Garnier, Ambre Solaire, 24h Hydration Protection Lotion SPF 30 (Balsam ochronny)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 5.00/5

zobacz więcejzwiń

Wodoodporny balsamy do ciała z serii 24h Hydration w zaawansowany sposób chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.

Formuła kosmetyku została dodatkowo wzbogacona o masło Shea, które w zbawienny sposób działa na ciało - zapobiega wysuszeniu skóry i trwale ją nawilża.

ochronne, nawilżające
w butelce
krem
Filtry
SPF 15 – 30
100 – 250ml

Wygładza, nawilża, chroni

Porządny balsam!
Najbardziej przypadła mi do gustu jego formuła - nie jest ciężka, tłusta, a wręcz jest lekka jak piórko. Mam wrażenie, że super się wchłania i naprawdę pielęgnuje moją skórę. Niemalże od razu po jego aplikacji mogę założyć ciuchy.
Czuć, że skóra jest ukojona po kąpieli słonecznej, trochę nawet jak opatrunek w formie kremu :)
Plus za filtr SPF, dzięki czemu używam go nawet podczas zimowych szaleństw na stoku, kiedy świeci słońce. O poparzenia słoneczne wtedy nie trudno, a ja bawiąc się na stoku nie muszę martwić się o swoją skórę.

Jest wydajny, a zapach... mmm piekny! Lekki i i delikatny, przywołuje letnie wspomnienia :)

Zostanie ze mną nawet po wakacjach

To bardzo lekki, delikatny jak najlżejsza emulsja, ale jednocześnie niezwykle skuteczny balsam. Wchłania się błyskawicznie, nie pozostawia tłustej warstwy, nie brudzi ubrań. Jest tak delikatny i przyjazny skórze, że zaczęłam stosować go nawet na twarz pod lekki makijaż w upalne i słoneczne dni. Kocham ten zapach – tak pachnie beztroskie lato pełne słońca ;)
Na uwagę zasługuje nie tylko dobre zabezpieczenie przez promieniami UV (balsam sprawdził się przy mocnym palącym słońcu nawet na mojej jasnej i podatnej na oparzenia skórze) ale i pielęgnacyjne właściwości produktu. Skóra jest fajnie nawilżona i przepięknie pachnie. Chętnie zostawię go na półce na kolejne miesiące, jako zabezpieczenie przed słońcem (Kasia)

Fajny

- łatwo się go aplikuje
- jest bardzo wydajny
- ładnie pachnie
- jest łatwo dostępny
Jest warty swojej ceny u mnie się sprwdza mam skórę normalną czasem trochę suchą
Skóra ładnie wygląda , nie powstają krostki k nie mam uczuleń

Balsam ochronny

Łatwy w użyciu. Rozsmarowuje się bez problemu. Miły zapach. Godne polecenia. Konsystencja idealna i szybko się wchłania. Opakowanie bardzo pojemne. Chroni skórę przed wysuszeniem. Doskonale nawilża.

Kazdy pracus wie, ze kremem smarowac trzeba sie.

Krem testowal mąż wraz ze mna. Glownie on uzywal go w pracy (praca na zewnatrz). Typ skory raczej sniady, ja blada jak sciana. Krem ma super konsystencje, dobrze sie wchlania i nie pozostawia filmu. Nic sie do nas nie przykleja. Jesli ktos jest caly dzien na sloncu warto taka ochrone zaaplikowac na cialo. Krem nawilza i chroni. Mimo, iz kazdego lata skora byla czerwona, podrazniona, schodzila po przesuszeniu, sprobowal kosmetyku. Jest zachwycony, nic nie schodzi, nie piecze, skora jest nawilzona idealnie. Produkt godny polecania

Używa produktu od: próbka

Świetny produkt!

Balsam ochrony przypadł mi do gustu!
Ma świetną konsystencję i zapach. Skutecznie chroni przed promieniowaniem UV. Wypróbowałam go w upalne dni i przyznam,że skóra.byla.nawilzona.

Ochrona musi być :)

Balsam bardzo dobrze się sprawdza na mojej skórze, zapewnia ochronę. Jest produktem wydajnym i dobrze się rozprowadza. Ma przyjemny zapach, świetny na upalne dni. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny

Jest naprawdę fajny

Polubiłam ten balsam, konsystencja bardzie mi odpowiada, wchłania się szybko, nie lepi się. Mam jasną skórę i często jest czerwona od słońca, ale ten balsam dobrze ją chroni i nie mam spieczonych jak zawsze ramion.

Dobry balsam

Bardzo dobry ochronny balsam , z racji tego, że mnie słoneczko opala na czerwono taki balsam jest u mnie konieczny przed każdym wyjściem. Jest że mną cały czas. Wmasowuje to w skórę kilka razy podczas wyjścia na dwór :)

Super balsam!

Balsam ochronny SPF30 przypasował mi na delikatną skore na twarzy, gdzie za kazdym razem przy opalaniu, musialam ją spalić i schodziła skóra. Przy balsamie twarz jest delikatnie opalona, a skora nie schodzi. Przyjemny zapach, polecam.

Brak opinii

Otrzymałam balsam ochronny spf 30 od Garnier w ramach testu.

Z przykrością muszę oznajmić, iż przez pogodę nie miałam kiedy tego kosmetyku przetestować ponieważ caly czas dzien w dzien padał deszcz.
Z pewnością przetestuje filtr ochronny i zaktualizuje swoją recenzję.

Bardzo dobrze chroni skórę

Świetne mleczko do opalania,wodoodporne o wysokiej ochronie przed promieniowaniem UVA i UVB. Pozostawia skórę dogłębnie nawilżoną .Charakteryzuje się przyjemną kremową konsystencję.Ma przyjemny zapach masła Shea