Garnier, Ambre Solaire, After Sun Soothing Hydrating Lotion (Kojący balsam po opalaniu)

Odpowiedni dla skóry twarzy i ciała potrzebującej odświeżenia i nawilżenia po przebywaniu na słońcu.

Formuła wzbogacona wyciągiem z Aloesu pozostawia skórę nawilżoną do 24 godzin, koi skórę po kąpieli słonecznej.

nawilżające, łagodzące
w butelce
balsam
100 – 250ml
Skóra
normalna

Geniusz ukojenia i nawilżenia <3

Bez zbędnego wstępu od razu napiszę, że to jest balsam, o którym marzyłam! Producent kwalifikuje go jako produkt "po opalaniu" i tak tez zamierzałam go stosować. Jednak po kilku aplikacjach po opalaniu stwierdziłam, że nie rozstanę się z nim nawet jak lato będzie już tylko wspomnieniem.

Jestem fanką takich opakowań - butelka z dozownikiem i "zatrzaskiem". Jest dużo bardzie praktyczne niż tuba czy butelka z korkiem.

Uwielbiam jego zapach - aloes z odrobiną zielonego ogórka. Skóra pachnie długo po aplikacji.

Konsystencja nie jest zbyt gęsta, ale pozwala na sprawną aplikację. Produkt świetnie się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania. Nie pozostawia lepkiej ani tłustej warstwy. Stosuję go również na skórę twarzy i na niej też działa genialnie. Odrobinę obawiałam się, że może mnie podrażnić albo spowodować dodatkowe niedoskonałości, ale na szczęście nic takiego się nie stało.

Działanie to jest po prostu bajka! Nawilżenie i ukojenie już od pierwszych sekund aplikacji. Nabawiłam się niestety poparzenia słonecznego na dekolcie - skóra bardzo piekła i była mocno zaczerwieniona. Po zaaplikowaniu balsamu od razu poczułam ulgę, a po godzinie kompletnie zapomniałam o poparzeniu.

Stosuję go teraz regularnie po każdym opalaniu i po każdej kąpieli. Doskonale pielęgnuje skórę, nawilża ją i zmiękcza.

Warto go mieć!

Wykorzystała: kilka próbek

Balsam po opalaniu

Opalenizna pozostaje na długo. Łagodzi poparzenia. Miły zapach i bezproblemowo się go rozsmarowywuje. Godny polecenia. Miła i lekkakonsystencja. Fajne opakowanie nawet na prezent

Ukojenie i pielegnacja

Kazdy z domownikow staral sie na własnej skorze przetestowac balsam. I udalo sie. Kazdy ma to samo zdanie, swietny zapach, szybko sie wchlania, mega nawilza, koi skore po opalaniu, co najwazniejsze chlodzi i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia pieczenia pulsowania skory wystawianej na promienie sloneczne.

Używa produktu od: próbka

Super ❤️

Kojący balsam po.opalaniu od Garnier to strzał w 10-tke! Uwielbiam produkty które doskonale nawilżają i odżywiają a zarazem koją spieczoną skórę po słońcu. Piękny zapach,nie drażniący, szybko wchłaniająca się konsystencja to jest to co lubię !

Miłe uczucie

Produkt idealny na wieczór po kilkugodzinnym przebywaniu na słońcu. Delikatny i łagodzący. Przyjemnie rozprowadza się na skórze. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny

Używa produktu od: próbka

Fajnie uspokaja skore

Zaliczyłam już 1 poparzenia tego lata, więc sprawdziłam ten produkt. Ma fajna konsystencję, takie mleczko, szybko się wchłania. Ładnie pachnie. Działanie samo w sobie ma ok, skóra na 2 dzień mnie nie piekłam, ale nadal była czerwona. W tej kategorii mam jednak lepsze produkty.

Super balsam

Świetny balsam . Idealnie koi oraz nawilża nasza skórę po opalaniu. Polecam używać zawsze po opalaniu na oczyszczoną skórę najlepiej po kąpieli :) ma piękny zapach oraz bardzo przyjemna konsystencję.

Polecam!

Fantastyczny kojący balsam po opalaniu Sun Soothing Hydrating Lotion. Przyjemnie pachnie, koi, nawilża, pielęgnuje suchą skórę po słonecznej kąpieli. Na pewno sięgne po nastepne opakowanie. Polecam!

Brak opinii

Kojący balsam po opalaniu otrzymałam w ramach testu od wizaz.pl.

Z przykrością informuję, iż ze względów pogodowych nie przetestowałam kosmetyku ponieważ cały okres trwania testowania padał deszcz.
Informuję, gdy zaświeci słońce przetestuje i zaktualizuje recenzje.

Dobrze koi i nawilża skórę po opalaniu

Balsam po opalaniu ma bardzo ładny zapach aloesu, przy tym dobrze się wchłania, ma on lekka konstystencję. Jest on wydajny i na pewno wart swojej ceny. Po użyciu pozostaje uczucie jakby opatrunku na opaloną skórę  przy tym ,dobrze koi i nawilża skórę po opalaniu.

Zawiodłam się.

Z wszystkich produktów które dostałam do testowania ten mi nie podszedł. Niby nie jest zły bo troszkę koi skórę. Dobrze ją nawilża. Jednak to ukojenie jest dosłownie na kilka sekund. Zapach bardzo delikatny, przyjemny. Może dlatego się zawiodłam że używałam lepszego produktu. O ładniejszym zapachu i z troszkę lepszym uczuciem "chłodu" po użyciu.

wakacyjny must have ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otrzymałam do przetestowania zestaw kosmetyków Garnier do/po opalaniu.
Moim ulubieńcem stał się ten oto kojący balsam po opalaniu.
Obietnice producenta spełnione:
-wzbogacony o wyciąg z aloesu
-koi skórę (nie tylko po opalaniu, ale też po depilacji)
- nawilża na dłuuugo.