Revlon, Volcanic Stone Oil-Absorbing Roller (Roller pochłaniający sebum)

Revlon, Volcanic Stone Oil-Absorbing Roller (Roller pochłaniający sebum)

Pojemność 1 szt

Zminimalizuj widoczność nadmiernego połysku, stosując kamień pochłaniający sebum marki Revlon. Wykonana z kamienia wulkanicznego rolka bez trudu przesuwa się po skórze, pochłaniając nadmiar sebum i dając efekt zmatowienia. Delikatny, ale skuteczny kamień pielęgnacyjny pozwala uniknąć ryzyka zaczerwienienia i podrażnienia skóry, a możliwość wielokrotnego użytku minimalizuje negatywny wpływ produktu na środowisko. Zafunduj swojej cerze doznania godne salonu kosmetycznego w zaciszu własnego domu, ponieważ ten genialny kamień działa jak magiczne zaklęcie. Wystarczy wyczyścić, aby przygotować produkt do ponownego użycia!

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Gadżet na 5 z plusem

Kupiłam ten roller na zalando i jestem zachwycona. Cera tłuści mi się dość mocno w strefie T, a ten produkt dobrze zbiera nadmiar sebum jednocześnie na narusza make upu. Łatwo się myje, np. mydłem. Jest poręczny. Trochę drogi, bo dałam za niego jakieś 70 zł, ale zawsze chciałam go przetestować, a od kiedy jest na zalando w końcu stało się to możliwe. Polecam.