Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Hebe
Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, wygładzające
w sztyfcie

Fajna, klasyczna pomadka

Dostałam tę pomadkę na święta i powiem szczerze - przyjemnie jest dostawać takie klasyki :) sam zapach pomadki nie jest męczący. Aplikacja jest całkiem wygodna. Konsystencja nie jest ani za twarda ani za miękka, taka w sam raz.
Z minusów - nie zauważyłam znaczącej poprawy stanu moich ust przy długotrwałym stosowaniu tego produktu.
W skrócie - jeżeli akurat nie masz niczego pod nosem - kup i wypróbuj.
Jeśli masz więcej czasu i chcesz znaleźć pewniaka - są lepsze pomadki dostępne na rynku.

To już nie to

Wróciłam do tej szminki po latach i szczerze mówiąc rozczarowałam się.
Zapamiętałam ją jako tą z serii, która najlepiej nadaje się na zimę, bo dobrze nawilża i natłuszcza usta.
Design opakowania sugeruje topowy produkt Nivea. Spodziewałam się zapachu kultowego krem Nivea. Niestety zapach jest nijaki, zupełnie nie ten.
Sama szminka jest dość twarda. Rozprowadza się trochę topornie. Szczególnie zimą.
Producent obiecuje nam 24-godzinne nawilżenie i ochronę przed wysychaniem ust.
Wg mnie pomadka słabo nawilża.
Dziwne, bo sprawdza się tu gorzej, niż pomadki koloryzujące od Nivea, które uważałam za mniej skuteczne w tej funkcji.
Zawiera sporo emolientów i faktycznie lepiej sprawdza się jako bariera ochronna , niż dogłębne nawilżenie. Zostawia na ustach przyjemną okluzję, ale stosunkowo szybko ona znika. Trzeba często powtarzać aplikację.
Zauważyłam jednak, że po dłuższym stosowaniu tej szminki moje usta stają się coraz bardziej wysuszone... Pojawiło się dużo suchych skórek i spierzchnięcie...
Cóż... Nie kupię ponownie.

Pomadka

Moje ulubione

Moje ulubione pomadki ochronne do ust(wszystkie z tej serii). Świetnie nawilżają i odżywiają. Stosuję przez cały rok.Polecam Warto jest wypróbować wszystkei rodzaje ;)

Łatwo dostępny klasyk

Opakowanie jest ładne i klasyczne. Sztyft się nie łamie. Pomadka przyjemnie się nakłada na usta. Nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy. Nawilża w zadowalającym stopniu. Ma niską cenę i dużą dostępność. Świetna opcja na bezpieczny zakup, gdy szybko potrzebny jest klasyczny nawilżacz do ust.

Dla mnie bubel wszech czasów

Na przestrzeni lat przetestowałam różne pomadki Nivea i niestety stwierdzam, że żadna z nich mi się nie sprawdziła. Nie inaczej jest w przypadku wersji klasycznej.

Pomadka w ógole nie nawilża moich ust. Ba, nawet bardziej je przesusza! Nie ważne w jakim są stanie. Nie radzi sobie nawet ze standardowym nawilżeniem "normalnych" ust, co dopiero mówić o suchych i spierzchniętych wargach.

Pomadka jest ładna i praktyczna. Sztyft jest zwarty i nie łamie się, ale jednocześnie gładko, wręcz maślanie sunie po ustach. Opakowanie jest minimalistyczne i miłe dla oka. Jest również praktyczne, nie otwiera się niespodziewanie w torebce. Cóż z tego, skoro w działaniu to jedna wielka masakra. Moje usta mają się lepiej, gdy nie smaruję ich niczym niż gdy użyję pomadki Nivea.

Bardzo dobry upgrade klasyka

Pomadkę NIVEA w wersji oryginalnej używam od kiedy pamiętam,jest to klasyczny sztyft,który towarzyszy mi ponad 30lat. Co prawda w ciągu ostatnich lat zdradziłam ją na rzecz innych, niemniej okresowo do niej wracam.
Ostatni upgrade czyli wersję melt in wspominam bardzo dobrze, właśnie ze względu na bardziej kremową formułę,która idealnie nawilża,lepiej sunie po ustach niż klasyk sprzed lat. Ma to wpływ na jej wydajność,bowiem starsze sztyfty wspominam jako niezniszczalne, niemniej opcja melt in przypadła mi do gustu znacznie bardziej niż opcja starsza.

Jedna z lepszych

Oryginalna i chyba jedna z najlepszych pomadek nivea. Ładny zapach typowego kremu nivea, kolor bezbarwny, starcza na długo, ładnie nawilża nawet na noc lub wyjścia w teren w czasie zimy. Co ważne usta nie pierzchną i są zdrowe. Na promocji można dorwać ją nawet za 8zł. Jedna z pierwszych i jest ok natomiast te które wychodzą teraz jako nowe są coraz to gorsze.

Must have

Pomadka ochronna to must have każdej z nas, nie tylko w okresie zimowym, ale przez cały rok. Usta potrzebują pielęgnacji nie tylko podczas mrozu, ale także w czasie upałów. Moim zdaniem pomadki ochronne nivea to taki klasyk, który zna każdą z nas i u wielu się sprawdza. Pomadka ochronna daje nawilżenie i ulgę, właśnie podczas upałów, jak i mrozów. Bardzo ja lubię, nie zostawia żadnego tłustego filmu, ładnie się rozprowadza i wnika w usta, dając naturalny efekt.

klasyk

pomadka chyba znana prawie kazdej z nas. jest to jeden z klasycznych kosmetykow do pielęgnacji ust

uzywam jej teraz w okresie letnim i przyznam ze dzieki delokatnemu rozpuszczeniu pod wpływem slonca pomadka nakłada sie doskonale

co jest dla mnie wazne to fakt ze nie ma koloru wiec mozemy śmiało smarować usta. zapachu tez raczej nie posiada oprócz takiego charakterystycznego lekkiego zapachu produktów nivea.

sztyft dobrze sie zamyka pomadka sama nie otwiera sie w torebce, jest malutka

produkt jest ogolnie dostepny łatwo na niego natrafić
polecam wyprobowac

nawilża i regeneruje

Moje usta w okresie jesienni zimowym często się przesuszają, mają tendencję do pękania.
Pomadkę kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami.
Dużym jej plusem jest higieniczne opakowanie, które zawsze można mieć przy sobie. Wrzucona do torebki nie otwiera się samoistnie.
Pomadka dobrze nawilża usta, regeneruje popękane usta.

Klasyka

Idealna pomadka do torebki, która super nawilża. To taki klasyk klasyków od zawsze. Bezbarwna, bezwonna, czuje jakby wazeline na ustach. Bardzo długi się jej używa, mam ja już ponad 3 miesiące i wygląda jak że sklepu.