L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

L`biotica, Cudo, Silky Feet Express Pedicure, Tarka do stóp

Pojemność 1 szt
Pojemność 1 szt

CUDO Silkyfeet Tarka do stóp Express Pedicure - ekspresowe usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp

Natychmiastowy efekt miękkich stóp już po pierwszym użyciu. Błyskawicznie usuwa nawet najtwardsze zrogowacenia, odciski i twardą skórę stóp. Prosta, wygodna i bezpieczna w użyciu.

97% osób z problemem twardej skóry stóp uznało SilkyFeet za przełom w pielęgnacji stóp. Aż 95% testujących osób stwierdziło, że jest to najlepszy przyrząd do pielęgnacji stóp jaki do tej pory używało! *

Silky Feet to najnowszy, najszybszy i najskuteczniejszy sposób, aby szybko i bezpiecznie przywrócić swoim stopom zdrowy wygląd. Sekret skuteczności SilkyFeet to precyzyjne minipilniczki ścierające, które delikatnie i skutecznie usuwają zgrubienia i martwy naskórek, tak by przywrócić stopom dziecięcą gładkość, delikatność i komfort jaki każdy z nas uwielbia.

Prosty, szybki i bezpieczny - przed użyciem nie ma potrzeby moczenia stóp, skutecznie usuwa nawet bardzo twardą skórę. Dzięki ergonomicznej rączce bardzo łatwa w użyciu. Wielokrotnego użytku.

* test przeprowadzony na 67 osobach

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

cudowna

Jestem chodzącym nieszczęściem, jeśli chodzi o wszelkie ostre narzędzia itp. Zawsze się zatnę, zetnę za dużo...
Tarka jest w pełni bezpieczna, nawet dla takich gamoni jak ja. Nie szarpie, nie można się nią zaciąć, cudownie wygładza stopy już w kilka chwil.
Bardzo łatwa w czyszczeniu i solidnie wykonana.

Ciekawy gadżet

Tarka ma śliczny miętowy kolorek. Posiada taką plastikową nakładkę robiącą za pojemniczek na starty naskórek. Powierzchnia ścierająca przypomina trochę tarkę do warzyw i owoców . Ząbki są bardzo ostre więc trzeba obchodzić się ostrożnie z tym urządzeniem. Tarka fajnie usuwa martwy naskórek pozostawia stopy gładkie bez zbędnych zgrubień. Dobrze radzi też sobie z modzelami. Muszę jeszcze trochę z nią poćwiczyć bo wykonuje nią dość lekkie ruchy z obawy przed skaleczeniem. Pojemniczek można opróżnić a tarkę umyć wodą i używać dalej do woli.

Jednak cudo.

Powiem szczerze, że dość sceptycznie podchodziłam do tej tarki. Już sama nazwa wydawała mi się pretensjonalna i na wyrost. Po pierwszym użyciu byłam gotowa rzucić tym ustrojstwem w kąt i o nim zapomnieć.

Ale na szczęście się przełamałam, użyłam drugi, trzeci i fefnasty raz. I teraz rozumem zachwyty. Bo ta tarka to faktycznie małe cudeńko. Efekt, jaki daje, można porównać do dobrych, koreańskich skarpetek. Tylko przewagą tarki jest to, że natychmiast dostajemy to, na co przy złuszczaniu kwasami czeka się nawet i kilka tygodni - stopy są gładziutkie, skóra jest równo starta, nie ma zadziorków. Taki stan rzeczy utrzymuje się u mnie dość dług.

Jestem naprawdę zachwycona działaniem tej tarki. Ale może zaznaczę, że nie mam dużych problemów ze stopami. Ot, lekko grubsza i twardsza skóra na piętach i na śródstopiu. Jednak inne tarki i pilniki, nawet te elektryczne, nie robiły mi takich idealnie miękkich i gładkich stóp. Niby to żaden wysiłek, przy bezproblemowych i zadbanych stopach, ale jednak. I tutaj ja to mam. Skórę idealnie gładką i idealnie miękką.

Sama tarka to metalowa płytka z takimi śmiesznymi ostrzami, jak w tarce do parmezanu. Serio, można to ustrojstwo pomylić z kuchennym utensyliem. Oprawka jest miętowozielona, zrobiona z twardego plastiku. Mamy też pojemniczek na odpadki ;) Po użyciu tarkę wystarczy opłukać i zostawić do wyschnięcia.
Za pierwszym razem stopy pocierałam w dwóch kierunkach - i ta metoda się u mnie nie sprawdza. Muszę pocierać tylko w jedną stronę, z góry na dół. Wtedy mam pewność, że skóra będzie bez mikrozadziorków, gładka i jednolita.

Jest to przyrząd praktycznie bez wad. jeden malutki minusik - dostępna stacjonarnie tylko w Hebe, do Hebe mam dość daleko. Ale wydatek (i wycieczka do Hebe) jest jednorazowy, tarka powinna być długowieczna.

Polecam.

Polecam ! Cudo

Tarka do stóp przeszła moje oczekiwania. Odkąd ją dostałam, używam jej po każdej niemal kąpieli. Ładnie ściera suchą skórę, czyni pięty, czy też stopy wyjątkowo gładkimi i przyjemnymi w dotyku. Stopy wyglądają na zadbane, i to szybko, bez problemu. Dla mnie rewelacyjny produkt

cuuuudo

Poznałam tą tarkę na szkoleniu marki L'biotica i zaskoczyła mnie. Z ciekawości kupiłam i jestem zachwycona. Z racji iż moja pielęgnacja stóp zazwyczaj ogranicza się do minimum ta tarka to istne cudo. Raz, dwa i po wszystkich nagniotkach, zrogowaciałych pietach i małych odciskach. Potem tylko krem i stopy jak nowe:)

Nazwa nieprzypadkowa

Ja jestem strasznym leniwcem jeżeli chodzi o pielęgnację stóp - nie lubię tego robić i przychodzi mi to ze sporą niechęcią. Tartka CUDO okazała się być moim wybawieniem ! Dzięki temu produktowi w kilka minut można osiągnąć efekt naprawdę gładkich i estetycznych stóp. I to bez większego wysiłku. Bardzo spodobał mi się także patent z pojemniczkiem na startą skórkę. Produkt łatwy w użyciu i utrzymaniu, a przy tym efekty używania są bardzo zadowalające . Polecam :)

Nazwa adekwatna do efektu jaki daje.

O stopy dbam przez cały rok-muszą być gładziutkie i miękkie.
Jestem bardzo aktywna,uprawiam regularnie sport i moja skóra ma skłonność do nadmiernego rogowacenia i stwardniałego naskórka.
Używałam chyba wszystkich produktów i gadżetów do stóp-od złuszczających skarpetek,peelingów po pilniki elektryczne i ścinacz na żyletki-żaden nie uporał się z moim problemem tak szybko,skutecznie i bezkrwawo .
Tarka ma ergonomiczny kształt,rączka świetnie leży w dłoni i jedyne co musimy robić to delikatnie pocierać nią powolnym ruchami stopy do przodu i do tyłu.Złuszczony naskórek ląduje w pojemniczku,ale polecam coś podłożyć ,bo przy manewrowaniu trochę się z niego wysypuje.Radzi sobie z każdym zrogowaceniem i odciskiem.
Stopy są niesamowicie wygładzone,nie ma żadnych zadziorów i to w kilka minut!Nie można się nią skaleczyć ,zabieg jest higieniczny,a sam przyrząd łatwy w czyszczeniu.
Polecam!

Nie taki diabeł straszny :)

Ową tarkę dostałam ku mojemu zaskoczeniu, gdyż nie dowierzałam w ten projekt, do testowania od L'biotiki w prezencie. Przysłano mi niepozorną paczuszkę, w której była malutka, smukła tarka, jakich jest na rynku już wiele. Różniła się w wyglądzie jedynie ostro wyglądającymi uwypukleniami, które nadają tarce groźny charakter, wręcz zniechęcając do użytku. Jest to bowiem ładnie wyglądająca, plastikowa, miętowa rączka z obwódką wokół metalowej tarki, przypominająca do złudzenia tarkę do sera, którą w kuchni ma niemal każdy. Całość została zapakowana w twarde, plastikowe pudełeczko w podobnym, miętowym kolorze, które samo z siebie się prosiło o otwarcie. Nie wiem, czy producent miał to w zamiarze, przekazując nam komunikat "weź mnie ze sobą" czy też nie, nie mi wnikać przecież w jego myśli i zamiary. Wyglądało to szczerze powiedziawszy mało estetycznie i wytwornie, jak na tak renomowaną markę, którą jest L'biotica, jak na produkt wprowadzany na rynek, o pierwsze wrażenie można było zadbać bardziej, mimo mocnej pozycji w branży kosmetycznej.
Jak już powiedziałam, wykończenie samej tarki jest ładniejsze, niż opakowania. Mile wyglądający kolor oraz zdobienia rączki oraz sama jej zgrabność sprawiają, że z przyjemnością bierze się ją do ręki i chętnie używa. Jest to solidny produkt, mimo że dostałam go do testowania, to i tak wydałabym te kilkadziesiąt złotych na nią, bo już wizualnie wydaje się, że jest warta tych kilkudziesięciu złotych. Co więcej, jest to dopiero początek plusów, gdyż o samym użytkowaniu nie wspomniałam jeszcze ani słowa.
Wielokrotnie mówi się o tym, że ostrza wyglądają na ostre, niemalże stworzone do okaleczania. Otóż nic bardziej mylnego. Jest to produkt bardzo dobrze przemyślany, ostrza są zaokrąglone w taki sposób, że nie zrobią nawet najmniejszej krzywdy komukolwiek, nawet i niedopilnowanemu dziecku buszującemu po naszej łazience, nad którymi nie sztuka zapanować, gdy zjedzie się rodzina. Jest w stu procentach bezpiecznym produktem, wiedziałam to już przed pierwszą kąpielą zaraz po otrzymaniu przesyłki, gdy użyłam jej po całym dniu wytężonej pracy.
Tarka sprawdza się świetnie, pod warunkiem, że stopa jest zupełnie sucha. Za każdym razem, gdy ją stosuję, staram się w pełni usunąć twardą skórę i zrogowacenia, robię to jednak delikatnie przyciskając w miejscu zgrubień i zrogowaceń, zbyt mocny nacisk nie tylko stępi pilniczki z ostrymi końcówkami, ale również podrażni zdrowy naskórek, który otrzymujemy w wyniku tegoż zabiegu. Tarkę również najlepiej używać przesuwając do przodu i do tyłu wzdłuż pięty, nie manewrując we wszystkie strony świata oraz długo i namiętnie jak nasze babcie pumeksem, może to spowodować krzywdę nawet najwytrwalszym :) Zdecydowane, lecz wolne ruchy są najlepszym sposobem, co jakiś czas oczywiście kontrolując uzyskane efekty. Oczywiście chyba nie trzeba wspominać, aby zakończyć zabieg w momencie usunięcia martwego naskórka i zgrubień, gdyż w przeciwnym razie nawet ta świetnie opatentowana tarka może wyrządzić na naszych stopach szkody, zwyczajnie przetrzemy się do krwi, jak zresztą każdą tarką, którą użyjemy w niewłaściwy i niekontrolowany sposób i nie zapobiegnie temu nawet najdroższy i najnowocześniejszy produkt.
Efekt jest mega zadowalający, jest to skuteczna tarka, dająca efekt aksamitnych pięt, jedwabiście gładkich i miłych w dotyku. Jest to tarka, która w błyskawiczny sposób daje komfort, zdrowy wygląd stóp, długi czas na cieszenie się usuniętymi zgrubieniami i zrogowaceniami. Mimo że nie mam większego problemu ze stopami i stosuję regularnie zabiegi złuszczające, to nawet ja zauważyłam różnicę z wynikiem na piątkę z plusem, od kiedy mam i stosuję to CUDO :)

Bardzo dobra jakość za niską cene

Szybko i sprawnie można uzyskać zniewalające efekty. Produkt spełnia bardzo dobrze swoje funkcje i jest w przystępnej cenie, co ważne jest też łatwo dostępny w popularnych drogeriach.

Coś dla mnie

Kupiłam, używam, nie mam twardej skóry na stopach, jestem zadowolona ale..
No własnie jest jedno ale. W sumie to dwa :D Przy ścieraniu długim w jednym miejscu można sobie zrobić małą krzywdę, trzeba kontrolować proces tarcia. Niestety gdy tarka jest w pionie bądz w innej skośnej pozycji wszystkie skórki z pojemniczka niestety się wysypuja dookoła. Ale poza tymi dwoma minusami jestem jak najbardziej na tak. Juz dosyc uzywania czasochłonnych skarpetek ;)

Po prawdzie fantastyczna!

No muszę przyznać, że ten produkt mile mnie zaskoczył. Jest naprawdę dobrze przemyślany. Wygląda na ostry, ale trudno zrobić sobie niem krzywdę, przy tym jest tak skuteczny jak żaden inny dotąd przeze mnie używany. Niby domowy, a profesjonalny. Pomijam już nawet takie udogodnienia jak pojemnik na starty naskórek i fajnie wyprofilowaną rączkę, to niejako bonusy do efektu jaki zapewnia to CUDO. Stopy potraktowane tą tarką, wygładzone jeszcze peelingiem i nawilżone kremem, to sama przyjemność. Przy czym naprawdę nie trzeba dużo pracować tym "cudem", żeby osiągnąć wymarzoną gładkość. A i tak jesteśmy zaskoczeni jak dużo naskórka zdołaliśmy za jego pomocą zebrać. Zdecydowanie KWC.

jedyna, która mi się sprawdziła

Re-we-la-cja ;) niby taki prosty gadżet, ale teraz to jest podstawa pielęgnacji moich stóp. Wielki plus za pojemniczek, dzięki czemu naskórek na lata po podłodze. Dzięki temu wszystko odbywa się w bardzo higieniczny sposób. Poza tym świetnie wygładza stopy, mocno ściera naskórek, ale jest bezpieczna w użyciu - nie zrobiłam sobie nią nigdy krzywdy ;)