Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Bardzo lubię

Przede wszystkim zapach! Klasyczny, kremu Nivea. Ta pomadka ochrona robi wszystko co marobić: nawilża, pielęgnuje, usta są milutkie. Świetna zarówno w zimie jak i w lecie.

To już klasyk

Ta pomadka jest w mojej rodzinie bardzo powszechnie stosowana, szczególnie zimą nawet wśród mężczyzn. Jest delikatna, łatwo dostępna, dobrze się rozsmarowuje i daje ogromne uczucie nawilżenia i ulgi dla ust. Zimą chroni prze mrozem oraz zapobiega nadmiernemu przesuszaniu się ust. Bardzo porządny produkt w niskiej cenie jak na taką jakość

Znamy się od zawsze

Moje pierwsze pomadki gdy byłam małą dziewczynką były właśnie z tej serii. Mam do niej tym samym ogromny sentyment i wracam do niej. Jest to pomadka, która nawet nie jest najlepszą z możliwych opcji, ma fajne nawilżenie. Lubię tą formę aplikatora, bo jest wygodna i bardziej higieniczna niż słoiczek.

Zawsze w torebce

Bezbarwna pomadka nawilżająca marki Nivea jest ze mną odkąd pamiętam. Już jako dziecko mama podrzucała mi ją do codziennej pielęgnacji. Tak też dorastałam z tym kosmetykiem i jestem tu gdzie jestem - z pomadką Nivea w ręce :D NIgdy mnie nie zawiodła, nawilżyła nawet te najbardziej suche i spierzchnięte usta, idealnie przygotowywała do matowych, ciężkich pomadek. Z czystym sercem mogę ją polecić :*

Przyjemna

Nivea ma świetne pomadki ochronne.
Ta ma masełkową, kremową konsystencję. Świetnie nawilża suche usta. Chroni przed wiatrem i mrozem.
Jest bezbarwna , daje naturalny połysk , nie zjada się jakoś szybko. Jest w miarę wydajna , dlatego, że nie trzeba jej aplikować zbyt często.

Najlepsza

Jest to moja ulubiona pomadka, po którą zawsze wracam. Cudownie nawilża, jest konsystencji masełkowej, co bardzo mi odpowiada, przyjemnie pachnie. U mnie idealnie sprawdza się w zimie, kiedy moje usta potrzebują szczególnego nawilżenia.

Klasyk wśród pomadek

Kiedyś bardzo często kupowałam tę pomadkę, bo bardzo lubiłam te klasyczne wersje Nivea. Zapach ma bardzo ładny, delikatny. Po posmarowaniu usta są miękkie, przyjemne w dotyku, nawilżenie jest przez jakiś czas wyczuwalne. Sztyft wystarcza na długo.

wymaga częstego nakładania

Kupując spodziewałam się czegoś lepszego. Dosyć szybko ściera się z ust, efekt nawilżenia jest krótkotrwały. Po aplikacji usta sa chwile tłuste i nic poza tym. Na dłuższą metę nie poprawia stanu ust, usta dalej są przesuszone. W podobnej cenie idzie kupić coś lepszego. Opakowanie tez mogłoby być solidniejsze.

ciekawy klasyk

Pomadka ma ładne opakowanie. Jest dość mała, przez co poręczna i łatwo się jej używa.
Lekko nawilża. Nawilża i chroni usta przed zimnem i działa natychmiastowo co jest jej dużą zaletą
Niestety krótko utrzymuje się na ustach i trzeba jej często używać żeby zachować efekt
Niezła ale jest sporo lepszych

Klasyk

Troszkę zapomniana przeze mnie pomadka, ale postanowiłam do niej wrócić, a wręcz zateskilam za nią :) to prawdziwy klasyk.

I już jest ze mną.

Pomadka ma śliczny delikatny zapach, bardzo dobrze i gładko rozprowadza się ją na ustach. Usta są po niej mięciutkie i delikatne.... Nie pozostawia dziwnych śladów, nie trzeba jej jakoś specjalnie wsmarowywać.... Jej aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna. Nie jest za twarda ani za miękka. Jest w sam raz.

Przede wszystkim jednak jest bardzo skuteczna. To ratunek dla spierzchniętych ust.

Zdecydowanie polecam.

Cudowna

Jest bardzo dobra, nawilża i leczy nawet wysuszone na wiór usta. Intryguje mnie jej zapach - kojarzy mi się z jakimś słodyczem, jeszcze nie doszłam do tego z jakim ale chyba cos z ciastek ;) Nadaje śliczny połysk, pozostawia też taką fajną warstewkę ochronną na ustach :) Lubię ją bardzo :) Moja ukochana, nie znalazłam lepszej i zawsze do niej wracam :)

Pomadka Nivea

+ opakowanie : niewielkie, lekkie, plastikowe
+ wygodna aplikacja
+ zapach
+ niska cena pomadki
+ dostępność w drogeriach
+ jest wydajna

- krótkotrwały efekt nawilżenia ust