
+wygładza włosy
+włosy odzyskują blask
+fajnie nawilża
+nie kołtuni włosów (jak np. Garnier, który notabene testuje na zwierzętach ;/)

Minusy:
-tylko to, że w składzie jest SLS

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale na zamianę z innymi szamponami Joanny
Ilość zużytych opakowań: 3-4

świetny

Używam już od ponad roku...na jakis czas zmieniłam na inny szmapon co utwierdziło mnie w świetności Jedwabiu Joanny. Włosy miękkie, puszyste, wygładzone. Uwielbiam ten szampon. No i dodatkowo dobrze się pieni i ładnie pachnie. Myję nim włosy co 2-3 dni i nigdy nie przetłuszczał mi włosów może i kiedyś mnie z tego wyleczył tak mi się zdaje :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5 na pewno

Jednak nie

Na pewno nie jest to szampon do codziennego stosowania. To typowy oblepiacz. Nie zauważyłam po nim też tego wygładzenia, które obiecuje producent.
- myślę, że myje włosy dość dobrze
- oblepia silikonami, czym zapewnia ochronę przed niszczącymi czynnikami
- dobrze się pieni
- nie zmiękcza włosów
- niska cena
- fajna konsystencja
- dobre opakowanie, widać ile szamponu nam zostało
- ładny zapach
- nie obciąża włosów
- nie wzmaga przetłuszczania
- konieczne jest użycie odzywki, włosy są trochę poplatane
- na pewno nie jest to szampon do włosów suchych i zniszczonych.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

fatalny

Włosy mam po nim jak po masle, elektryzuja sie, sa matowe. Skusiła mnie niska cena i zawartosc jedwabiu, miałam juz szampon z tej serii z rzepa i był w miare zwłaszcza po farbowaniu włosów fajnie łagodził skóre, ale jedwab , to porazka, równie dobrze moge polac włosy olejem, taki sam efekt:)

dla mnie świetny

Jak dla mnie ma same plusy:) jest tani, wydajny, ma śliczny kolorek, pięknie pachnie, dobrze się pieni, nie uczula mnie jak większość szamponów z SLS a to gigantyczny plus, rzeczywiście wygładza, nie obciąża i nie przetłuszczają mi się po nim włosy;) po prostu jest idealny jak dla mnie;)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dużooo

Włosy są matowe i przetłuszcza

Plusy :
* niska cena
* włosy mięciutkie w dotyku ale tylko w czasie mycia
* ułatwia rozczesywanie włosów
* wygładza
* nie plącze włosów (nie trzeba używać odżywki)
* ładny zapach
* dobrze się pieni

Minusy :
* w moim przypadku włosy są po nim bardzo matowe, a po wysuszeniu niemiłe w dotyku
* włosy wyglądają na nieświeże, bardzo obciąża i przetłuszcza, wieczorem umyte a rano oklapnięte i świecące u nasady

Jestem rozczarowana, mimo że szampon ma wiele plusów to nie potrafiłam go zużyć do końca :/ fakt wygładza włosy przez co rozdwojone końcówki nie są widoczne ale po wysuszeniu są matowe w dotyku, sprawiają wrażenie jakby szampon był źle spłukany :/
Włosy mam przetłuszczające się a ten szampon sprawia że musiałabym myć włosy 2 razy na dzień :/

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Bardzo dobrze się sprawdza :)

Po użyciu kilku kosmetyków firmy Joanna, które wyjątkowo NIE służyły moim włosom byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego szamponu, jednak pozytywnie mnie zaskoczył - nie ma się zupełnie do czego przyczepić. :)

Plusy:
+ szampon umożliwia bardzo dokładne oczyszczenie włosów, bardzo się pieni,
+ jest baaardzo wydajny, starcza na długo,
+ nie wysusza włosów, nie szkodzi im w żaden sposób, + po umyciu nim moje włosy wyglądają lepiej niż po użyciu większości szamponów jakie miałam (ale i tak używam zawsze odżywki lub maski - moje suche rozjaśniane włosy tego wymagają ;) ), włosy są wygładzone, nawilżone, nie puszą się, nie robią się loczki itp,
+ niedrogi,
+ ładnie pachnie.

Minusy: na szczęście nie zauważyłam :)

W moim przypadku sprawdza się doskonale, na pewno nie poprzestanę na jednym opakowaniu.

jest ok

Plusy:
+ ładny zapach
+fajna konsystencja
+wygładza włosy
+po tym szamponie włosy naprawdę ładnie pachną

minusy:
- rewelacyjnego efektu niema
-spodziewałam się czegoś więcej...
-brak połysku na który czekałam

Ogólnie z braku laku czemu nie....:)

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 miesiąc

Świetnie wygładza i nawilża

Szampon jest cudowny dla moich włosów.
Plusy:
- ślicznie pachnie,
- włoski po jego użyciu są miękkie w dotyku,
- błyszczące,
- gładkie,
- nie elektryzują się.

Ilość zużytych opakowań: kilka

bez rewelacji

kupiłam go kiedyś razem z odżywką i w ogóle mnie nie zachwycił,

+ cena
+ wydajność
+ zapach

- lekko obciąża włosy po jakimś czasie,
- nie pielęgnuje

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobry, ale bez rewelacji

Ogólnie oceniam ten szampon pozytywnie. Miał perłową konsystencję, nie był gęsty, ale też nie przelewał się przez palce. Pienił się dobrze, choć bez większych rewelacji. Dobrze też się spłukiwał. Delikatnie obciążał włosy, dzięki czemu podkreślał skręt loków. Nie powodował szopy, nie utrudniał rozczesywania. Włosy po umyciu układały się bez większych trudności, były całkiem przyjemne w dotyku i miękkie, ale nie zauważyłam jakiegoś szczególnego ich wygładzenia. Plusem jest to, że włosy nie były matowe, tylko miały ładny połysk. Szampon okazał się całkiem wydajny, myślałam, że zużyję go w ciągu miesiąca, a używałam o wiele dłużej. Jeśli chodzi o zapach, to w butelce był całkiem przyjemny, na włosach już mniej. Nie wiem, czy kupię Joannę jeszcze raz, wolę wypróbować inne szampony.

Używam tego produktu od: ok. 2,5 miesiąca