Palmolive, Fruit Essentials, Owocowe żele pod prysznic (różne zapachy)

Palmolive, Fruit Essentials, Owocowe żele pod prysznic (różne zapachy)

Żel pod prysznic w niesamowity sposób ożywi skórą i doda jej energii. Zawiera witaminę E.
Dostępny w dwóch wersjach zapachowych:
- Granat i mango
- Grapefruit

Skład:
/wersja "Granat i mango"/ Aqua, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Perfum, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Benzophenone-4, Sodium Salicylate, Citric Acid, Polyquaternium-7, Tetrasodium EDTA, Magnifera Indica Extract, Punica Granatum Extract, Limonene, Linalol, CI 17200, CI 14700

/wersja "Grapefruit"/ Aqua, Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Perfum, Sodium Chloride, Cocamide MEA, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Citric Acid, Polyquaternium-7, Tetrasodium EDTA, Benzophenone-4, Tocopheryl Acetale, Citrus Grandis Oil, Limonene, Linalol, CI 16255, CI 15510

/bw/

Uwielbiam

Kupiłam ten żel w pośpiechu (dokłądnie taki jak na obrazku), jechałam nad morze i musiałam szybko skompletować kosmetyczkę. Wziełam pierwszy lepszy z brzegu, nieświadoma kompletnie jak pachnie i jaki w ogóle jest, pognałąm do kasy, zapłaciłam pojechałam. A kiedy go otworzyłam i użyłam... tak mnie zachwicił ten cudowny zapach grejpfruta... mogłabym się myć nim w nieskończoność. Jest przecudowny, przeboski, najlepszy. Nie wiem tylko dlaczego nie mogę go nigdzie znaleźć...

Używam tego produktu od: miałam go kiedyś przez miesiąc, zostało mi samo opakowanie i zapach
Ilość zużytych opakowań: szkoda, bo tylko 1

Super

Używałam zapachu granat i mango. Był cudowny, odświeżający, odprężający i taki... apetyczny :D
Żel kupiłam w hipermarkecie w promocji 2 w cenie jednego. Osobiście zużyłam jedno opakowanie (głównie pod basenowym prysznicem), które mnie zachwyciło. Żel ma rzadką konstystencję, co było dla mnie wielkim plusem w sytuacji mycia się bez gąbki ;) Skutecznie zmywał zapach chloru, nie wysuszał skóry i pozostawiał ją pachnącą jeszcze przez kilka godzin. Chętnie wypróbuję inne zapachy z tej serii.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

bardzo dobry.

Żel tani, co jest plusem. Ładnie pachnie, dobrze myje. Wygodne, poręczne opakowanie, żel wydajny. Jest taki, jaki powinien być.

Idealny zapach, która pobudza zmysły, dosłownie!

Używałam wersji Mango&Granat. Jestem zwolenniczką tropikalnych zapachów, a ten totalnie bije wszystkie na głowę. Fajna konsystencja, wygodne opakowanie. Niestety zapach nie utrzymuje się długo, bo do wytarcia się ręcznikiem, a potem jest ledwo wyczuwalny :( Nie uczula i fajnie się pieni. Żelowaty, jednak lejący się, co ułatwia korzystanie. W miarę wydajny, starczył na jakieś 8 myć, może więcej. Kupiłam go za około 5,50zł, i to bez żadnej promocji, więc dzięki tej cenie jest dla mnie idealny. Jestem jak najbardziej na tak! (:

Fantastyczny zapach

Miałam wersję Granat i Mango. Ten żel jest moim letnim ideałem, nie miałam jeszcze tak pięknie pachnącego kosmetyku. Zapach owoców jest bardzo dobrze odwzorowany, czuć tę soczystość i słodycz. Żel daje niesamowitą dawkę energii, świetnie pachnie pod całym prysznicem. Dobrze się pieni, ma typową konsystencję żelu. Nie wysusza, dobrze myje. Ładne opakowanie, typowe dla Palmolive. Na pewno skuszę się jeszcze wiele razy.

super na lato;)

Zel kupilam w promocij za 6 zl w rossmannie takze sie oplacalo:)

Plusy;
-piekny zapach rozowego grejpfruta ,ktory jest bardzo naturalny i orzezwiajacy
-konsystencja zelu ,jest w sam raz
-bardzo wydajny meczylam 2 miesiace z gabka antycelulitowa syrena:*
-kolorek zacheca do uzywania
-bardzo dobrze sie pieni
-spelnia swoja role czyli dobrze myje
-nie wysusza skory
-cena
opakowanie

Minusow nie ma:)

Szczerze polecam

super zapach na lato

Jeśli chodzi o pielęgnacje - to dobry żel. Oczyszcza, nie wysusza...

Jeśli chodzi o zapach (mango - granat) to jestem w siódmym niebie. Idealny do porannej kąpieli latem, po prostu daje świeżego kopa na początek dnia.

Szkoda, że zapach utrzymuje się na skórze tak krótko

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

świetny zapach

Żel kupiłam w promocji na wyprobowanie. Ma świetny zapach soczystego soku mango,na lato sprawdza sie idealnie. Jak reszta zeli nie wysusza skory,dobrze myje,odswieza i jest wydajny.Konsystencja rzadka,żelowa polecam:)
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 250ml

Świeży

Uwielbiam żele palmolive, ten ma typowo żelową konsystencję, dobrze się pieni niewielka ilość wystarcza do mycia, nie podrażnia skóry i jej nie wysusza co dla mnie bardzo ważne. I najważniejsze ma zniewalający zapach kojarzy się z ciepłem, egzotyką bardzo udany polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Fantastyczny

Ja aktualnie używam granatu i mango. Przede wszystkim powalający zapach ;) tak jak napisał producent baaardzo orzeźwiający i owocowy....przepięnkny !!! , ale jednocześnie nie sztuczny i nie za mocny. Niestety nie utrzymuje się długo na skórze, jednakowoż mi to obojętne, gdyż i tak później używam balsamu. Żel bardzo dobrze się pieni, ale wydatny średnio - jednak jeżeli chodzi o pojemnośc i cenę, która również jest dobra to proporcje odpowiednie. Łatwo się go nakłada, aplikuje. Nawilża ! zresztą jak wszystkie żele palmolive. Łatwo się dozuje. Ma śliczne i wygodne opakowanie i jest łatwo dostępny

Mogę spokojnie stwierdzic, iż firma Palmolive jeśli chodzi o żele pod prysznic jest moim prekursorem i zawsze używam tych produktów tylko od niej.
Cóż spisali się ;)

granat i mango

żel pięknie pachnie, naturalnie i soczyście
jest dość rzadki, ale pieni się bardzo dobrze
odświeża i pozostawia na krótko zapach na skórze
jednak lekko wysusza, w czym jest gorszy od innych żeli palmolive, które zazwyczaj sa delikatniejsze dla skóry
opakowanie choć ładne to niewygodne, zatyczki często nie można otworzyć albo ciężko ją zamknąć i nie można postawić "na głowie"
nie kupuję raczej 2 razy tego samego żelu więc i tego nie kupię, ale dla zapachu polecam

Doskonałość

Posiadam obie wersje żelu, jednak faworytem jest grapefruit. Zapach prawie identyczny z naturalnym, świeży, soczysty grapefruit z odrobiną goryczy.
Podczas kąpieli ma się wrażenie, że we wszystkie strony tryska sok. Uwielbiam go rano, świetnie orzeźwia, dodaje energii.

Mango natomiast jest słodkie, dojrzałe - wolę stosować go wieczorem, bardzo relaksuje i odpręża.

Co do działania obu wersji jestem zachwycona, żel jest gęsty, doskonale się pieni, oczyszcza skórę bez jej wysuszania. Po kąpieli mogę się cieszyć miękką, lekko pachnącą skórą.

Opakowanie ładne, wygodne.