Wilkinson, Quattro for Women Bikini, Golarka dla kobiet

Wilkinson, Quattro for Women Bikini, Golarka dla kobiet

Cztery ultracienkie ostrza i dwa szerokie paski nawilżające zapewniają Wilkinson Quattro for Women Bikini łatwe i bezpieczne poruszanie się po delikatnej skórze linii bikini. Z tyłu maszynki umieszczono specjalny, wodoodporny trymer z trzema regulowanymi poziomami strzyżenia, dzięki któremu okolice bikini będą zadbane. Szeroka, gumowa i wodoodporna rączka maszynki zapewnia precyzję ruchów podczas używania maszynki pod prysznicem.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu !

Kiedyś do depilacji używałam kremów- Veet itp, które \'rozpuszczają\' włoski, lecz po czasie zrezygnowałam z nich (chociaż są dobre latem do łydek, bo długo włoski nie odrastają) dla maszynek jednorazowych, ponieważ biorąc prysznic są zdecydowanie mniej czasochłonne i łatwiejsze w użyciu. Do wosku zraziłam się kupując kiedyś w promocji (Veet) został mi na łydce i baardzo ciężko było go czymkolwiek domyć. Będąc niedawno w Rossmanie trafiłam na promocję tej maszynki, zamiast ponad 4 dyszki, zapłaciłam kolo 25 zł i jestem zachwycona, nie ma co porównywać jej z maszynkami jednorazowymi, tym bardziej w okolicach bikini, ciężko było \'dostać się\' w niektóre kąty, a ta się idealnie dopasowywuje, bardzo łatwo goli się nią nawet bardzo sztywne włosy. Maszynkami jednorazowymi dość często zdarzało mi się gdzieś zaciąć, a z tym urządzeniem mi się to nie zdarzyło :) Super plusem jest wodoodporny trymer na baterię. Dodatkowym atutem jest wygląd golarki. Jestem BARDZO ZADOWOLONA z tego zakupu i już na pewno nie sięgnę po jednorazowe maszynki.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

strata pieniędzy

Kupiłam maszynkę na zakupach grupowych, gdzie cena za maszynkę z kompletem nożyków była dość przystępna - gdybym kupiła to za cenę drogeryjną, byłabym bardzo, bardzo zła.

Przede wszystkim, nożyki są strasznie tępe. Niby trzy ostrza, fajnie zabezpieczone tak, że na pewno nie można się zaciąć, do tego ruchoma głowica dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, ale co z tego, skoro po kilku godzinach od depilacji już widać włoski! Goląc nogi wieczorem, rano musiałam zrobić to jeszcze raz. Nożyki szybko się stępiają, więc w sumie maszynka jest mało "wydajna". Efekt golenia oceniam ogólnie jako beznadziejny, tak więc maszynka w ogóle nie spełnia swojej podstawowej roli. Sama maszynka natomiast jest dość wygodna, dobrze trzyma się ją w ręce.

Jedna gwiazdka za trymer, który jest akurat bardzo fajny i to jest jedyna zaleta tej maszynki.

średniawka

Ogólnie nie jest zła.

+ciężko się nią zaciąć
+wytrzymałe ostrza
+trymer
+wygodna w użyciu

-nie goli przy samej skórze, mnie to irytuje, włosków nie widać, ale czuć, minimalne bo minimalne ale są
-cena ostrzy, niby wolniej się tępią niż w zwykłych jednorazówkach, ale czterdzieściparę zł za 4 nożyki to dużo jak dla mnie ;)

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: jedna maszynka, drugie ostrze

Nie spełniła moich oczekiwań

Maszynka jednorazowa sprawdza się zdecydowanie lepiej . Jak dla mnie ostrza nie zdały egzaminu .
Nie dokładnie goli zostawia krótkie twarde włoski .
Jedynym plusem jest ładny wygląd :)

Używam tego produktu od: wczoraj

Czuje niedosyt....

Spróbowałam ze względu na dobre opinie na wizazu. W porównaniu do maszynek Venus z wymiennymi wkładami ta jest gorsza.

MINUSY: -Cena maszynki
-Niewygodnie sie ją trzyma
-Jest dla mnie zbyt ciężka
-Pasek nawilżający dziwnie się łuszczy
-Pozostawia widoczne włoski pod skórą

PLUSY:
-TRYMER!!! To jest to cos za co warto kupić maszynkę.
-Ładny wygląd
-Goli jak dobra jednorazówka ale nie tak jak maszynka za 44 zł, skóra w dotyku jest w miarę gładka ale tak jak juz wcześniej pisałam widać ciemne włoski pod skórą (przy venus breeze czy embrace tego nie mam)

Używam tego produktu od: 2 TYGODNIE
Ilość zużytych opakowań: 1 maszynka

Świetna!

Cudowna golarka dla osób z problemem wrastających włosów po goleniu :) Trymer pozwala na przycięcie włosów w miejscach, które nie muszą być 100% gładkie, a golarka nie goli włosów za blisko skóry co powoduje że nie wrastają później - to jedyna golarka którą mogę golić nogi bez drapania się po nich przez następne 2 dni :p:

Inne plusy tego urządzenia to:
- trymer działa na baterię więc po wymianie można używać dalej
- jest wodoodporna
- ma fajny uchwyt z przyssawkami, więc nie wymaga dodatkowego miejsca
- wymienne ostrza
- trwała (u mnie na razie nie widać żeby się "zajeżdżała";) )
- przy takiej trwałości cena nie straszy

Generalnie bardzo polecam, nigdy nie wrócę do zwykłych jednorazówek :D

Używam tego produktu od: ok.pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ;)

Idealny gadżet

Ta golarka jest genialna! Przed chwiłą kupiłam sobie drugą na allegro fioletową w zestawie z etui za 30 zł.
Przy pierwszej zapłąciłam normalną cenę sklepową chociąż chyba o parę złotych tańszą bo w promocji w Rossmanie. Nie żal mi ani złotówki wydanej na to cudo. Goli świetnie, nie zostawiając ani jednego maciupenkiego włoska. Mam ją już ponad pół roku a ostrza nadal się nie stępiły. Trymer też działa bez zarzutów. Drugą kupiłam ze względu na cenę i kolorek, bo jeśłi chodzi o ostrza na allegro można dokupić 4 szt. za 28,00 zł. Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jedna

KWC !!!!!

Zdecydowane KWC.

Jest to przyrzad,bez którego nie jestem w stanie sie obejsc;)

Kiedy sprówbowalam Quatro po raz pierwszy bylam tak zachwycona,ze pobieglam do sklepu i kupilam wiecej-w razie czego gdyby wycofali ze sprzedazy :D

Wiec na poczatku stalam sie posiadaczka 5 Quatro,
a jako ,ze w UK ostatnio sa na nie promocje typu
buy one get one free,dokupuje Quatro caly czas...

Po prostu musze miec te maszynke zawsze ze soba.

Udalo mi sie równiez kupic wersje rózowo-fioletowa z w porecznym rózwoym etiu na zamek.

Mimo tego,ze cena moze odstraszac,produkt jest naprawde bardzo trwaly.

PLUSY
-boski trymer ;)
-porecznosc
-trwalosc
-delikatnosc
-wymiana baterii
-wymiana ostrzy
-poreczne etui badz "stojaczek" ,który mozna przyczepic pod prysznicem

Minusów nie widze.

QUATRO mam w domu naprawde sporo,ale do tej pory jestem w trakcie uzywania drugiej.
Pierwsza sie zjechala,po naprawde dlugim czasie.

Dokupuje tylko ostrza.

Dziewczyny polecam goraco ;)

Używam tego produktu od: Odkad maszynka weszla na angielski rynek
Ilość zużytych opakowań: duzo ;)

Świetna golarka

Bardzo dobra golarka i trymer również.
Używam tej maszynki właśnie tylko do okolic bikini.
Trymer jest delikatny,dobrze strzyże.
Po jego użyciu przejeżdżam jeszcze po tych miejscach maszynką i w efekcie otrzymuje delikatnie wypielęgnowane okolice bikini bez niechcianych włosków.
Cena może odstraszać,ale wydaje mi się że warto wydać takie pieniądze tym bardziej że to bardzo porządny produkt.
Trymer świetnie działa solo jak i w połączeniu z żelem do golenie co ułatwia mu poślizg.
Myślę,że maszynka posłuży mi przez długi czas i z pewnością kupię drugą jeśli zajdzie taka potrzeba :D

rewelacyjna

Prz stosowaniu zwykłych jednorazówek (3 ostrza) skóra i tak była szorstka, włoski nigdy nie były dogolone do końca i następnego dnia już było widać odrastające włoski. Quattro for Women Bikini goli włoski przy samej skórze, pozostawiając jedwabistą głądkość, która utrzymuje się dużo dłużej. Odkąd stosuję nową maszynkę nie mam żadnych podrażnień. Idelanie sprawda się przy goleniu stref bikini, gdyż jest na prawdę delikatna i precyzyjna. Na prawdę nie żałuję wydanych pieniędzy, bo to rewelacyjna golarka.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

bardzo przydatna rzecz

Oceniam ja głównie jako trymer niż maszynkę, chociaż jako maszynkę też używałam kilkunastokrotnie ( wolę inne metody depilacji niz golenie maszynką - depilator, kremy).

Jako maszynka - zdecydownie na plus: delikatna, raczej cieżko się nią zaciąć, ale skuteczna. Ciężko mi ocenić jej trwałość, ale po tych kilkunasu użyciach jeszcze nie jest tępa.

A trymer to bardzo przydatna sprawa. Są przecież miejsca, gdzie chcemy wloski przyciąć, a nie pozybyć się ich całkowicie. Nie używam tej dodatkowej nasadki do regulowanie długości przycinania, najwygodniej używa mi się trymera bez nasadki i ta długość włosków całkowicie mnie satysfakcjonuje.

dodatkowy plus za trwałość - kupowałam w wakacje, więc uzywam juz dobre pół roku i to dość często. i ciągle działa;)

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 1-wsze w użyciu

Rewelacja!

"Sprzęt" niemal idealny! Nie myślałam nigdy, że ktoś wymyśli coś tak fajnego i praktycznego :)
Trymer sprawdza się idealnie - jest łatwy w użyciu, dobrze przycina, ostrza są trwałe i po wielu użyciach wciąż tak samo skuteczne.
Maszynka goli bardzo dobrze, do gładkości, nigdy nie zdarzyło mi się nią zaciąć, co dość często mi się przytrafia w przypadku użycia zwyczajnych, 1- lub 2-ostrzowych maszynek.
Maszynkę dobrze się trzyma, nie wyślizuje się z mokrych dłoni.
Trwałość - wg mnie okej, chociaż oczywiście nie jest nie do zdarcia i pewnie wkrótce będę musiała kupić nowy egzemplarz.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze