KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 35% osób
    Aishowa
    19 maja 2013 o 19:04
    Ok
    Był pierwszym pędzlem w mojej kosmetyce Nie jest to jakiś rewelacyjny pędzel, raczej zaliczyłabym go do średnich. Używam go wyłącznie do różu, więc nie wiem jak radzi sobię z bronzerem. Włosie jest miekkie, nawet czasami za bardzo - przy twardych różach ciężko nabrać produkt, jednak z rózami o klasycznej konsystencji świetnie daje radę. Posiadam go już kilka lat i przez ten czas naprawdę często go używałam, pomimo to pędzel nie zmienił kształtu, jedynie odbarwiła mi się skuwka. Po myciu nie gubi włosia, dość szybko wyscha. Nakładnie nim różu jest szybkie i przyjemnie, nie zostawia plam, ani żadnych brzydkich śladów. Czytająć recenzję dochodzę do wniosku, że muszę mieć pędzl z jakiejś straszej serii, bo nie mam takich problemów jak poprzedniczki. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: jeden
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kilodzul
    1 lutego 2018 o 13:04
    5 / 5
    Nie mam zastrzeżeń.
    Używam od ponad dwóch lat, do nakładania pudrów, więc nie wiem jak się sprawdza przy innych produktach. Jest miękki, przyjemnie sunie po twarzy, idealnej wielkości. Osiągnam nim naturalny, delikatny, równy efekt. Nadal zachowuje swój kształt, nie gubi włosia, łatwo się go myje. Zdecydowanie dobry zakup.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Eveen
    1 sierpnia 2019 o 16:55
    5 / 5
    Mój jedyny pędzel do bronzera i różu
    Mam ten pędzel od wielu, wielu lat i nadal jest taki jak na początku. Jest dobrze ścięty, miękki, łatwo się go czyści. Włosie z niego nie wypada, bardzo dobrze rozprowadza i blenduje bronzer na policzkach. Dostałam go w prezencie, więc nie wiem jak z ceną. Z czasem, gdy przestałam używać bronzerów, zaczęłam go używać do różu. Tu też dobrze spełnia swoje zadanie. Rączka jest wygodna, łatwo się go trzyma i nim operuje. Jak dla mnie super :)
    Zalety:
    • - miękki
    • - trwały
    • - łatwo się go czyści
    • - nie gubi włosia
    • - super blenduje
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    agnieszka1288
    14 lutego 2020 o 0:11
    4 / 5
    Pędzel dobry dla użytkowników bronzerów z cięższą ręką do takich produktów
    Pędzel delikatnie nakłada produkt. Lubię go używać z nowymi produktami, z którymi nie jestem pewna jak się pracuje. Na początku dość intensywnie jednak gubi włosie, co ustępuje po około 10-15 myciach.
    Zalety:
    • - Lubię używać go z nowymi produktami,bo wiem,że nie zrobię sobie nimi "krzywdy"
    • - Miękkie i miłe w użytkowaniu włosie
    • - Szybko wysycha po myciu
    Wady:
    • - Na początku gubi włosie
    Kupił/a w:U konsultantki

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    MartaEwa
    6 marca 2015 o 19:12
    Polubiłam go
    Z początku nie widziałam go jako mojego ulubieńca i pędzla który zagości w moim codziennym makijażu, ale znalazłam dla niego zastosowanie. Zaczynając od samej jakości pędzla, nie mam żadnych zarzutów, włosie jest miękkie i nie wypada, zachowuje kształt, porządny trzonek wykonany z drewna, same pozytywy. A zaznaczę że mam go od ponad dwóch lat! Dla mnie do klasycznego różu jest zbyt zbity, nie rozciera zbyt dobrze produktu na mojej jasnej cerze. Natomiast do rozświetlacza lub rozświetlających róży (np Sleek Rosegold oraz Róż i rozświetlacz Inglot) sprawdza się bardzo dobrze - ładnie wydobywa połysk produktów (pędzel jest dość zbity, więc przy mocniejszym pocieraniu wydobywa mocniejszy blask). Nakłada te produkty precyzyjnie i nie tworzy placków, jak w przypadku matowych produktów. Czasem też sięgam po niego przy nakładaniu pudrów modelujących Inglot, ale raczej tylko wtedy, gdy nakładam je na inny bronzer, a nie bezpośrednio na podkład i puder. Znalazłam dla tego pędzelka funkcję w mojej kosmetyczce i funkcjonujemy razem szczęśliwie od dłuższego czasu. W salonach na szczęście są dostępne testery, więc przed zakupem polecam wymacać pędzel i zapytać, czy można spróbować nałożyć nim sobie róż :) Dostałam go w prezencie, sama pewnie nie zdecydowałaby się na jego zakup ze względu na kształt. Używam tego produktu od: ponad dwa lata Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną