L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt

CUDO Silkyfeet Tarka do stóp Express Pedicure - ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp

Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp. Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie taki diabeł straszny :)

Ową tarkę dostałam ku mojemu zaskoczeniu, gdyż nie dowierzałam w ten projekt, do testowania od L'biotiki w prezencie. Przysłano mi niepozorną paczuszkę, w której była malutka, smukła tarka, jakich jest na rynku już wiele. Różniła się w wyglądzie jedynie ostro wyglądającymi uwypukleniami, które nadają tarce groźny charakter, wręcz zniechęcając do użytku. Jest to bowiem ładnie wyglądająca, plastikowa, miętowa rączka z obwódką wokół metalowej tarki, przypominająca do złudzenia tarkę do sera, którą w kuchni ma niemal każdy. Całość została zapakowana w twarde, plastikowe pudełeczko w podobnym, miętowym kolorze, które samo z siebie się prosiło o otwarcie. Nie wiem, czy producent miał to w zamiarze, przekazując nam komunikat "weź mnie ze sobą" czy też nie, nie mi wnikać przecież w jego myśli i zamiary. Wyglądało to szczerze powiedziawszy mało estetycznie i wytwornie, jak na tak renomowaną markę, którą jest L'biotica, jak na produkt wprowadzany na rynek, o pierwsze wrażenie można było zadbać bardziej, mimo mocnej pozycji w branży kosmetycznej.
Jak już powiedziałam, wykończenie samej tarki jest ładniejsze, niż opakowania. Mile wyglądający kolor oraz zdobienia rączki oraz sama jej zgrabność sprawiają, że z przyjemnością bierze się ją do ręki i chętnie używa. Jest to solidny produkt, mimo że dostałam go do testowania, to i tak wydałabym te kilkadziesiąt złotych na nią, bo już wizualnie wydaje się, że jest warta tych kilkudziesięciu złotych. Co więcej, jest to dopiero początek plusów, gdyż o samym użytkowaniu nie wspomniałam jeszcze ani słowa.
Wielokrotnie mówi się o tym, że ostrza wyglądają na ostre, niemalże stworzone do okaleczania. Otóż nic bardziej mylnego. Jest to produkt bardzo dobrze przemyślany, ostrza są zaokrąglone w taki sposób, że nie zrobią nawet najmniejszej krzywdy komukolwiek, nawet i niedopilnowanemu dziecku buszującemu po naszej łazience, nad którymi nie sztuka zapanować, gdy zjedzie się rodzina. Jest w stu procentach bezpiecznym produktem, wiedziałam to już przed pierwszą kąpielą zaraz po otrzymaniu przesyłki, gdy użyłam jej po całym dniu wytężonej pracy.
Tarka sprawdza się świetnie, pod warunkiem, że stopa jest zupełnie sucha. Za każdym razem, gdy ją stosuję, staram się w pełni usunąć twardą skórę i zrogowacenia, robię to jednak delikatnie przyciskając w miejscu zgrubień i zrogowaceń, zbyt mocny nacisk nie tylko stępi pilniczki z ostrymi końcówkami, ale również podrażni zdrowy naskórek, który otrzymujemy w wyniku tegoż zabiegu. Tarkę również najlepiej używać przesuwając do przodu i do tyłu wzdłuż pięty, nie manewrując we wszystkie strony świata oraz długo i namiętnie jak nasze babcie pumeksem, może to spowodować krzywdę nawet najwytrwalszym :) Zdecydowane, lecz wolne ruchy są najlepszym sposobem, co jakiś czas oczywiście kontrolując uzyskane efekty. Oczywiście chyba nie trzeba wspominać, aby zakończyć zabieg w momencie usunięcia martwego naskórka i zgrubień, gdyż w przeciwnym razie nawet ta świetnie opatentowana tarka może wyrządzić na naszych stopach szkody, zwyczajnie przetrzemy się do krwi, jak zresztą każdą tarką, którą użyjemy w niewłaściwy i niekontrolowany sposób i nie zapobiegnie temu nawet najdroższy i najnowocześniejszy produkt.
Efekt jest mega zadowalający, jest to skuteczna tarka, dająca efekt aksamitnych pięt, jedwabiście gładkich i miłych w dotyku. Jest to tarka, która w błyskawiczny sposób daje komfort, zdrowy wygląd stóp, długi czas na cieszenie się usuniętymi zgrubieniami i zrogowaceniami. Mimo że nie mam większego problemu ze stopami i stosuję regularnie zabiegi złuszczające, to nawet ja zauważyłam różnicę z wynikiem na piątkę z plusem, od kiedy mam i stosuję to CUDO :)

Bardzo dobra jakość za niską cene

Szybko i sprawnie można uzyskać zniewalające efekty. Produkt spełnia bardzo dobrze swoje funkcje i jest w przystępnej cenie, co ważne jest też łatwo dostępny w popularnych drogeriach.

Coś dla mnie

Kupiłam, używam, nie mam twardej skóry na stopach, jestem zadowolona ale..
No własnie jest jedno ale. W sumie to dwa :D Przy ścieraniu długim w jednym miejscu można sobie zrobić małą krzywdę, trzeba kontrolować proces tarcia. Niestety gdy tarka jest w pionie bądz w innej skośnej pozycji wszystkie skórki z pojemniczka niestety się wysypuja dookoła. Ale poza tymi dwoma minusami jestem jak najbardziej na tak. Juz dosyc uzywania czasochłonnych skarpetek ;)

Po prawdzie fantastyczna!

No muszę przyznać, że ten produkt mile mnie zaskoczył. Jest naprawdę dobrze przemyślany. Wygląda na ostry, ale trudno zrobić sobie niem krzywdę, przy tym jest tak skuteczny jak żaden inny dotąd przeze mnie używany. Niby domowy, a profesjonalny. Pomijam już nawet takie udogodnienia jak pojemnik na starty naskórek i fajnie wyprofilowaną rączkę, to niejako bonusy do efektu jaki zapewnia to CUDO. Stopy potraktowane tą tarką, wygładzone jeszcze peelingiem i nawilżone kremem, to sama przyjemność. Przy czym naprawdę nie trzeba dużo pracować tym "cudem", żeby osiągnąć wymarzoną gładkość. A i tak jesteśmy zaskoczeni jak dużo naskórka zdołaliśmy za jego pomocą zebrać. Zdecydowanie KWC.

jedyna, która mi się sprawdziła

Re-we-la-cja ;) niby taki prosty gadżet, ale teraz to jest podstawa pielęgnacji moich stóp. Wielki plus za pojemniczek, dzięki czemu naskórek na lata po podłodze. Dzięki temu wszystko odbywa się w bardzo higieniczny sposób. Poza tym świetnie wygładza stopy, mocno ściera naskórek, ale jest bezpieczna w użyciu - nie zrobiłam sobie nią nigdy krzywdy ;)

fajny produkt

Tarka należy do jednej z moich ulubionych. Znacznie poprawia wygląd moich stóp, usunęła zrogowacenia i wygładziła szorstkie pięty co w zimie jest moją bolączką. Ładne opakowanie, cena przystępna.

Dla mnie bomba

Tarka do stóp- bomba! Estetyczna, ładnie wygląda z praktycznym pojemnikiem na obcięte skórki. Bardzo skuteczna - mocno ściera naskórek - w pojemniczku zostaje parmezan :) ha . Skuteczna ale wydaje mi się że bezpieczna w użyciu. Polecam

Prawdziwe cudo

Moje pierwsze myśli na widok tego cuda to rany boskie tartka do marchewki i nią mam pięty obrabiać!Byłam w szoku i bałam się jej użyć bo oczami wyobraźni widziałam teksańską masakrę.Jakież było moje zdumienie gdy zdecydowałam się ją w końcu użyć.Jest mega delikatna,nie kaleczy ani nie podrażnia moich stóp.Dokładnie oczyszcza martwy i zrogowaciały naskórek.Wszystko to odbywa się higienicznie ponieważ "strużyny"lądują w pudełku z którego łatwo je wysypać.Nic dodać nic ująć nie ma się czego bać tylko nabywać to cudo.Warte swej ceny.

Świetny produkt do pielęgnacji stóp

Bardzo ostrożnie dobieram produkty do pielęgnacji stóp ponieważ boje się że mogą mi wyrządzić jeszcze więcej krzywdy niż pożytku
Ta tarka wbrew pozorom jest naprawdę delikatnym sposobem na pozbycie się martwego naskórka
Już od pierwszego użycia bardzo łatwo się nią operuje i przywraca skórze zdrowy wygląd
W porównaniu do innych narzędzi z tej kategorii jest również w rozsądnej cenie dlatego polecam wypróbować aby pozbyć się szorstkiego naskórka

Cudo love ❤️

Na początku podeszłam do produktu z rezerwa, wydawał się bardzo ostrym i groźnym sprzętem. Po jakimś czasie spojrzałam na stopy, były w stanie opłakanym, popękane pięty, zrogowacialy naskórek, więc się z tarka przeprosiłam i zabrałam się za testy. Już po chwili zauważyłam że moje obawy były nie słuszne, a tarka w szybki, skuteczny i nie bolesny sposób usunęła wszystkie niedoskonałości stóp i pięt. Jeden minus za to że ciężko dostrzeć nią do zakamarków np dużego czy małego palucha. Ogółem super produkt, pumeksy I inne tarki nie mogą się z nią równać. Polecam

Niepozorny "gadżet", a efekty wow!

Niby jest to tylko tarka do stóp, ale teraz nie wyobrażam sobie ich pięlęgnacji bez tej tarki.
To faktycznie cudo!
Efekt w postaci wygładzonych stóp jest widoczny już po pierwszym użyciu.
Tarka ma pojemnik na usunięty naskórek - higieniczne, ułatwiające używanie rozwiązanie.

Świetny

Produkt taki niepozorny a taki dobry! Inne tarki się chowają przy nim! Świetnie usuwa zrogowaciały naskórek w bardzo szybkim tempie. Wydaje się, że jest bardzo ostry ale nie zrobimy nim sobie krzywdy. Po prostu super!