Freeze 24/7, Ice Crystals Anti - Aging Prep & Polish (Przeciwzmarszczkowy peeling do twarzy)

Drobne kryształki w kształcie rombu delikatnie złuszczają naskórek. Są zatopione w zaawansowanej emulsji silikonowej, dzięki czemu skóra nie zostaje podrażniona.
Peeling odnawia szarą, suchą, martwą skórę, przywraca cerze zdrowy blask.
Poprawia krążenie, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
Wygładza drobne linie i zmarszczki, rozjaśnia plamy starcze i przebarwienia, zmniejsza rozszerzone pory. Skóra staje się gładka, promienna, odzyskuje młody wygląd.
Produkt jest alternatywą dla mikrodermabrazji, zabiegów z użyciem laserów czy silnych peelingów chemicznych.
Sposób użycia: nałożyć na wilgotną skórę. Delikatnie masować przez 1 - 3 minuty, po czym spłukać. Najlepiej stosować 2 - 3 razy w tygodniu.

sucha, normalna, dojrzała
mechaniczne
rozświetlające, oczyszczające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
w tubce
drobnoziarniste
żel

Działa cuda

Najpierw było zadziwienie ceną w tkmaxxie i zaciekawienie, jak się sprawdzi kolejny preparat z tej firmy. Poprzednia maska piankowa- żel do mycia twarzy z tej firmy, jest genialny. Nie zawiodłam się, to jest świetne coś. Przede wszystkim genialnie oczyszcza oraz ujednolica koloryt, wyrównuje i napina naskórek, jakby był nawilżony. To działanie mnie zadziwia, bo przecież po pilingu trzeba nawilżyć skórę i tutaj tez odczuwam taką potrzebę, ale skóra jest przedziwnie gładka. Jestem zachwycona działaniem. Dodatkowo piling prawie nie ma zapachu, jest wydajny, a drobinki są drobne, że bliżej mu do do gommage. Generalnie uważam, że to jeden z najlepszych kosmetyków, jakie kiedykolwiek używałam, a na pewno najlepszy piling. A zdążyłam się już ich nauźywać w 40 lat życia

absolutny hit- KWC:)!

fenomenalny peeling! Nigdy jeszcze nie miałam tak wspaniałej, gładkiej cery po żadnym specyfiku tego rodzaju!
Preparat ma prawie niewidoczne granulki, które jednak niesamowicie ścierają, ale bez jakiegokolwiek podrażnienia a jest to peeling mechaniczny!
Do tego produkt ten zawiera jakby mentol, który po zmyciu twarzy daje niesamowite odczucie orzeźwienia i chłodu. Nie da się tego opisać:))) - trzeba spróbować.
Dodatkowo zawiera również olej jojoba, który zostawia cudowną babyface :)!
Cera "po" jest nieskazitelnie gładka- za pierwszym razem nie mogłam przestać dotykać twarzy;), nabiera zdrowego kolorytu, jest wspaniale nawilżona.
Jedynym minusem może być bardzo wysoka cena i dostępność (albo właśnie jej brak w Polsce), choć ja kupiłam swój przez przypadek w tk maxxie za 1/3 ceny:D! Podsumowując:Wart każdej wydanej złotówki:).
Co do wydajności to średnia, bo używam kilka tygodni dwa razy w tygodniu i już nie mam połowy:(.

Używam tego produktu od: kilku tygodni(chyba 7)
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego