Your KAYA, Podpaski na noc z organicznej bawełny, ekologiczne (nowa wersja)

Your KAYA, Podpaski na noc z organicznej bawełny, ekologiczne (nowa wersja)

Kategoria

Po miesiącach intensywnych poszukiwań odnaleźliśmy nieco dłuższe, jeszcze miększe, równie oddychające i niezmiennie stuprocentowo bawełniane podpaski do snu. W nowej odsłonie zadbaliśmy też o supermocny klej, więc Twoja noc upłynie w spokoju i pewności – dokładnie tak, jak marzyłaś_eś!

dobrze sprawdzają się na noc

Bardzo dobrze chłonne, podpaski są niewyczuwalne i przede wszystkim mnie nie podrażniają, szczególnie po goleniu :)
Nie mają zapachu, są wykonane w 100% z bawełny organicznej i nie są bielone chlorem, u mnie sprawdziły się świetnie, nie zwijały się. Pozostają na swoim miejscu, nie rozrywają się. Bardzo podobają mi się także minimalistyczne opakowania bez zbędnych grafik :)
Dodatkowo jest na nie promocja -15% z kodem "viola15" moim zdaniem się opłaca - te podpaski to przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie dla nas i dla środowiska no i także dla naszej pościeli ;)

Jedne z najlepszych na rynku

Podpaski ze sklepów stacjonarnych zwykle powodują u mnie pieczenie. Podpaski na noc firmy Your Kaya bardzo odpowiadają mojemu ciału. Nie są idealne dla kogoś o bardzo obfitym okresie, ale u mnie się sprawdziły. Klej nie niszczy majtek. Długość jest dla mnie odpowiednia.

Świetne na noc

Dotychczas używalam typowo marketowych podpasek, natomiast różnica między tymi z marketu a z Your Kaya jest kolosalna
Podpaski są wykonane z biodegradowalnej bawelny, są w pelni ekologiczne do tego nie są bielone chlorem
Ich dlugość jest idealna jak dla mnie, są chlonne i mają mocny klej - nie odklejają się, nie rolują ani nie przesuwają
Fajną opcją jest wysylka w subskrypcji więc nie trzeba nawet pamiętać aby ponownie je kupić :) Jeśli chcecie je wypróbować to z kodem viola15 macie te podpaski jak i caly asortyment 15% taniej a do końca lipca dostaniecie też w gratisie mini plyn do higieny intymnej
W opakowaniu jest 10 sztuk, podpaski nie podrażniają a po goleniu nie powodują uczucia pieczenia, nie są aromatyzowane, polecam :)

Nieco lepsze od starej wersji

Nowa wersja wyszła nieco lepsza. Skrzydełka są krótsze od podpasek innych marek. Powierzchnia dosyć szorstka, nadal czuć wilgoć między nogami. Dziwnie pachną. Tak czy siak w nocy najlepiej używać też drugiej podpaski z tyłu majtek :) Nadal są za krótkie na nocną wersję :( nie rolują się. Używam ich również za dnia w pierwsze obfite dni.

Polubiłam się z nową wersją

Niedawno wystawiłam opinię o starszej wersji tych podpasek i czekałam z niecierpliwością na ich nową wersję. W nowej wersji podpaski są odrobinę dłuższe, ale to jest wciąż dla mnie za mało, by móc stosować je na noc. Chłonność podpasek i wygoda noszenia ich nie zmieniły się, nadal są bardzo dobre. Producent deklarował zmianę kleju na mocniejszy i ta obietnica została spełniona, teraz podpaski trzymają się bardzo dobrze bielizny i nie rolują się. Jestem bardzo zadowolona z ulepszonej wersji i na pewno będę po nią sięgać.