He-Shi, Face & Body Tanning Gel Medium Step 2 (Żel samoopalający do twarzy i ciała)

Samoopalacz w żelu do twarzy i ciała o delikatnej strukturze. Kosmetyk nie powoduje plam lub zacieków i może być nakładany kilkakrotnie w celu uzyskania głębszej opalenizny. Żel zawiera 6% naturalne DHA nadające nieskazitelną opaleniznę przy maksymalnym nawilżeniu skóry.
* zawiera naturalne DHA Ecocert 6%
* przeciw zaciekowa formuła
* do ciała i twarzy
* bez parabenów i alkoholu
* zbalansowane PH dla wrażliwej skóry
* moisture lock technology dla długotrwałych efektów
* stopniowo pogłębiająca się opalenizna
Dostępne pojemności: 50 i 150 ml

normalna, sucha, tłusta
samoopalacze do twarzy, samoopalacze do ciała
koloryzujące, nawilżające
bezzapachowa
w tubie
żel

szybkie efekty

Lubię samoopalacze, które są przeznaczone zarówno do twarzy jak i całego ciała. Żel samoopalający od He-She kupiłam z ciekawości, bo niewiele słyszałam wcześniej o tej firmie. Produkt dostępny jest w tubie w dwóch pojemnościach: 50 i 150 ml. Zdecydowałam się na ten mniejszy, żeby wypróbować, czy się "polubimy".
Żel ma nieco wodnistą konsystencję, co niestety trochę utrudnia aplikację, ale za to szybko rozprowadza się na skórze. Ma kolor ciemny, zielonkawy z czym się spotkałam po raz pierwszy przy samoopalaczu. Mam skórę jasną i jedna aplikacja mi w zupełności wystarcza, ale można nakładać ten kosmetyk kilka razy, aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Uwaga! Koloryzuje bardzo szybko. Nalałam odrobinę żelu na przegub dłoni, aby sprawdzić konsystencję i po niemal natychmiastowym zmyciu pozostał ciemniejszy ślad na skórze :) Sam produkt jest bezzapachowy, jednakże w trakcie koloryzacji tworzy się zapach specyficzny dla samoopalaczy.
Opalenizna wygląda naturalnie (przy pierwszej warstwie, bo więcej warstw nie nakładałam) i trzyma się przez kilka dni.