E.L.F. Eyes Lips Face, Eyelid Primer (Baza pod cienie)

E.L.F. Eyes Lips Face, Eyelid Primer (Baza pod cienie)

Baza Eyelid Primer pozwala idealnie rozprowadzić cienie na powiece i sprawia, że makijaż pozostaje idealny przez cały dzień. Naturalny beż idealnie pokrywa powiekę, rozświetla ją i wygładza.Cienie pozostają nienaruszone a makijaż jest idealny i świeży.Baza sprawia że cienie pozostają na oku dłużej, nie rolują się, a ich kolor jest intensywniejszy i nie blaknie w ciągu dnia. Ultralekka formuła, szybko się wchłania i nie pozostaje widoczna.

Skład:

Cena: 1,50GBP / 5ml

Nie dla mnie

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami i co tu kryć, niską ceną. Niestety u mnie ta baza całkiem się nie sprawdziła. Pomijając opakowanie bardzo niskiej jakości, które szybko się zniszczyło, to działanie jest żadne, a nawet potrafiła skrócić trwałość cieni na mojej powiece. Pół gwiazdki tylko za to, że nie robi krzywdy.

Używam tego produktu od: około dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: część jednego

Średnia

Edytuję recenzję po dłuższym czasie używania. Bazę kupiłam za 10 zł przez internet. Moja baza ma kolor sheer. Wcześniej przeglądałam blogi i kolory tych baz były perłowe. Na mojej powiece baza ma działanie kryjąco-rozświetlające. Zauważyłam, że faktycznie ma tłustą konsystencję.
Taka może być. Denerwujące jest wyjmowanie tego patyczka z opakowania, wybiera mało produktu. Po kupieniu używałam jej rzadko, teraz jest mi częściej potrzebna i zauważyłam jej wady. Czasami słabo podbija cienie i nie przedłuża ich trwałości, tak jakbym tego chciała. Więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: początek

Super:)

Może nie jest to jakis wysokopółkowy produkt ale tak dziala. Cena jest bardzo fajna, cienie utrzymują się na powiece, nie rolują, nic dziwnego się nie dzieje.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetna

mam dość tłuste powieki. ta baza utrzymuje mi cienie nawet do 12 godzin. działa słabiej, kiedy użyję mocno perłowych cieni. maty utrzymuje w stanie idealnym od rana do nocy.
kupuję ją cały czas.
baza z essence i love stage była dla mnie beznadziejna.

Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo dobra

To moja pierwsza baza i jestem zadowolona z niej. Mimo, że różne opinie krążą o tej bazie, zdecydowałam się na nią.

+ładny odcień
+zostawia powiekę jedwabiście gładką
+co najważniejsze: pomaga utrzymać cienie na powiece CAAŁY dzień :) widać różnicę, bez a z bazą
+przystępna cena

-dostępność - tylko drogerie internetowe, nie widziałam tego produktu stacjonarnie

Nie jest to KWC, ponieważ chciałabym przetestować inne bazy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nie nie nie

więcej oczekiwalam od tej bazy
-zamiast podbijac cienie albo zostawiac je neutralne to niestety ale cienie na niej blakną :( są tak blade żę coś strasznego, możliwe że to wina koloru (aczkolwiek mam cielisty) i on dominuje nad cieniami, a jednak tak nie powinno być
-strasznie nietrwała, najkrócej z moich wszystkich użytych baz utrzymywała cienie na swoim miejscu, praktycznie po paru godzinach zaczynaly się już rolować :/

niestety zupełnie nie spełniła moich oczekiwań - głównie chodzi mi o trwałość cieni na niej. Dlatego odradzam, jeśli ktoś ma tłuste, opadające powieki i cienie u niego się krótko trzymają.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy co drugi dzień na zmianę z inną

cudo !

U mnie baza sprawdza sie w stu procentach.

Plusy:

*lekka
*utrzymuje cienie na dłuugi czas
*cena
*gama kolorystyczna ( ja uzywam beżowej )
* wydajna

Minusów? Brak! :)

dobra i tania

nie wiem czy kupię ponownie, bo szukam 5,

plusy:
+wydłuża trwałość cieni
+ujednolica powieki
+wygodne opakowanie
+przyjazna cena
+nie uczula

minusy:
-wieczorem cienie i tak zbierają się w załamaniach, ale i tak jest o wiele lepiej niż bez tej bazy

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

super :)

Więc zacznę może od tego, że mam strasznie tłuste i opadające powieki, stąd cienie bez bazy trzymaja się raptem pół godziny i po tym czasie zbierają się w załamaniach powieki :/

ta baza jest super:
+przedłuza trwałość cieni, niemal cały dzień mi się utrzymuje makijaż (no może z artdeko się trzymał nieco dłużej, ale za tą cenę mu wybaczam -> 8zł na allegro)
+cienie nie rolują się, ani nie zbierają w załamaniach powieki (co jest moją główną zmorą)
+ma fajna konsystencje, zero problemów z rozprowadzaniem
+szybko schnie, dzięki temu nie tworzą sie grudki gdy nałoże cień
+bardzo ładny kolor (ja mam nude), matowy bez zadnych świecących drobinek
+nie ma intensywnego zapachu

+/- nie podbija koloru, dzięki czemu idealnie pasuje do makijażu dziennego, ale na wieczorowy już tak średnio

pół gwiazdki odejmuję za:
-ciężko się blenduje cienie, nie wiem z czego to wynika, ale z wcześniejszymi bazami nie było takich problemów

Tak czy siak jestem naprawdę zachwycona tą bazą, szczególnie za tą cenę.
Najważniejsza dla mnie jest jednak trwałość cieni, dlatego w tej roli spisuje się na medal. A niewiele baz sobie radzi z moimi powiekami. Mogę śmiało polecić.

Używam tego produktu od: miesiąca, codziennie
Ilość zużytych opakowań: w takcie pierwszego

rewelacja

Zawsze miałam problemy ze zbieraniem się cieni do powiek w załamaniach już po pół godziny od wykonania makijażu, wypróbowałam różne tricki, potem padło na bazy, tańsze, droższe - sukcesem było utrzymanie się cienia na powiekach około 2h, aż natrafiłam na to CUDO!
Cienie trzymają się bez żadnych poprawek 8-10h (wydaje mi się, że to już zależy od cieni), baza jest delikatnie rozświetlająca ale zupełnie nie widać jej spod cieni, super konsystencja, ekstra cena, wydajność cudowna - dla mnie produkt idealny! Super też podbija kolory cieni - stają sie bardziej intensywne, trwałe, jakby nakładane na mokro (po nałożeniu na powiekę zmieniają swoją fakturę).
Jedyny minus jaki zauważyłam - brak dostępności towarów w Polsce.

Ilość zużytych opakowań: jedno - kończące się

bardzo dobra baza

Miałam do tej pory kilka baz, ponieważ mam bardzo tłuste powieki i zawsze moim problemem było spływanie cieni bądź ich zbieranie się w załamaniach. Teraz dzięki tej bazie nie mam już takich problemów, a z poprzednimi bywało bardzo różnie. Baza E.L.F. jest cielista, bardzo dobrze się rozprowadza, z czym zwykle miałam problem. Bazy w kremie rolowały się, nie chciały się równomiernie rozporwadzac i ogólnie tylko uprzykrzały życie zamiast pomagać. Ta baza ma idealną, delikatną konsystencję. Cienie trzymają się na niej do wieczora, może nie jest super trwała, ale mi tyle godzin, aż do zmycia makijażu, wystarczy. Nie testowałam jej w ekstremalnych warunkach, ale przetrwała całonocne imprezy, więc myślę że innych sytuacjach też dałaby radę, jeszcze utrwalona pudrem sypkim :) Baza jest dość wydajna, jedno opakowanie starcza mi na ok. 1,5-2 miesiące, a kosztuje ok. 7 złotych na allegro :)

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte, drugie w trakcie

ok

Lubię tę bazę - jest lekka, nie obciąża powieki, cienie trzymają się na niej cały dzień, nie rolują i nie gromadzą w załamaniach. Na minus to słabe podbicie koloru i jej kolor- jest widoczna pod cielistymi cieniami, nawet przy niedużej aplikacji.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1