Ziaja, Med, Płyn micelarny

Ziaja, Med, Płyn micelarny

Dwufunkcyjny preparat do demakijażu i oczyszczania każdego rodzaju skóry, szczególnie nadwrażliwej, skłonnej do zaczerwienień. Receptura ogranicza ryzyko migracji składników do worka spojówkowego. Preparat hypoalergiczny. Nie zawiera kompozycji zapachowej, alkoholu, parabenów oraz barwników. Dostępny wyłącznie w aptekach.

polecam

Kupiony ze względu na wygodę opakowania w podróży i przebadany okulistycznie.Okazał się dobrym produktem ,który robi swoje.Oczyszcza z twarzy bardzo dobrze nawet tusz do rzęs ,nie podrażnia spojówek ani nie zapycha. Zapach niewyczuwalny ,łatwo dostępny. Bardzo go polubiłam.

Najgorszy płyn micelarny który miałam

Markę Ziaja darze sympatią, ale niestety ten produkt im się nie udał. Płyn micelarny nie radzi sobie z zmywaniem tuszu do rzęs, eyelinera i podobnych produktów - rozmazuje je po twarzy.
Aby zmyc caly makijaz trzeba zuzyc sporo produktu (w porównaniu do innych płynów micelarnych).
Nie kupie ponownie.

Dobry płyn

Bardzo chętnie stosuję płyny micelarne do demakijażu, zwłaszcza oczu. Ten produkt sprawdza się w oczyszczaniu twarzy, nie podrażnia oczu, choć przyznam szczerze,że demakijaż tym płynem trwa długo- trzeba dłużej trzymać płatek kosmetyczny, a nawet użyć kilku, by wreszcie osiągnąć zadowalające efekty.

Ciężko zmyć nim makijaż

Bardzo lubię produkty z Ziaji,ale tego płynu już więcej nie kupię, żeby zmyć makijaż trzeba sie bardzo natrudzić a i tak potem mam uczucie, że do końca nie jest zmyty... Skóra po nim robi mi sie bardzo sucha i jest czerwona.

Nie szkodzi, nie zmywa skutecznie

Na początku się dziwiłam skąd tyle problemów za zmyciem makijażu, tym płynem, ale po przeczytaniu poprzednich recenzji dziewczyn już wiem, że to nie ja robię coś nie tak.
Niestety ale ten płyn miceralny naprawdę słabo sobie radzi ze zmywaniem podkładu( podkład Bell Lightening Skin Perfection, podkład Vianek)( oba nakładane palcami na krem do twarzy) i trzeba wielokrotnie zmieniać płatek(akurat u mnie ręczniczek kosmetyczny) i trzeć skórę, co po krótkiej chwili zaczyna być irytujące dla skóry i trzeba odczekać chwilę, aż skóra się uspokoi i wyschnie i dokańczać zmywanie makijażu, powtarzając poprzednie czynności.

Bardzo słaby

Niestety bardzo słaby,nie noszę wodoodpornego ani mocnego makijażu a pomimo to nie zmywa mi go prawie wcale,musiałam się dobrze namęczyć żeby tego dokonać a i tak nic to nie dało bo pomimo tarcia na waciku niewiele z twarzy schodziło pomimo szczerych chęci i prób niestety kończyło się to czerwoną twarzą,bardziej rozmytym niż zmytym makijażem i szczypiącymi oczami,po czym i zamiast mieć zmyty makijaż jednym produktem musiałam sięgać po inny.Zostało coś mi troszeczkę produkty,może przyda się do "małych poprawek" na pewno nie do zmycia makijażu .

Nie jest zły

Tego produktu używałam w trakcie studiów, gdy jadąc do domu, zapominałam zabrać swój płyn micelarny. Płyn marki Ziaja to ulubieniec mojej mamy. Dobrze zmywa makijaż, nie uczula i nie wysusza skóry. Trochę szczypie w oczy. Myślę, że to niezły produkt i warto go przetestować.

Super zmywa makijaż:) Nie podrażnia, nie szczypie w oczy:) Dobrze oczyszcza skórę :) Ogromny plus za opakowanie-świetnie nadaje się w podróż :) Płyn służy mi nie tylko do demakijażu, ale też po prostu do przetarcia i oczyszczenia właśnie skóry :) Daje uczucie świeżości :)

Ujdzie, ale bez szału

Kupiłam, bo wgryzałam się w temat serii "MED". Płyn micelarny bardzo przeciętny - przywara większości płynów z Ziaji jest taka, że nie zmywają makijażu. Nie wiem, czym to spowodowane, ale większość ich płynów ma ten sam problem. Finalnie, żeby zmyć makijaż trzeba trzeć, zmieniać waciki i lać płyn. Przez to nasza skóra się wkurza, waciki szybko schodzą i płyn się kończy. Wystarczająco problematyczne, żeby się zrazić do użytkowania. Plusem natomiast jest bardzo neutralny zapach i to, że nie podrażnia oczu (a w moim wypadku niewiele płynów ich nie podrażnia). Ale te plusy niestety nie są w stanie przebić minusów. Płyny micelarne wymyślono po to, aby ułatwiać sobie życie i czynić je przyjemniejszym, a nie utrudniać.

Bardzo dobry

Bardzo lubię kosmetyki Ziaji. Ten przypadł mi do gustu. Płyn nie podrażnia oczu, zmywa makijaż, nie ściąga skóry. Bezzapachowy, wydajny. Za te cenę bardzo dobry. Polecam szczerze.

Niebieski aniołek

Jest to typowy produkt ziaji do demakijażu oczu. Na opakowaniu jest napisane wyraźnie, ze produkt został przebadany okulistycznie. Jest on delikatny dla oczy i delikatnie tez usuwa makijaż. Pozostawia skore gładka odświeżona i nawilzona. Bardzo ładne opakowanie. Delikatny zapach. Wydajny produkt

Świetny

Niewiele płynów micelarnych nadaje się do mojej cery. Jednak ten sprawdził się świetnie.

Zalety:
- krótki skład
- niska cena
- dobry dla trudnej cery mieszanej-wrażliwej
- nie podrażnia oczu
- doskonale zmywa makijaż oczu
- nie pozostawia ściągniętej skóry
- ładne opakowanie

Wady:
- nie jest wydajny
- trzeba trochę mocniej nasączyć wacik

Niestety nie wiem jak radzi sobie ze zmywaniem podkładu.