Wilkinson, Quattro for Women Bikini, Golarka dla kobiet

Wilkinson, Quattro for Women Bikini, Golarka dla kobiet

Cztery ultracienkie ostrza i dwa szerokie paski nawilżające zapewniają Wilkinson Quattro for Women Bikini łatwe i bezpieczne poruszanie się po delikatnej skórze linii bikini. Z tyłu maszynki umieszczono specjalny, wodoodporny trymer z trzema regulowanymi poziomami strzyżenia, dzięki któremu okolice bikini będą zadbane. Szeroka, gumowa i wodoodporna rączka maszynki zapewnia precyzję ruchów podczas używania maszynki pod prysznicem.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 4

Maszynka TAK, trymer NIE

Ten gadżet wypadałoby mi ocenić jako dwa osobne. Sama maszynka jest OK. Miewałam już gorsze w swojej łazience. Najprawdopodobniej jest to zasługa 4 ostrzy, które całkiem dobrze golą i szybko się nie tępią oraz dwóch pasków nawilżających. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w różnych miejscach, także tych "trudnych". Jest poręczna, choć jest odrobinę cięższa od zwykłych maszynek, bo posiada wewnątrz baterię. Sam proces golenia idzie sprawnie, choć ja ze względu na mocne włoski muszę ten zabieg powtarzać częściej. Wymienne wkłady to duży plus.
Natomiast trymer to bubel. Zdarzyło się kilka razy, że szarpnął włoska wyrywając go z cebulką. Odniosłam wrażenie, że ostrza w nim są po prostu tępe. Wydaje mi się, że tego typu gadżet powinien też ucinać włoski bliżej skóry, a po jego użyciu są sporo widoczne. Być może sprawdzi się u kogoś z delikatniejszymi włoskami. Dodatkowo głośno pracuje.

• Design produktu: 4

Polecam!

Golarkę dostałam na święta dwa lata temu. Ciągle działa, bez zarzutu. Wymieniam tylko ostrza. Super alternatywa dla zwykłych maszynek które nadają się tylko na raz. Dzięki nawilżającemu paskowi można stosować bez dodatkowych preparatów typu pianka.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

nie polecam

Nie polecam zakupu tej golarki wraz z trymerem.
Trymer w ogóle nie goli, a co dopiero strzyże...
Wydane pieniądze w błoto, maszynka niczym się nie różni od maszynek za 5zł.

Mój hit do bikini

Żaden sposób depilacji okolicy bikini nie sprawdza się u mnie bo zawsze są jakieś podrażnienia lub nie do końca usuwane są wszystkie włoski. Ten trymer radzi sobie doskonale i nie powoduje podrażnienia. Maszynka do golenia u mnie sprawdza się do nóg i pach. Same ostrza nie są jakimś cudem, ale kupuję tę maszynkę tylko ze względu na trymer.
Ostatnio chcąc dokupić zamienne wkłady taniej wyszło kupić nową w promocji z 4 ostrzami. Często udaje się znaleźć w internecie o wiele taniej niż. np. w Rossmann

Dobry produkt :)

Posiadam tą drugą wersję, papaya & pearl.
Mimo iż jest to mój pierwszy trymer (maszynka nie ;) ), to spodobał mi się.
Całe urządzenie dostałam w prezencie na święta :)

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4

wywaliłam do kosza po pierwszym użyciu

Po prostu porażka. W ogóle nie spełniła moich oczekiwań. Źle goli, szarpie okolice bikini. Wyrywa mi włoski z cebulkami. Golarka jest strasznie bolesna w użytkowaniu. Ostrza są po prostu tępe. Na dodatek jest głośna, hałaśliwa, cały dom wie że depiluje. Pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyny plus to że jest bezprzewodowa, tylko co z tego skoro nie miałam z niej żadnego użytku.

minusy Zacznę od dźwięku- przy użytkowaniu ryczy jak stary odkurzacz

rozczarowanie

Kupilam głównie ze względu na trymer, który zepsul się po ok. miesiącu. Sama maszynka beznadziejna - nie goli dokładnie, jeżeli nie przyciśniesz jej naprawde mocno to skóry to nie zgoli dobrze włosków. Ponad to szybko się tępi i po kilku użyciach trzeba wymienić wkład
Za tą cene spodziewałam sie czegoś lepszej jakości.
Cena wkładów do maszynki rówież pozostawia wiele do życzenia.
Chyba juz wole wrócić do jednorazówek

Ilość zużytych opakowań: jedna szt

tragedia

Produkt kupiony ze względu na trymer (dwukrotnie). Pierwszy działał bez zarzutu kilka miesięcy, drugi zepsuł się po dwóch użyciach (cena oczywiście wzrosła). Kompletny bubel. Jestem rozczarowana i zirytowana. Nie spodziewałam się tak słabej jakości po tej marce.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 urządzenia, oba popsuły się

Trymer super, maszynka niekoniecznie...

Przyznam szczerze, ze mam mieszane uczucia co do tego urzadzenia.

Maszynka jako taka nie zachwyca, jest dosc tepa i ogolnie toporna w uzytkowaniu. Natomiast z aloesowym zelem do golenia radzi sobie duzo lepiej ( ale w jego towarzystwie nawet jednorazowki swietnie dzialaja) wiec to raczej zasluga tego zelu anizeli samej maszynki. Chociaz to zawsze jest jakis sposob by produkt sie nie zmarnowal ;)

Co do trymeru to jest wybawieniem dla moich orutnie wrazliwych okolic bikini. Dzieki niemu nie doswiadczam zadnego zapalenia mieszkow wlosowych, nie ma zadnych krostek,po jego uzyciu skora bardzo ladnie sie sprawuje... Ale no wlasnie ALE! producent twierdzi, ze tymer jest wodoodporny. Wczesniej golilam sie nim tylko i wylacznie na "sucho", niestety ktoregos razu wpadl mi pomysl by wziac go z soba pod prysznic i od tego momentu zaczal dzialac bardzo wybiorczo. Tj. nie dzialal, po jakims czasie zaczal dzialac, pozniej znowu nie dzialal, dzialal az w koncu przestal dzialac.

Podsumowujac: urządzenie kupiłam dla trymeru, który ogólnie rzecz biorac jest naprawde dobry i nie mam co do jego dzialania zadnych zastrzezen. Jedynie w tym wszystkim irytujaca byla obietnica producenta, ze jest wodoodporny, gdyby nie to pewnie do dzisiaj by mi sluzyl , a uzytkowalam go dobre dwa lata i nic sie nie dzialo.

Co do ceny to pierwszy moj trymer kupilam za 22 zł w pewnej znanej apatece drogeryjnej ;) Natomiast drugi za ok. 30 zl w innej znanej drogerii :D W regularnej cenie raczej bym sie nie pokusila ;) Przy drugim trymerze bede juz duzo madrzejsza i absolutnie zadna woda traktowac go nie bede ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

gorszaa niz 1 -razówka

myślałam ze marka i cena dadza efekt super ,niestety włosy wchodzą miedzy ostrza i niedda się wypłukać, dotego golarka szybko się tepi po 3 razach jak golę nogi do kolan , jak cale to na 1 raz plus pare razy paszki .Fakt nie zacina się skora i trimer fajnie działa nawet pod wodą.
Ale jako ze mam porównanie z wieloma szczególnie męskimi krtore zwykle sa tansze to niestety ta jest naprawdę tragiczna. 2 zl jednorazówka działa miesiąc przy czestym lub rzadkim z długimi włoskami goleniu i się nie zapycha i nie tepi.
Uwazam ze pieniądze wyrzuciłam w bloto.
Dodam ze nie mam mocnych włosków bo jestem blondynka jasną ale mam dużo owłosienia jak na blondynke:D

Używam tego produktu od: 3 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

REWELACYJNA

Depilacja moich nóg to był istny horror - naprawdę. Po zakupie tej maszynki nawet to polubiłam. I szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie już depilacji bez niej! Najlepszy mój zakup w ostatnim czasie.

PLUSY
+ bardzo dokładnie goli
+ nie zacina
+ włoski po niej nie wrastają (a zawsze ale to zawsze miałam z tym problemy)
+ nie ma żadnego podrażnienia (po pierwszej depilacji aż byłam w szoku)
+ cena też bardzo dobra ( ja ją kupiłam ostatnio w rossmanie w jakiejś promocji i zapłaciłam za nią około 20 złotych!)
+ bardzo ładny kształt. idealnie układa się w dłoni.
+ z tego co się orientowałam dodatkowe ostrza również można kupić w przystępnej cenie
+ trymer świetnie się spisuję w okolicach bikini

MINUSów nie zauważyłam jak na razie i mam nadzieję, że ich już nie znajdę

POLECAM WSZYSTKIM :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

dobry, ale nie trwały

Jestem baardzo zadowolona z maszynki. Goli dokładnie, ma wymienne wkłady, jest delikatna, nie zacina. Jest świetna! A trymer był moim wybawieniem do strefy bikini, idealny!

ALE

duży minus za to, że maszynka jest nieszczelna i trymer się ciągle psuł, bo dostawała się do niego woda. Raz odratowałam i potem uważałam bardzo na maszynkę, no ale depiluję się mimo wszystko nie na sucho, więc zawsze jakaś kropla na maszynkę się dostanie- i od razu pędzi do trymera, no i już nie działa . Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jedna maszynka, drugi zestaw wkładów