Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Gosh, Velvet Touch, Eyeliner Waterproof (Konturówka do powiek wodoodporna)

Tradycyjna kredka - konturówka do powiek. Trwała, miękka, odporna na działanie wilgoci. Długość: 125 mm, dostępna w 10 kolorach do wyboru.

Mniej niż zero

Nie wiem dlaczego wszyscy tak się zachwycają tym produktem. Serio! Ta kredka jest tak beznadziejna,że postanowiłam specjalnie dla jej recenzji założyć konto na wizażu i napisać co o niej myślę. Nie jest trwała ani na powiece dolnej, ani na linii wodnej, ani na górnej... Na linii wodnej utrzymuje się 20 minut?!?spływa tworząc niemiłosierny efekt pandy pod okiem. Odbija kreskę na górnej powiece. Jest miękka,dzięki czemu po 5 użyciach wymagała temperowania, dalej każdy pewnie wie co się działo. Wszystko upaprane, rysik się łamie... Drogi koszmarek

Nie nie nie

Nie wiem o co chodzi z tymi pozytywnymi opiniami, kredka po godzinie jest wszędzie tylko nie na powiece, na górnej znika nawet nie wiem gdzie się potem znajduje :) ?, na dolnej po godzinie zostaje szara smuga na szerokość 2 cm.
Serio jest taka trwała ?, totalne rozczarowanie.

Miękka i fajna w użytku, ale już po 2 godzinach paskudnie odbija się na górnej powiece....

Mam konturówkę w odcieniu 018 Sea You – przepiękny połyskujący turkus! Dostałam nieużywany egzemplarz od koleżanki, której nie pasował kolor, bo stwierdziła, że jednak stawia na tradycję, czyli czerń i brąz. Ale co z tego, że kolor piękny, skoro ta kredka jest słaba. Miękka i dobrze się nią operuje, ale już po 2-3 godzinach brzydko odbija mi się na górnej powiece, a poza tym… trzeba ją temperować. Zdecydowanie wolę wysuwane konturówki z Avonu po dyszce, a tam dostępny jest też bardzo podobny do tego odcień.

Nie

Temperowanie to jakiś koszmar! Nie da się po prostu tego zrobić w szpic nawet lekko obły... Zatem co z tego że jest trwała skoro leży nie używana.
Nie polecam.

Super :D

Jest miękka, więc przyjemnie się nią pracuje na górnej i dolnej linii wodnej i nie podrażnia oka . Nie rozmazuje się i jest dość trwała :) Dobrze się ostrzy i nie łamie. Mam odcień czarny chyba Black Velvet dokładnie. Dość wydajna przy codziennym stosowaniu. Na promocji można ją dostać w przyzwoitej cenie. Jest zafoliowana więc mam gwarancję, że nikt jej nie używał ( bardzo mi to odpowiada). Trzyma mi się na linii wodnej dłużej niż kredki innych marek.
Edit. Koleżance z opadającą powieką trochę się odbiła, ale tragedii nie było.

Świetna do kresek smokey, bardzo trwała

Marka ma bardzo dużo różnych produktów z którymi się lubię mniej lub bardziej ale chyba ta kredka to jest jeden z ich najlepszych produktów (choć oczywiście nie wszystko testowałam).
Kredka z zakrętką ma kilka kolorów w tym dwa czarne jeden "ink" a drugi "carbon". Ja zakupiłam wersję carbon(wydawała się taka bardziej w stylu smokey) i jeszcze brązową (truly brown)
Jak wybierałam kolory, a musiałam wszystkie sobie sprawdzić na dłoni to nie spodziewałam się, że będą aż tak trwałe. Wróciłam do domu, kilka razy myłam dłonie i nie schodziły kreski z niej.. także szok.
Potem zrobiłam test na oku - musiałam sprawdzić czy nie będą mnie uczulały.
Kredka jest miękka, ale nie taka jak np kajal i można nią zrobić bardzo intensywną jeśli chodzi o pigmentację kreskę albo delikatniejszą, wszystko zależy od tego czy mocno dociskamy do skóry czy lżej oraz czy dajemy jedną warstwę czy poprawiamy. Ja na początku dałam jedną warstwę ale potem jak w kolejne dni się nią malowałam to już dokładałam jej więcej. Jest bardzo plastyczna przy tej miękkości i daje cudowny efekt smokey! Na prawdę wygląda to rewelacyjnie. Taka kreska z rozmytymi boczkami.
Obramowanie kresek samo się jakby delikatnie rozmywa przy aplikacji i jak dokładamy np drugą warstwę do środka kreski to już w ogóle mistrzostwo.
Ich pigmentacja jest w porządku, dosyć mocna ale nie przesadzona. Jak kredka zastyga to już koniec :) nie rusza się z oka.
Teraz znalazłam w końcu zamiennik dla eyelinera do codziennego makijażu przede wszystkim (wieczorowe to bardziej cieniami się bawię).
Na linię wodną mi się nie sprawdziła (górna powieka) ponieważ ja mam soczewki i dosyć wilgotne oczy więc nie zdąży zaschnąć aby się nie odbijać i rozmazywać na dolnej powiece niestety, więc jeśli ktoś ma "bardziej mokre oczy" to nie sprawdzi się na wodnej linii.
Co do jej trwałości, to mi wytrzymuje cały dzień w pracy i nic się z nią nie dzieje.
Nie polecam nakładać ją na tłustą powiekę- wtedy może się zmazywać szybko więc przed jej nałożeniem ja zawsze sobie patyczkiem przetrę skórę i wtedy znika problem i już trzyma się super.
Nie uczuliła mnie, raz w niej zasnęłam i oko nawet nie było czerwone rano.
Końcówka jest grubsza ale można ją trochę podtemperować i jest wtedy cieniutka.

Podsumowując...
Kredka daje miękki efekt smokey, nie taki jak przy eyelinerze, że jest to taka odcięta idealna kreska. Typowe miękkie smokey.
Nie trzyma się tłustych albo mokrych powierzchni.
Kiedy już zastyga to wtedy już jest nie do zdarcia.

Klasyk, jeżeli chodzi o kredki do oczu!

Wydawało by się, że to zwykła Kredka i nie może być nic niezwykłego w niej. Takie było moje pierwsze wrażenie przed jej zakupem. Wszystko się zmieniło, wtedy gdy zaczęłam robić makijaż przy jej użyciu. Na początku stosowałam jedynie Kontur oka, ale kiedy zobaczyłam co ta Kredka tak naprawdę potrafi, postanowiłam, Że będę stosowała ją jako zamiennik dla eyelinera. Przyznam, iż naprawdę robi świetny efekt Kocich oczu. Gorąco polecam tą jakże niezwykłą kredkę do oczu.

bardzo dobra kredka

Wybór kolorystyczny jest bardzo bogaty. Jednak najczęściej kupowaną przeze mnie kredką jest uniwersalna czarna. Kredka ta zastyga i robi się wodoodporna (uwaga, jeżeli używasz bogatego kremu kredka może najzwyczajniej w świecie spłynąć). Miękka i bardzo intensywna. Póki nie zastygnie można nią rzeczywiście wykonać niezłe smooky eyes. Pók jest "mokra" jest bardzo plastyczna.
Bardzo wydajna starcza na długo
Stosowałam ją i na powieki i w linii wodnej, gdzie zwykły kajal niestety robił pandę

Dobra kredka

Kredka Gosh sprawdziła się u mnie bardzo dobrze; czarny kolor jest dobrze napigmentowany, nie rozmazuje się w trudniejszych warunkach, bezproblemowo zmywa się dwufazowym płynem do demajijażu. Podoba mi się fakt, że mozna ją lekko rozblendować zanim wyschnie. Skuszę się pknownie, ponieważ cena jest przyzwoita.

Trwała kredka

Kredka spełnia swoje zadanie bardzo dobrze; łatwo nia narysować kreskę, długo się utrzymuje, ma dobrze napigmentowany kolor, nie osypuje się ani nie rozmazuje. Jest to chyba najbardziej wytrzymała kredka, z jaką miałam do czynienia; nie zdarzyło mi się jej złamac. Kupię ponownie, gdy tylko skończę aktualnie używaną.

Świetna !!

Niezastąpiona , mój hit grudniowy.
Chyba pozostanie ze mną na zawsze , utrzymuje się cały dzień , delikatna , miękka , czarna głęboka czerń :) ciężko ja złamać ...
Cena adekwatna do ceny . Polecam !

Fajny produkt

Jest to całkiem fajna konturówka do powiek. Miałam ją w kilku odcieniach, bodajże złoty, granat i brąz. Nie mam właściwie nic złego do powiedzenia na jej temat. Bardzo przyjemna, miękko sunie po linii wodnej czy powiece. Całkiem nieźle się utrzymuje.