FM Group, Make Up, Automatic Eye Pencil (Automatyczna kredka do powiek)

FM Group, Make Up, Automatic Eye Pencil (Automatyczna kredka do powiek)

Pojemność 0,3 ml

Automatyczna kredka do powiek FM Group Make Up Automatic Eye Pencil precyzyjnie rysuje zarówno grube, jak i cienkie linie. Wzbogacona pielęgnującymi woskami i lotnymi olejkami. Wodoodporna, nie rozmazuje się. Automatycznie wysuwany i chowany sztyft. Wygodna temperówka u nasady kredki FM Group Make Up Automatic Eye Pencil.

Automatyczna kredka do powiek, FM Group

Automatyczną kredkę do powiek dostałam w prezencie mam dwa kolory Frozen Grey która w zasadzie jest srebrna oraz kolor Malahite Green ładna nieco butelkową zieleń.
Kredki są wykręcanie wiec nie trzeba ich strugać.
Kredka jest dość trwała łatwo i precyzyjnie się nią rysuje.
Nie rozmazuje się.
Nie uczula, nie podrażnia.
Oba kolory mają dobrą pigmentację i krycie.
Myślę że kiedyś sięgnę po inne kolory w tym czarny.

Bardzo fajna, łatwa w aplikacji

Jedna z fajniejszych kredek automatycznych jakie miałam okazję używać. Przede wszystkim kredka jest miękka, dzięki czemu łatwo można nią namalować porządaną kreskę. Do tego łatwo ją naostrzyć. Posiadałam kolor bordowy, który posiadał satynowe wykończenie. Bardzo dobrze wyglądał na oku.

Miękka i łatwa w aplikacji

Kredka do powiek FM, posiada automatycznie wysuwany i chowany sztyft oraz ukrytą u nasady - temperówkę. Występuje w kilku, podstawowych, kolorach. W mojej kosmetyczce goszczą dwa: czarny i brązowy.

Jest bardzo miękka, co z jednej strony ułatwia malowanie początkującym, a z drugiej zaś, trzeba zwracać uwagę by nie wysunąć jej za mocno - potrafi się złamać. Nie podrażnia, ani nie wysusza skóry powiek.
Temperówki nie używam. Ładną i płynną linię można wykonać bez ostrzenia rysika.

Na potrzeby recenzji, wykonałam makijaż tylko na podkład i bazę. Rezultat jest przyzwoity, lecz nietrwały. Bardzo szybko pojawia się efekt ksero.

Posiadam tzw. opadającą powiekę, dlatego preferuję otwieranie/profilowanie oka - cieniami. Razem z nimi (nawet przy zastosowaniu jaśniejszych kolorów) kreski utrzymują się zdecydowanie dłużej (prawie cały dzień), a linia rzęs jest optycznie zagęszczona.

Jestem zadowolona, chociaż nie mogę stosować produktu samodzielnie. Jest jedynie uzupełnieniem i dodatkiem do makijażu oczu.

Kredka na wagę złota

Tą kredkę traktuję jak świętość w mojej kosmetyczce której nie może zabraknąć. Nie kruszy się i wytrzymuje przez cały dzień. Nie ma mowy o szczypaniu w oczy chociaż jestem wrażliwa bo jestem alergiczką.Nie wyobrażam sobie innej kredki.

Świetna!

Używałam mnóstwo kredek, chyba wszystkich kolorów z tej serii.

Kredka nie łamie się, z przyjemnością się jej używa. Jest trwała i wodoodporna. Śmiało można ją rozetrzeć, szczególnie czarną przy linii rzęs - sprawia wrażenie większej objętości rzęs.

Dobrze się zmywa każdym płynem micelarnym.

Jeden z Najlepszych na rynku

Delikatna,nie podrażnia.Kreska na powiece utrzymuje się przez cały dzień nie rozciera się i nie obsypuje.również Zgadzam się z poprzedniczkami, kredka jest super. Nie rozmazuje się . Ze zmywaniem nie ma problemu. . Ma bardzo głęboki odcień. Kredka godna polecenia:)

Ja używam czarnej

Używam już którąś z kolei, bo nie potrafię się z nią rozstać. Jest świetna! Co prawda nie jest dostępna w sklepach i nie ukrywam, że jest trochę droga ale jest tego warta. Cena jest adekwatna do jakości, bo jest trwała, czerń jest głęboka, łatwo się nią obrysowuje oko a dodatkowa tęperówka sprawia, że kreska zawsze może być idealnie cienka.

GENIALNE 2 W 1

Uwielbiam te kredki.
Baardzo lubie prudty 2(i wiecej) w 1.

Tym możemy robić konkretne wyraziste kreski albo... rozetrzeć ją i mieć coś miedzy cieniem a kreską co wg mnie jest czym bardzo ciekawym na codzienny makijaz do pracy :)
Mam z tego 3 kolory - polecam gorąco mieć chociaż jedną sztuke w kosmetyczne.

To ta jedyna i nie ma lepszej!!! Uwielbiam

Chyba już wszystko zostało powiedziane o tej kredce;) ale muszę mieć tutaj swój udział bo jest to produkt genialny, a wciąż tak mało znany.

Z marką FM znamy się od lat. Spróbowałam wielu ich produktów i zamienników perfum. Nic mnie tak nie zachwycilo jak właśnie ten produkt.

Gdybym musiała zabrać ze sobą tylko jeden produkt to byłaby właśnie ta kredka. Dlaczego?

Uwielbiam mieć obrysowane oko od lat szukałam idealnego linera lub kredki, która byłaby intensywna, posiadała piękne kolory, była łatwa w użyciu i najważniejsze nie odbijala się na górnej powiece jako podiadsczka bardzo tłustych powiek.
Przetwstwalam myślę, że nie sklamie jak napiszę, że około 50 produktów tej kategorii i nic, naprawdę nic tak się nie sprawdziło jak właśnie ten produkt, no może jeden, ale o tym w kolejnej recenzji ;)

Szukałam kredki, która będzie spełniała ww. cechy, ale też takiej, której kolor będzie podbijal mój kolor tęczówki i znalazłam kolor: navy blue... Ohhh jak ja uwielbiam tę kredek ;) To teraz rzeczowo:

Plusy:
- trwałość
- pigmentacja
-pięknie się nią rysuje
-łatwość wyrysowania idealnej kreski
-nie odbija się
-ma piękne kolory
- estetyczne i praktyczne opakowanie
-super cena
-plus za strugavxke

Minusy:

Nie odnajduje minusów dla mojej niebieskiej kredki, jest idealna, a jej kolor tak piękny, idealnie stonowany, że jeżeli spotkam eliner w tym odcieniu to wezmę bez zastanowienia, ale podsumowując całość produktu:

- minus za dostępność, tylko internet i Dystrybutorzy
- miałam również kolor czarny, jest głęboki i również świetny, ale mam wrażenie, że nieco mniej trwały, zdarzyło się, że się odbił na powiece
- wydajność, mi wystarcza na około 2 miesiące, zawsze kupuje hurtowo z obawa co będzie jak zniknie z rynku, a ja wciąż nie posiadam jej następcy, chociaż minęło z 5 lat jak jej używam - policzcie ile opakowań wykonczylam ;)

Najlepsza i jedyna!!!

[Edit] : Wycofano Dark Blue, jedyna wyjątkowa, dlaczego???!!

Najlepsza kredka do oczu

Nie mogłam znaleźć idealnej kredki do oczu dopóki nie kupiłam kredki z fm. Jest rewelacyjna. Nie kruszy się, nie pieką mnie oczy, jest trwała. Stosuję ją od trzech lat niezmiennie.

Cudowna zieleń

Zielona kredka ma cudowną konsystencję, dzięki czemu delikatnie sunie po powiece. Ten odcień znakomicie podbija kolor tęczówki. Kredka w nienaruszonym stanie wytrzymuje cały dzień, nie rozmazuje się.

Super

Kredki trzymają się mocno na powiece, nie zmazują się, kolory są nasycone.
Zieleń mogłaby być dla mnie trochę jaśniejsza. Czarna jest genialna! Kolor, czarny jest bardzo mocno na-pigmentowany. Srebrna jest bardzo wydajna na linie wodną oka, pięknie rozświetla spojrzenie. POLECAM!