Vegetalis Cosmetics, Szczotka do masażu na sucho

Vegetalis Cosmetics, Szczotka do masażu na sucho

PRZEZNACZENIE: wygładzenie i poprawa jędrności skóry ciała, redukcja cellulitu, pobudzenie krążenia i układu nerwowego, relaksacja

WAŻNE: szczotka przeznaczona do masażu na sucho, bez użycia wody czy produktów do masażu. Zastosowanie na mokro lub z dodatkiem preparatów może spowodować pęknięcia drewna, odbarwienia i uszkodzenia szczotki

szczotki do mycia
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

przyjemność i relaks

Szczotkowanie ciała na sucho stało się moją rutyną i nieodłącznym elementem pielęgnacji mojego ciała. Sprawia mi to przyjemność.

●Co daje szczotkowanek na sucho? Na pewno przy zachowaniu regularności, skóra jest idealnie gładka i bardzo przyjemna w dotyku.

●Usuwa martwy naskórek oraz zapobiega wrastaniu się włosków. Mam wrażenie, ze efekt gładkiej i pięknej skóry jest lepszy niż po używaniu niejednego drogiego balsamu, czy kremu do ciała.

●Miałam kiedyś od czasu do czasu drobne krostki. Teraz przy regularnym szczotkowaniu, nie mam już ani jednej.

Od dość długiego czasu, używam szczotki od marki VEGETALIS. Bardzo ją polecam, ponieważ masaż tą szczotką jest niezwykle przyjemny. Jest dobrze i porządnie wykonana. Mimo, że już mam ją dość trochę i często jest używana, to wciąż wygląda jak nowa.

SKŁAD: podstawa - drewno bukowe, włosie - włókno z agawy meksykańskiej, impregnacja - naturalny wosk.

tak tak

zdecydowanie na tak! Szczotka bardzo wygodna w uzyciu - włosie ostrawe ale nie podrażnia ale za to super szczotkuje skórę - używam po ciąży aby doprowadzić swoją skórę do fajnego uzytku i w połaczeniu z dobrym balsamem widać rezultaty myślę, że warto ją używać aby mieć gładką skórę i zmniejszyć widoczność cellulitu i rozstępów. Kupiłam za 24.99 więc cena jest ok - na razie uzywam 2 tydzień i z włosiem nic się nie dzieje więc jest ok.

Fajna szczotka do masażu

Szczotka jest bardzo łatwa w użytkowaniu i poręczna.
Wszystko dzięki rączce materiałowej, dzięki której z łatwością utrzymujemy produkt w dłoni.
Włosie jest odpowiednie, nie za miękkie, nie za twarde.
Produkt nie niszczy skóry, a dogłębnie ją pobudza i masuje.
Po użyciu skóra jest gładka, zauważyłam też mniej wrastających włosków.
Super produkt za niewielkie pieniądze.