Philips, Lokówka automatyczna z technologią SenseIQ

Philips, Lokówka automatyczna z technologią SenseIQ

Pojemność 1 szt

Nowa lokówka automatyczna Philips dzięki technologii SenseIQ zapewnia doskonałą ochronę włosów przed wysoką temperaturą i pomaga zachować 3 razy więcej ich naturalnego nawilżenia i zachowując 95% ich naturalnej siły. Technologia SenseIQ pozwala cieszyć się pięknymi, zdrowo wyglądającymi włosami bez kompromisów w zakresie wydajności stylizacji.

- Technologia SenseIQ - Wykrywa i dostosowuje się do Twoich wyjątkowych włosów, zapobiegając ich przegrzaniu. Mierzy temperaturę włosów ponad 36000 razy podczas jednej sesji stylizacji*
- Dodatkowa opieka- Zachowaj 3 razy więcej naturalnego nawilżenia włosów**, aby zapewnić mocne, zdrowo wyglądające włosy, które są pełne sprężystości. Zachowuje 95% naturalnej siły włosów***.
- Inteligentny system kręcenia loków- Efektowne, trwałe loki już po naciśnięciu jednego guzika. Dzięki technologii curl boost zakręcisz każde pasmo jak profesjonalny fryzjer. Unikalne inteligentne klamry obracają się, podążając za naturalnym ruchem włosów, jednocześnie delikatnie je owijając wokół wałka.
- Ultra-gładka powłoka- Specjalistyczny proces uszlachetniania powłoki wałka do wytworzenia ultra-gładkiej powierzchni grzewczej zaprojektowanej tak, aby włosy ślizgały się po niej bez szkodliwego tarcia i ich ciągnięcia.
- Pielęgnacja jonowa - Naładowane jony ujemne eliminują elektryzowanie się i wygładzają włosy, aby wzmocnić ich blask i połysk. W efekcie włosy są gładkie, lśniące i nie puszą się.
- Ustawienia dla różnych stylów - Od miękkich fal po sprężyste loki. Wybierz temperaturę (170°C - 190°C - 210°C), czas (12 s – 10 s – 8 s) i kierunek kręcenia loków, aby za każdym razem uzyskać pożądane rezultaty.
- Automatyczne powiadomienie z sygnałem dźwiękowym - Sama wskazuje kiedy loki są gotowe, wydając ciągły sygnał dźwiękowy.

*50x/sec x średnio 12min sesji stylizacji
vs. lokówka Philips BHB864, w celu osiągnięcia takich samych rezultatów
*przy temperaturze 170°C przez 12 sekund, średnie wyniki po 3 miesiącach użytkowania

inne
Wykonanie
ceramiczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Mój hit do gęstych włosów! Idealne fale w 10 minut

Nie tylko z łatwością zrobiłam loki, ale również zajęło to dosłownie 10 minut na moich bardzo gęstych i grubych włosów. Każdy lok powstaje w kilka sekund, dzięki czemu cały proces przebiega bardzo szybko. W tym przypadku dobranie odpowiedniej temperatury i czasu kręcenia sprawdziło się świetnie, włosy idealnie się zakręciły, a fale utrzymywał się jeszcze na drugi dzień.

Dla mnie niezwykle ważna jest również ochrona włosów, którą w tym przypadku zapewnia technologia SenseIQ! Dzięki temu możemy uniknąć spalenia pasm i zniszczenia włosów!

Delikatna!

Lokówka jest idealna dla długich włosów. Loki są ładne, naturalne i lekkie. Po delikatnym utrwaleniu, efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Podoba mi się, że po użyciu włosy nie są przesuszone i się nie niszczą. Technologia SenseIQ działa i się świetnie sprawdza. Myślę, że dla włosów do ramion ta lokówka się nie sprawdzi, muszą być dłuższe włosy, wtedy będą lepiej się nakręcać, a automatyczny system skradnie serce. Obsługa jest bardzo intuicyjna, a nagrzewanie bardzo szybkie. Bałam się, że lokówka będzie duża i będzie zajmować dużo miejsca, jednak nie jest źle. W wyglądzie bardzo ładna jak wszystkie produkty z tej linii. Polecam!

Zalety:
- naturalny efekt,
- niezniszczone włosy,
- system SenseIQ,
- automatyczny system nakręcania włosów,
- wygląd,
- dostępność.

Wady:
- tylko do długich włosów, za ramiona,
- cena.