Piz Buin, Tan & Protect, Tan Intensifying Sun Spray SPF 15 (Spray wzmacniający opaleniznę - niska ochrona)

Od teraz, możesz uzyskać wspaniałą naturalną opaleniznę, nie tracąc na ochronie twojej skóry. Zawiera witaminę A, C, E, nawilża i odżywia twoją skórę, a zarazem redukuje ryzyko jej wysuszenia.
Kosmetyk wodoodporny.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało; często ponawiać aplikację w ciągu dnia).

wodoodporna
w butelce
balsam
Filtry
SPF 15 – 30
100 – 250ml

Genialny

Kupiłam ten spray z myślą o niewielkiej ochronie z naciskiem na pogłębienie opalenizny na wakacjach. Osobiście uważam że dla osób opalonych taki filtr to maksimum jeśli chcą się jeszcze opalić. Z działania byłam zadowolona - opaliłam się na piękny brązowy kolor, bez zaczerwienienia I schodzącej po powrocie skóry . Ma słodkawy zapach, moim zdaniem idealny na urlopie w ciepłych krajach. Produkt w Polsce nie doceniamy, albo mało znany. Ja na pewno nie raz do niego wrócę.

Mega Mega Mega

Polecam w 100 %. Kupiłam z myślą o wakacjach w Chorwacji (na których jeszcze jestem :) ). Produkt poleciła mi koleżanka. Opakowanie jak każde inne, ale zawartość to prawdziwy majstersztyk. Dzięki temu, że produkt jest w sprayu bardzo łtwo się rozprowadza na skórze. Mleczko nie sprawia, że skóra staje się "poparzona" a po prostu dostaje ładniejszej barwy i staje się to szybciej. Wybrałam SPF15 by było w miarę bezpiecznie dla skóry. W moim przypadku po 2 dniach użytkowania wyglądam prawie jak mulatka bez bólu po oparzeniach :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 150 ml

najlepszy!!!

To jest najlepszy produkt z segmentu premium na swiecie...
Jak mozna oceniac mistrza???
Zapach,trwalosc,opalenizna...minusem jest tylko mozliwosc kupna ktora jest limitowana w polsce.