Essie, 3-way Glaze (Lakier podkładowy, ochronny i utwardzacz paznokci 3w1)

Essie, 3-way Glaze (Lakier podkładowy, ochronny i utwardzacz paznokci 3w1)

Lakier podkładowy, ochronny i utwardzacz paznokci - trzy w jednym. Unikalna formuła zapewnia moc lakieru trzy w jednym, pozostawiając super błyszczące, bez skazy paznokcie. Zastosuj podkład na czyste naturalne paznokcie, a następnie nałóż dwie warstwy lakieru.

jest ok...

nie spotkałam jeszcze top coat ktory przedłuzy trwałość lakieru do 7 dni, ten produkt wytrzyma do 5dni ale na krótkich paznokciach, kiedy zaczynaja rosnąć niestety schodzi z końcówek. ma dziwny zapach średnio przyjemny.

nie dla mnie

kupiłam zaintrygowana jego wielozadaniowością (odżywka/podkład/top coat)
jako odżywka w moim przypadku nie sprawił cudów: kruszył się na paznokciach, które nadal się rozdwajały (po dość długim czasie stosowania preparatu)
jako utwardzacz nie sprawdził się kompletnie: również się kruszył, a ponadto po pomalowaniu na lakierze kolorowym tworzyły się nieestetyczne "bąbelki" (nie mam pojęcia z czego to wynikało, nigdy wcześniej coś takiego mi się z utwardzaczem nie zdarzało)
podsumowując:
nie kupię więcej, produkt kompletnie mi nie przypadł do gustu: ani w przypadku stosowania jako odżywka, ani jako utwardzacz.
szukam czegoś lepszego!

Nie do ruszenia!

+naprawdę super przedłuża życie lakieru na paznokciach, ostatnio lakier zmywam bo nudzi mi się kolor a nie bo zaczyna schodzić. Nawet zmywanie naczyń czy jakiekolwiek prace domowe nie robią na mi wrażenia :D
+dla mnie dużym plusem jest to, że nie zmienia koloru lakieru, miałam już takie topy, które np. rozjaśniały lakier na paznokciach
+szybko schnie

+/- cena, nie wiem jaka jest cena w drogerii, nigdy nie zwróciłam na niego uwagi, ja swój zamówiłam na allegro i dałam za niego 30 zł. Według mnie jest warty tych pieniędzy bo to najlepszy top jaki miałam
+/- nie podoba mi się ten wąski pędzelek, moje lakiery z essie i first base mają szerszy i zdecydowanie taki wolę, ale nie ma to wpływu na jego zdolności, jest to po prostu moja własna preferencja.

Po kilku dniach oczywiście ścierają się końcówki, ale to delikatnie i jest to normalne nawet przy najlepszych bazach, topach czy lakierach

Minusów żadnych nie zauważyłam.

Beznadzieja

Uważam, że to beznadziejny lakier, zarówno jeśli chodzi o podkład jak i top coat. Stosowałam go kilka razy i za każdym razem żałowałam, bo on chyba nigdy nie wysycha. Kupiłam go przez przypadek i bardzo żałuję. Jako podkład polecam Fill the gap i top coat- good to go (essie)

Cudeńko!

Produkt godny polecenia, może i drogi, ale nadaje się naprawde jako wszystko!
Świetnie pomaga mi w "leczeniu" paznokci, świetna odżywka i świetny lakier podkładowy i nawierzchniowy!
Naprawde cena warta produktu bo zastąpi wam 3 lakiery. ;)Używam tego produktu od: 4 miesięcy