Bella, Panty Ultra Normal Mixform, Ultracienkie wkładki higieniczne

Bella, Panty Ultra Normal Mixform, Ultracienkie wkładki higieniczne

Cena PLN 4.49

Ultracienkie, wyjątkowo chłonne, oddychające wkładki higieniczne. Pokryte delikatną i miękką powłoczką. Skutecznie neutralizują każdy niepożądany zapach i chronią bieliznę, nawet w przypadku kropelkowego nietrzymania moczu. Idealne do każdego typu bielizny (również do stringów).

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna

Najlepsze wkładki higieniczne!

Wkładki od Bella, które miałam okazję testować to najlepsze wkładki higieniczne jakie miałam do tej pory. Bardzo fajnie trzymają się bielizny, nie odklejają się, nie marszczą. Są chłonne, mięciutkie i neutralizują nieprzyjemny zapach. Polecam!

Bardzo dobre wkładki

Wkładki higieniczne Bella miałam przyjemność przetestować dzięki Wizaż.pl. Wkładki są cienkie ale przy tym zaskakująco chłonne. Bardzo dobrze trzymają się bielizny dzięki czemu nie trzeba się martwić o ich jakiekolwiek przemieszczanie czy tym bardziej odklejenie się. Niwelują wszelaki zapach. Jestem pewna, że jeszcze po nie sięgnę.

Bardzo fajne!

Bardzo fajne wkladki! Chlonne, mile w dotyku. Dopasowują się do każdej bielizny! Dla mnie największą zaletą jest to, że nie podrażniły mojej skóry - nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna, czułam się mega komfortowo! Napewno po nie jeszcze sięgnę!

Wkładki Bella

Wkładki przyjemne w użytkowaniu. Chłonne, miękkie. Noszę krój bielizny w typie tanga czyli ani stringi ani pełne gatki i fajnie wkładka na nich się trzymała. Mogłabym polecić z czystym sumieniem

Wkładki Bella Ultra Normal Mixform

Wkładki Bella Panty Ultra normal mixform pozytywnie mnie zaskoczyły, są miękkie, wygodne, dopasowują się do bielizny, zapewniają komfort podczas uprawiania sportu. Wkładki mają odpowiedni kształt a dzięki nacięciom można używać ich także do stringów. Są chłonne a jednocześnie dość cienkie tak, że czuć wygodę i pewność zabezpieczenia bielizny w trakcie używania.

dobre wkładki

Wkładki Bella Panty Ultra znajdują się w standardowym niebieskim kartoniku. Są to wkładki, które dopasowują się do każdej bielizny, cienkie i przyjemne w użytkowaniu, bez żadnego zapachu. Dla mnie największym plusem tych wkładek jest to, że faktycznie neutralizują zapachy w porównaniu do innych, które używałam. To akurat jest dla mnie bardzo ważne i czuję się wtedy bardziej komfortowo. Wkładki nie podrażniają, nie odklejają się i nie są wyczuwalne. Polecam.

godne polecenia

Wkładki doskonale dopasowywały się zarówno do bielizny jak i ciała. Nie rolowały się i nie odklejały. Wielkość w sam raz. Grubość również-nie za grube i nie za cienkie. Spełniały role również podczas niewielkiego nietrzymania moczu, np. podczas kichania lub śmiechu. Dobrze zabezpieczały przed nieprzyjemnym zapachem. Spełniały rolę zarówno do klasycznej bielizny jak i stringów. Nie powodowały podrażnień ani dyskomfortu podczas noszenia.

Najlepsze wkładki jakie miałam

Najlepsze wkładki jakich używałam do tej pory. Miękkie, delikatne, niewyczuwalne w ciągu dnia. Dobrze utrzymują się na bieliźnie bez odklejania, czy to są klasyczne figi czy wycięte stringi. Szczególnie sprawdziły mi się przy końcówce okresu, gdy już mam dość podpasek, a aplikacja tamponów jest bez sensu. Chronią wtedy bieliznę przed zabrudzeniem, a mnie przed poczuciem dyskomfortu.

Komfortowe wkładki

Wkładki Bella Multiform miała okazję testować dzięki wygranej w konkursie na Wizażu za co serdecznie dziękuje :)

Tego typu środki higieniczne są przeze mnie używane non stop więc przetestowałam już wiele firm, wariantów i mam duże rozeznanie w tym temacie.

Opakowania tego typu produktów to sprawa drugorzędna. Fajnie jeśli kartonik jest kolorowy i przykuwa wzrok ale nie jest on wyznacznikiem zakupu .
W przypadku kremów, szminek czy palet z cieniami zwracam uwagę na opakowanie ale środki higieniczne wybieram na podstawie zaufania do marki albo zwykłej chęci przetestowania nowości.
Wkładki Bella ( Panty Intima-w żółtym kartoniku) nie sprawdziły się u mnie , były jednymi z gorszych jakie używałam więc troszke sceptycznie podeszłam do testu tych nowych.

Tu mamy standardowy kartonik otwierany z boku w niebieskim kolorze.
W środku 20 sztuk wkładek. Maja one na wierzchu fajny niebieski wzorek kwiatków.
Są bezzapachowe- wielki plus za to bo ja używam tylko takich produktów aby ograniczyć możliwość podrażnień od syntetycznych zapachów.
Powierzchnia wkładki bardzo miękka , bawełniana .
Podczas noszenia żadne kłaczki waty nie przyklejały się do skóry.
Produkt dobrze trzymał się bielizny , nie odklejał się (klej jest mocny) , nie rolował , nie zwijał.
Wkładki są cieniutkie i mam wrażenie że małe ale porównując rozmiar do tych które normalnie używam to są takie same.
Idealnie zabezpieczają bieliznę , nie obawiam się żadnych niemiłych niespodzianek gdy je używam.
Dla mnie fakt że nie mają od spodu folii sprawia że na końcówkę okresu lub jako dodatkowe zabezpieczenie podczas używania tamponów się nie sprawdzają.

# Wkładki są typy multiform czyli pasują do standardowej bielizny i do stringów.
Tych drugich nie noszę więc nie wypowiem się jak się sprawują w tym przypadku.

codzienna ochrona

Wkładki są miękkie, bezzapachowe z ładną szata graficzną. Dopasowują się do bielizny. Ich wielkość i kształt sprawiają, że noszą się komfortowo. Nie zwijają się, nie odklejają, ale też nie ma problemów z ich odklejeniem z bielizny. Są chłonne.
Ja jestem zadowolona.

Miękkie i wygodne

Wkładki są w moim odczuciu odrobinę za grube i zbyt sztywne (tzn. nie do końca dopasowują się do bielizny tak, jak mam wrażenie, że powinny), ale nie mam im nic więcej do zarzucenia :) Dobrze trzymają się bielizny, nie odklejają się, są bardzo wygodne, miękkie, chłonne i nie powodują podrażnień. Podoba mi się to, że są bezzapachowe, ponieważ to zawsze mniej chemii, która jest dla okolic intymnych szczególnie szkodliwa. Mając trochę problemów po porodzie, byłam zmuszona do stosowania wkładek, a teraz, mimo że już jest wszystko względnie ok, to jestem do nich przyzwyczajona - podoba mi się świeżość i komfort, które dają wkładki na co dzień. Opakowanie jest bardzo wygodne i estetyczne, ale nie nadaje się w podróż, ponieważ łatwo je pognieść w torbie czy plecaku (ja mam osobną saszetkę na tego typu produkty, którą noszę zawsze przy sobie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Super cienkie i chłonne jednocześnie

Wkładki są bardzo wygodne - idealne na co dzień. Ich budowa pozwala na dopasowanie do każdego typu bielizny, nawet tej najbardziej wykrojonej. Są jedocześnie bardzo chłonne i cienkie, a także wykonane z naprawdę delikatnego tworzywa, przez co ich stosowanie jest wręcz nieodczuwalne.