Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Nivea, Original, 24h Melt-in Moisture (Pomadka ochronna z masłem shea)

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Mój klasyk

Jest to pomadka, po którą sięgam od wielu lat, sprawdza mi się bardzo dobrze. Idealna do codziennego nawilżania, jednak zimą przy mocno spierzchniętych ustach radziłabym wybrać coś bardziej nawilżającego. Sprawdza się zarówno u mnie, jak i młodszej siostry oraz mamy, więc nada się dla każdej grupy wiekowej.

Pomadka chronna

Lubię ją od tak. Lubię jej zapach, konsystencje. Może nie jest jakoś wybitna tego nie wiem ale dla mnie jest bardzo dobra. Nie lubię czuć na ustach oblepienia takiego filmu i jestem wybredna co do konsystencji. A tu mam wrażenie że stosuje krem w sztyfcie i dla mnie jest to super i mega wygodne.

Co ważne - nie tylko chroni, ale i leczy.

Moje usta zimą są zwykle spierzchnięte, podwijają się skórki, robią drobne rany, krwawią itp. Potrzebuję nie tylko skutecznej ochrony przez mrozem, ale też produktu który w takich przypadkach pomoże moim ustom stanąć na nogi. I taka się właśnie okazała ta klasyczna pomadka. Ale zacznijmy od opakowania - bardzo wygodne. Fajnie, że można pomadkę wsuwać i wysuwać ile się chce (nie ma tej blokady, która często gęsto występuje). Zapach bardzo przyjemny, nienachalny. Pomadka świetnie nawilża usta i czuć to niemal od razu po nałożeniu. Działania ochronnego nie oceniłabym najlepiej bo usta i tak się wysuszyły (ale u mnie to standard, nie jestem przyzwyczajona do niskich temperatur), ale zaraz po tym zostały otulone tą regeneracyjną warstewką. Naprawdę fajny produkt, który nie działa jedynie jako forma zabezpieczającego gluta i nic więcej.

Dobra na co dzień

Pomadka w dobrej cenie, przystępnej. Taka typowa na co dzień do torebki, szczególnie zimą. Dobrze nawilża, usta są gładkie i nie wysychają po 5 minutach. Polecam każdej z Was, bo to jedna z moich ulubionych taka zwykła, bezbarwna, w zasadzie bezzapachowa.

Bardzo dobra.

Przez jakis czas uzywałam innego produktu nie w sztyfcie.Jednak pomadka Nivea jest o niebo lepsza.przedewszystkim higieniczna.Poza tym śiwietnie nawilża,skład naturalnych olejków i masła shea to wielki plus.Konsystencja jedwabista delikatna.Wdajna.

Nawilżenie WoW

Po nieudanym zakupie,stwierdziłam,że wrócę do klasyka. To był strzał w dychę.

Pomadka przyjemnie otula usta swoją kremową formułą. Łatwo się aplikuje. Usta są delikatne, nawilżone. Na ustach utrzymuje się średnio 3h.
Uwielbiam zapach Nivea. W sumie nic więcej dodawać nie trzeba, potwierdza się zasada,że jeśli coś jest dobre , to po co szukać czegoś innego i kombinować. Stosowałam już wiele balsamów,pomadek ,trafiałam na lepsze i gorsze ale Nivea to chyba ten nr 1.

Bardzo przyjemna pomadka

Ten produkt to taki klasyk u mnie , gdzie nie zastanawiam się ani chwili nad zakupem. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Świetnie chroni usta przez niekorzystnymi warunkami na zewnątrz, przy czym bardzo dobrze je nawilża i wygładza .
Cena jest zadowalająca , a sam produkt wydajny.
Bardzo ładnie pachnie , jak zresztą każdy produkt Nivea .

Dobra pomadka

Mój nr 1 w okresie jesienno-zimowym. Świetnie nawilża usta i sprawia, że wyglądają na zregenerowane. Ładnie pachnie, jak to Nivea :) Fakt, że pomadka szybko się "zjada", ale nie wymagam długotrwałego efektu od takich pomadek. Ich głównym zadaniem jest pomoc spierzchniętym i popękanym ustom, a to pomadka od Nivea wykonuje idealnie :)

Jest ok

Pomadka niczym się nie wyróżnia, jest przeciętna. Nawilża usta, ale nie wystarczająco jak na moje potrzeby, dzięki czemu szybko się zużywa bo muszę jej używać co chwilę. Jednym z niewielu plusów jest zapach, jak w sumie na kosmetyki Nivea przystało. Ma też fajne opakowanie. Mimo zużycia paru takich pomadek wiem, że więcej jej nie kupię.

Szału nie ma

Pomadka jak wiele innych. Nie ma w niej nic szczególnego. Usta delikatnie nawilża, ale bez większego szału. Zimową porą mam strasznie popękane usta, ale ta pomadka nie nawilża ich na tyle, żeby wróciły do dobrego stanu.

Bez szału

Jest to naprawdę dobra pomadka jednak nie ma jakiegoś zachwycającego efektu po jej używaniu. Kusi ceną i jakością. Poprawnie pielęgnuje usta natomiast nie robi na mnie mega wrażenia. Konsystencja jest na plus.

Zwykła, klasyczna, ale dobrze nawilżająca

Bardzo popularna pomadka, którą zapewne każdy zna. Przyjemny zapach, bezbarwne wykończenie. Nie oszukujmy się, że o jednym nałożeniu spierzchnięte i przesuszone usta odzyskają nawilżenie! Potrzeba czasu i wielokrotnego zastosowania, po każdym posiłku, przy każdej możliwej okazji, gdy czuć, żę usta są suche. Osobiście nie mam górnolotnych wymagań do tego typu produktu. Ważne, jedynie, żeby się nie kleił, dobrze rozprowadzał na ustach możliwie jak najdłużej działał. Do tej pomadki nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo bardzo przyjemnie pachnie, co jeszcze bardziej zachęca do stosowania - a to bardzo ważny czynnik szczególnie dla tych, którzy nie lubią sięgać po tego typu kosmetyki, a muszą, bo usta wołają o pomstę do nieba.