Mon Ami, Kredka do oczu

Mon Ami, Kredka do oczu

Kredka, odpowiednio twarda i miękka zarazem, pozwala na osiągnięcie prawidłowej precyzji rysunku. Jest na tyle miękka, by nie podrażniać oczu i na tyle twarda, by rysunek był maksymalnie trwały.
Bogata kolorystyka, klasyczna oprawa.

Kredka do oczu 09 jasno niebieska, Mon Ami,

Kredkę kupiłam w sklepie kosmetycznym.
Kredka jest średnio miękka, łatwa w aplikacji, dobrze się struga.
Wybrałam kolor jasny niebieski nr 09 po nałożeniu jest ok ale już po jakimś czasie wygląda bardziej jak słabo kryjąca biała niż jasnoniebieska.
niestety pod wpływem kontaktu ze skora pigment niebieski szybko znika a nie o taki efekt mi chodziło...
Niestety zakup okazał się bardzo nietrafiony.

Super jest.

Próbowałam różnych kredek i tej nadal używam i dobrze wspominam. Niska cena mnóstwo kolorów. Nie jest za miękka, nie za twarda. Kolory nasycone. Kredki te są do temperowania, ale to nie problem, bo się nie łamię i dobrze sie temperuje. Jest bardzo wydajna.

Dobra tania kredka :)

Używam jej od kilku lat. Gdy próbuję jakichś innych czarnych kredek do oczu, to i tak zawsze wracam do Mon Ami. Jest bardzo tania i łatwo się nią maluje. Nie wytrzymuje cały dzień (na dolnej linii), ale jak za taką cenę to naprawdę warto ją wypróbować :) Jak wiem, że wychodzę gdzieś na cały dzień, zawsze mam ją przy sobie, żeby poprawić kreskę podczas dnia. Na razie używam tylko koloru czarnego, ale może w przyszłości zakupię też inne kolory :)

Kredka nie tylko do oczu

Jw. Zakupiłam tą kredkę całkiem przypadkiem w pewnej hurtowni papierniczo-przemyslowej- skusiła mnie niska cena. Od początku jednak wiedziałam, że szukam czegoś do brwi. Szybka decyzja-swatch i już była ze mną w domu. Od tamtej pory jest niezastąpiona. Posiadam kolor brązowy i nigdy nie użyłam jej do oczu jak to miała w swoim zastosowaniu. Niemal codziennie rysuję nią brwi- zaznaczam kontury, jednak najczęściej rozcieram na nadgarstku i nakladam skośno ściętym pędzelkiem. Trwałość w porównaniu do uzywanych na moje włoski cieni jest milion razy lepsza. Nie zamienię na żadną inną (chyba że z tej samej firmy)
Ogólne plusy:
-niska cena
-wydajność
-pigmentacja
-trwałość
-łatwo się nią pracuje

Naprawdę polecam.

nie to

Z plusów to jedynie niska cena i to ze jest miękka a poza tym to kredka jest nie trwała,mam kolor czarny, rozmazuje się, spływa z powieki.Pani w sklepie mi ja poleciła i tutaj tez widze pozytywne opinie jednak dla mnie to nie to.

Używam tego produktu od: 1 roku

Bede szukac dalej

Kredke mam w odcieniu bialym. Niesttey latwo schodzi z oka. Po jakims czasie nie ma po niej ani sladu. Plusami jest na to, ze sie nie lamie, ma miekka koncowke, jest wydajna, niedroga

Używam tego produktu od: Niecaly rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Szału nie ma.

Ogólnie to co podoba mi się w tej kredce to ta głęboka czerń, intensywny kolor... no. i tutaj plusy się kończą...

- po pierwsze nietrwałość, masakra
- rozmazuje się okropnie
- brudzi powieki
- łamie się
- za miękka

GENIALNA

moja ukochana, ulubiona, ciągle do niej wracam, kilka razy zdradziłam ją z inną, ale szybko pożałowałam, kilka lat tamu dostałam ją od cioci i od tamtej pory jest moim nr 1!!! Używam czarnej zamiast eyelinera na górną powiekę przy lini rzęs i jest idealna, kiedyś używałąm jej samej, teraz dalikatnie rozmazuję ciemnym brązowym cieniem i dla mnie daje to świetny efekt podkreślonych oczu, wg potrzeby maluję grubszą lub cieńszą kreskę, wytrzymuje spokojnie kilka godzin, kiedy użwyałam jej samej czasami odbijała się na powiece, ale dało się to szybko zestrzeć. Dobrze się temperuje, jest idealnie miękka. Nie zamienię jej za żadną inną, zwłaszcza, że daje odpowiedni dla mnie efekt za niewielkie pieniądze (kupuję ją w drogerii "Labo" za ok 6-7 zł) POLECAM!!!

Niezastąpiony

Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak niesamowitą kredka do oczu. Mam kolor szary i jest cudowny! Dla mnie czarna kredka jest zbyt mocna i tylko okazjonalnie pozwalam sobie na takie akcenty, dlatego ten szary odcień jest tak cudowny. Nie jest żadną imitacją srebrnego tylko ma piękny odcień. Polecam polecam! Kredke mam już w domu od kilku lat i mam jeszcze połowę.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zdecydowanie polecam

Zdecydowanie mój faworyt wśród kredek do oczu, a przetestowałam ich wiele.

+świetny odcień czerni
+nie rozmazuje się
+dobrze się rozprowadza
+jest wodoodporna
+dostępna w całkiem przystępnej cenie

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Świetna

Mon Ami ma cudowne kredki. Do oczu, jak i do brwi. Kredka ma ładny czarny kolorek. Jest dobrze napigmentowana. Nie łamie się, łatwo ją temperować, a malowanie kreseczek nią to bajka! Rzeczywiście wodoodporna. Nic się z nią nie działo nawet po WF :)

Podsumowując:

+ cena
+ piękna czerń
+ nie łamie się
+ łatwe temperowanie
+ wygodnie ślizga się po powiece

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Moje KWC.

Od kąd zasmakowałam pięknych kresek jakie powstają dzięki tej kredce, zawsze ja kupuje i zawsze leży ona u mnie na biurku. I zawsze bede do niej wracać, po probach z innymi firmami.
Mam w odcieniu Czerni bo to moj ulubiony kolor.

+ kredka malo kiedy rozmazuje sie
+ jest trwała
+ nie kruszy sie
+ nie osypuje sie
+ można ja dostać w hurtowni kosmetycznej/na allegro itp
+ łatwo usunac ja płynem do demakijażu
+ nie jest za twarda ani za miękka

- niekiedy sie odbija na powiece i to ten maly minus

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 5