L'biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

Natura

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1 szt
Pojemność 1 szt

CUDO Silkyfeet Tarka do stóp Express Pedicure - ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp

Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp. Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo ok

Tarka jest bardzo estetyczna, ma wygodną rączkę. Fajny jest pojemniczek na ścierany naskórek - na bieżąco widzisz ile starłaś :) jedyny minusik - jednak troszkę się wysypuje tego startego przez małe dziurki na bokach. Mam dość problematyczne pięty, więc ta tarka jest super pomiędzy zabiegami pedicure w gabinecie. Zastanawiam się też, czy z czasem tarka się nie stępi??

Cudo to Cudo

Zacznijmy od tego że trudno było się zdecydować na konkretną tarke tyle jest ich na rynku. Moja uwagę przykuła właśnie ta, czytając opinie sama nie wiedziałam co myśleć jedni zachwyceni inni nie, jak zwykle zdania podzielone. Kupiłam i czekałam z niecierpliwością aż dotrze do mnie (mieszkam w UK nie mogłam kupić stacjonarnie). Pięty zwłaszcza latem są wizytówka kobiety. Wcześniej używałam pumeksow(wiem że to najgorszy wybór) tarłam i tarłam wiele nie dawało. Tarka dotarła otworzyłam i zaczęłam, efekty widoczny niemal odrazy, dobrze ściera zrogowaciały naskórek bez przykładania siły do tarcia. Dobrze trzyma się w ręku jest wygodna. Ja z czystym sumieniem mogę polecić, moja pierwsza tarka i nie zamierzam zmieniać na inną bo po co zmieniać coś co jest takim cudem.

Bardzo dobra

Bardzo dobra tarka. Usuwa zrogowacenia na piętach i innych częściach stóp bardzo szybko i bezproblematycznie. Nie rani. Koszt w Hebe to ok. 29 złotych, w sieci taniej.

Zadbane pięty z taką L'botica to nic prostszego

Zadbane pięty, nie tylko w lecie to rzecz priorytetowa. Zwykle pumeksy odeszły w kąt od kiedy poznałam Silky Feet. Charakterysuje się szybkim i bezbolesnym usuwaniem martwego naskórka , za pomocą minipilniczków. Tarka jest niewielka, posiada ergonomiczą raczke. Dzięki czemu jest podręczna i dobrze trzyma sie w dłoni. Delikatnie i skutecznie ściera zrogowacały naskórek.Uzywa się jej na sucho. Przed uzyciem tego cuda nie ma potrzeby moczenia stóp. Po zastosowaniu tego urządzeniea skóra stóp jest miła w dotyku, delikatna, gładka. Nie ma mowy o ranieniu i kaleczeniu. Tarka jest wielokrotnego uzycia, jest bardzo tatwa w utrzymaniu czystosci, poreczna i funkcjonalna. Polecam

Ciekawi mnie czy tylko ja tak marudzę, czy też tak macie?

Tarkę używam ponad miesiąc, początkowo nawet byłam nią tak zachwycona, że byłam skłonna powywalać wszystkie tarki papierowe. Nadal uważam, że tarka ta jest dobrym wynalazkiem, ale na pewno nie najlepszym, bynajmniej nie dla wszystkich.
Niestety, nawet i cuda mają minusy. Mimo, że były ochy i achy na Instagramie, także i u mnie. Mimo, że używam tarki z największą łagodnością, ostrożnością, obchodzę się jak z jajkiem, to przez kolejne dni czuję dyskomfort. Pięty bolą podczas chodzenia, odczuwam je również wtedy, gdy położę nogi wygodnie siedząc na kanapie. Mam też wrażenie, że szybciej narasta martwy naskórek, że pięty robią się szybciej i bardziej twarde. Skóra pracuje i chce coraz więcej zdzierania...
Hmm...
Dla mnie mocne ***!

Tarka cud?

Tarkę zakupiłam ponieważ mam problem z szybkim rogowaceniem skóry .Tarka jest bardzo ostra ale delikatna dla skóry stóp. Próbowałam już skarpetek, maści na odciski, kremów złuszczających ...nic nie pomagało na dłuższą metę. Ta tarka to cud. Nie wrócę już nigdy do innych metod. Tarkę pokochała też moja mama która ma problem ze suchą skórą pięt. Nie trzeba mocno przyciskać ,nie trzeba się męczyć. Gładziutkie stopy gwarantowane w 2 minuty. Polecam każdemu kto chce mieć świetne i przede wszystkim szybkie efekty:)

Naprawdę dobra tarka

Idealna tarka! Lepszej nigdy nie miałam, polecam, delikatnie ale skutecznie ściera skórki , twarda powierzenie stóp.. Miałam wcześniej wiele innych tarek jednak ta sprawdza się u mnie najlepiej ze wszystkich jakie miałam okazję stosować.

Najlepsza !

Odkąd pamietam zmagam się z twarda, zrogowaciałą skórą na piętach (ekstremalnie). Nieestetyczny wygląd skłonił mnie do poszukiwania produktu, który pomoże mi pozbyć się tego problemu. I znalazłam! Naprawdę świetne efekty ! Polecam!

Wspaniala tarka

CUDO to nazwa idealna. Na dzień przed uroczystością szukałam niedrogiego a skutecznego produktu do usunięcia wyjątkowo zrogowaciałego naskórka na piętach. Działa jak zaklęcie. Kilka delikatnych ruchów, upewnienie się czy już efekt jest wystarczający i problem zniknął. Produkt zachęca estetyką wykonania i łatwością użycia. Jedyne zastrzeżenie to pewnie zużycie ostrzy, dlatego po przemyciu należy delikatnie osuszyć tarkę aby możliwie jak najdłużej nam służyła. Poza tym - świetny produkt.

Dobra

Jedna z lepszych tarek do stóp jakie miałam do tej pory. Delikatnie można zadbać o stopy,bez urazów czy skutków ubocznych . Jest dobrej jakości,dobrze wykonana. Do tego fajna cena . Także super . Ja jestem zadowolona .

Prawdziwe cudo

Nie wiem jak ona to robi? Ze tak ostro rozprawia się ze zrogowaciala skórą pięt, a zarazem delikatnie. Mialam obawy, ze pokalecze pięty, a tu takie mile zaskoczenie. Jezeli macie problem z twarda skórą, zrogowaciala, ze zgrubieniami, to nie ma innej opcji, jak ta, ze trzeba koniecznie ja przetestowac. Cena stosunkowo niska, jak na takie cudo.
Są opinie, ze usuwanie zrogowacialej skóry powoduje, ze problem wraca ze zdwojoną siłą. Nie wiem naprawdę na czym oparta jest ta teoria? Na jakichs badaniach? Bo chyba wyglosil ja ktos, kto nigdy nie borykal sie z powazniejszym problemem stóp. Nie uwierze, ze pomoze wcieranie kremow, bez mechanicznego pozbycia zrogowacialej skóry. Co więcej, uzywam i uwazam, ze jest odwrotnie, problem nie nasilil sie, skora dłużej jest gladsza.

U mnie nie było tak cudownie

To moja pierwsza tarka do stóp. Dawałam jej parę szans, póki co nie znalazła miejsca w mojej pielęgnacji.

O MNIE
Posiadam parę zgrubień, nie tylko na piętach. Zazwyczaj do ścierania naskórka używam pumeksu.

OPAKOWANIE
Tarka przyszła do mnie w plastikowym opakowaniu, dobrze zabezpieczyło ono produkt podczas transportu, ale nie przydało się do przechowywania.

WNĘTRZE
Zakupiłam wersję czarną. Tarka jest lekka, posiada wygodną rączkę i plastikową, zdejmowaną obudowę na martwy naskórek.
Oczka tarki nie są jakoś mega ostre, ryzyko zranień jest niewielkie.

EFEKT/DZIAŁANIE
Produkt ściera martwy naskórek, co widać po "wiórkach" w pojemniku. Niestety nie jestem z niego zbytnio zadowolona, ponieważ:

1. Tarki należy używać NA SUCHO. Dla mnie to mega wyzwanie, ponieważ jestem przyzwyczajona do pumeksu. Kiedy chcę zająć się pielęgnacją pięt, najczęściej jestem już w wannie i mam mokre stopy. Póki co, dla mnie to punkt nie do przejścia. Próbowałam zostawiać tarkę na widoku, aby pamiętać- niewiele to dało.

2. Akcesorium dla cierpliwych. Tarka ściera naskórek, ale bardzo powoli. Przy okazji wyszło, że mam jeszcze większy problem z suchą skórą niż myślałam. Trę, trę i końca nie widać! Do tego muszę dość mocno dociskać akcesorium, co po kilkunastu minutach robi się męczące.

3. Zostawia zadzierające pięty! Być może to mój brak techniki, ale nie umiem elegancko zakończyć ścierania. Zawsze kończy się na zadrach. W pzypadku pumeksu, ścieranie mogę przerwać na każdym etapie i nie obserwuję tak nasilonych negatywnych skutków.

Myślę że tarka nie jest złym produktem, ale mój obecny tryb życia uniemożliwia mi regularne i cierpliwe stosowanie. Wróciłam do pracy po macierzyńskim i czas jaki spędzam w łazience liczę w minutach. Wpadam, robię, co muszę i lecę spać bo ranek pełen wyzwań. Minęły trzy miesiące, póki co odpuszczam. Przewiduję jednak kolejne podejścia, kiedy wyrezerwuję więcej wolnego czasu.