Dabur, Vatika, Naturals Sweet Almond Moisturizing Shampoo (Szampon nawilżający)

Dabur, Vatika, Naturals Sweet Almond Moisturizing Shampoo (Szampon nawilżający)

Przeznaczony do włosów suchych i łamliwych, a także kręconych, długich, splątanych po zwykłym myciu,bez konieczności nakładania odżywki. Nawilża , nabłyszcza, rozplątuje włosy chroniąc jej przed wypadaniem i łamaniem w trakcie czesania po umyciu , ułatwia układanie.
Wzbogacony naturalnymi ekstraktami henny zawiera naturalne środki czyszczące Shikakai i Reetha, rewitalizujący wyciąg ze słodkich migdałów, jogurt otrzymujący właściwe ph skóry, odżywczy miód.

Dobry do zobaczenia

Szampon jest dość drogi ale jak człowiek lubi eksperymenty to i na szampon czasem odżałuje większą kwotę. Bardzo na plus jest zapach i konsystencja, jest aksamitna i bardzo przyjemnie wmasowuje się we włosy. Kolejnym plusem jest niewysuszanie zarówno włosów jak i skalpu co jest dziwne przy szamponie z SLS. Po umyciu włosy się nie plączą mimo braku odżywki.

jeden z moich ulubionych

To jeden z najlepszych szamponów dla włosów kręconych.
Dobrze myje, ale nie przesusza. Wygładza, nawilża, nabłyszcza. Po wysuszeniu włosy mają ładny, błyszczący skręt i nie potrzebują żadnego dodatkowego utrwalenia. Jest wydajny, ładnie pachnie i ma wygodną, estetyczną buteleczkę. Mały minusem jest to, że włosy szybciej się po nim przetłuszczają i konieczne jest codzienne mycie, zresztą jak przy większości szamponów Dabur - przynajmniej w moim przypadku. Ale dla takiego efektu - sprężystych, błyszczących włosów - WARTO :)

Bardzo udany..

W zasadzie większość szamponów z Dabur lubię, a ten wręcz uwielbiam.
Plusy :
- gęsta, kremowa dobrze się pieniąca konsystencja,
- ładny zapach, choć na pewno nie migdałowy, a szkoda,
- dobrze myje i oczyszcza,
- wydajny mimo małej pojemności,
Minusy :
- skład,
- brak nawilżenia,
- cena 13-15 zł za 200 ml,
Mimo tych paru minusów bardzo go lubię i często go kupuję, gdyż mnie on w pełni zadowala. Polecam !!!

świetny

Szampon bardzo ładnie pachnie owocami, dobrze się pieni. Mam półdługie,cienkie włosy i nie musiałam myc ich 2 razy. Wystarczyło umyć włosy jeden raz i potrzymać szampon na włosach przez pół minuty.
Po umyciu włosy były nawilżone, gładkie (nie plątały się). Nawet nie musiałam stosować odżywki po myciu. Dobrze poradził sobie ze zmyciem olejku z włosów (olejowanie włosów rozpoczynamy na 1h przed ich umyciem). Jest dosyć wydajny. Używam go od 2 tygodni i mam jeszcze 3/4 opakowania. Jedyną jego wadą jest skład, a zwłaszcza SLS.
Ogólnie polecam Wam ten szampon, ale stosowałabym go na zmianę z innym szamponem.
Więcej możecie przeczytać tutaj : http://natalie-forever.blogspot.com/2016/11/kosmetyki-od-magiczne-indie.html

średni

Oczekiwłam lepszego efektu:(

Szampon u mnie nie nadaje się do zmywania olejowanych włosów natomiast po zwykłym umyciu włosy szybko tracą swieżosć i są obciążone .
Efektów żadnych nie zauważyłam, jak zwykły przeciętny szampon .
Opinie są podzielone byc może jego działanie zależy od rodzaju naszych włosów oraz ich kondycji.Wielkrotnie natknęłam się na kosmetyki będące tzw.bublami dla innych ,okazywały się całkiem dobre dla mnie,więc najlepiej jest przetestować na sobie.

+wydajność
+zapach

- cena

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Kolejny strzał w dziesiatke

Plusy

- wspaniała konsystencja
- dobrze sie pieni
- włosy sa miłe w dotyku
- błyszczą
- cudowne nawilżenie
- piekny zapach

Szampon firmy Vatika naprawde zasługuje na 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa

Bardzo dobry produkt

Zalety szamponu:
- bardzo przyjemny zapach
- gęsta konsystencja
- mocno się pieni
- dobrze oczyszcza włosy i skalp
- włosy po myciu nie "skrzypią" ( można się ograniczyć do odżywki w spray\'u, a i tak dobrze się rozczesują)

Wady szamponu:
- wygórowana cena
- stosowany zbyt często powoduje szybkie przetłuszczenie włosów

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

sredniak

po wyprobowaniu szamponu jajecznego, byłam bardzo pozytywnie nastawiona do firmy dabur i spodziewałam się świetnego produktu.niestety, migdałowa wersja nie sprostała do końca moim oczekiwaniom.

szampon ładnie pachnie,pieni się,nie mam mu nic do zarzucenia jeśli chodzi o oczyszczanie,ale niestety w ogóle nie nawilżawłosów,a wręcz mam wrażenie,że po myciu są nieco bardziej suche. krzywdy wielkiej nie robi,dlatego daje 3 gwiazdki,ale już go raczej nie kupie.

dobry ale nie powalający

kupiłam go przy okazji zakupu oleju do włosów tej samej firmy
+zapach ładny
+dobrze się pieni
+gęsta konsystencja
+nie muszę po nim stosować odżywki - włosy się dość dobrze rozczesują (a to im się rzadko zdarza)
+włosy się łądnie układają

-podrażnił moją skórę głowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

rewelacja

delikatny wydajny swietnie nawilza nie obciaza i jest niesamowity.polecam nie ma lupiezu ani podraznien
o dziwo wada jest tylko brak dostepu w normalnej sprzedazy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml

Poza zapachem - żadna rewelacja

Skusiłam się na ten szampon tylko i wyłącznie ze względu na cenę promocyjną przy zakupie olejku migdałowego z tej samej firmy. Generalnie, kosmetyki Dabur są raczej chwalone przez Wizażanki ze względu na ich właściwości i rzekomą naturalność produktów. Ja jednak będę musiała posuć nieco tą opinię, bynajmniej jeśli chodzi o ten szampon.

Zalety:
+ przepiękny zapach - niezbyt kojarzy mi się z migdałami, raczej bym go określiła jako pachnący brzoskwinami ;) nie spotkałam się jeszcze z szamponem, który pachniałby równie pięknie
+ konsystencja - gęsta, taka jak lubię, o pomarańczowym kolorze
+ dobrze się pieni
+ nie podrażnia skóry głowy
+ nie plącze włosów - faktycznie mogłabym się obejść bez odżywki (choć takową używam zawsze)
+ opakowanie - można postawić do góry nogami żeby wydobyć produkt do ostatniej kropli

+/- dostępność - zakupiłam na Allegro, ale nie widzialam go w żadnym sklepie
+/- zawiera ekstrakt z miodu, słodkich migdałów i jogurtu, jednakże pod koniec składu
+/- zapach dość wysoko w składzie (wrażliwe skalpy może podrażniać)
+/- niby się dobrze pieni, ale nie zawsze domywa, przez co wydajność mocno przeciętna

Wady:
- zawiera silikony - także efekt zdyscyplinowania włosów i ich rzekomej regeneracji, odżywienia i nawilżenia jest złudny
- parabeny w składzie
- zawiera SLES
- cena - może zmrozić krew z żyłach - zdarzało mi się kupywać szampony w przedziale 20-30zł za 200ml, ale w tym przypadku to szkoda pieniędzy
- i najważniejsze - szampon po długotrwałym stosowaniu wzmaga przetłuszczanie skalpu, dzięki czemu włosy od połowy długości wyglądają w miarę ok, zaś od nasady są przylizane już kilkanaście godzin po myciu :( moje włosy są z natury suche, do prostych nie należą, ciężko je obciążyć a ten produkt radzi sobie z tym bez problemu
- szampon ma być - ten zostawia jakąś taką tłustą powłokę na włosach, przez co mam wrażenie, że niedomywa (wspomniany wyżej olej migdałowy schodzi dopiero po 2-3-krotnym umyciu)

Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy i już skończyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie polecam

Nie polecam szamponu, mam włosy zniszcone, suche,
Szampon bardzo obciąża włosy, skleja je ,
Po spłukaniu wodą włosy sa posklejane i poplątane, bez odzywki nie ma szans ich rozczesać.
Natomiast ożywki tej firmy są bardzo dobre!

Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml