Hello You!, Holiday, Żel pod prysznic pomarańczowy

Hello You!, Holiday, Żel pod prysznic pomarańczowy

Hello!You Żel do mycia z ekstraktem z kwiatów gorzkiej pomarańczy, na dobre i złe dni.

Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę, sprawiając, że jest ona gładsza i przyjemnie odświeżona

Odświeżający i pobudzający zapach gorzkiej pomarańczy..

Gdy potrzebowałam małego opakowania z żelem pod prysznic skusiłam się w Rossmanie na wersję travel 80 ml. Przyjemne lekkie opakowanie w kolorze pomarańczowym przez które widać zużycie produktu. Opakowanie jest na tyle elastyczne, że samo się nie otworzy ani nie zgniecie w torbie podróżnej. Nakrętka zamykana na klik. Wszystkie czytelne informacje dotyczące produktu są zawarte. Oczywiście zapach bardzo mi przypadł do gustu, gorzka pomarańcza pachnie obłędnie i umila czas podczas używania. Obietnice producenta są spełnione żel nie tylko przyjemnie pachnie ale nawilża skórę i odświeża na długi czas, szczególnie stosowany w te upały. Spokojnie można obyć się bez balsamu do ciała ale jak kto lubi. Konsystencja jest lekka, lejąca i dość rzadka przez co żel jest mało wydajny. Opakowanie 80 ml wystarczy na trzy dni stosowania dwa razy dziennie.