Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

oczyszczające, wygładzające
w tubce
>100ml
żel
mechaniczne

Cytrusowe, łagodne i skuteczne oczyszczenie

Świetny, bardzo wydajny, cenowo przystępny peeling, idealny dla cery mieszanej, z niedoskonałościami, a jednocześnie wrażliwej.
Aplikacja jest przyjemna i łagodna, ale odczuwalnie działająca.
Kosmetyk zamknięto w estetycznej, dobrze leżącej w dłoni miękkiej tubie, z dobrym zamknięciem – szczelnym, ale nie wymagającym szarpaniny przy otwieraniu.
Peeling oczyszcza i odświeża cerę natychmiastowo, nie podrażniając jej, a do tego przyjemnie, cytrusowo pachnie, na tyle subtelnie, że nie przeszkadza to nawet komuś takiemu, jak ja, kto za tą nutą zapachową nie przepada. Jest przejrzysty, lekko się pieni i zawiera dość grube, i nie ostre granulki, które oczyszczają twarz poprzez jej masowanie, bez drapania, pieczenia, szczypania, lub innego podrażniania cery.
Po użyciu cera jest oczyszczona, odświeżona, gładka, delikatna, i pozbawiona niedoskonałości, bez poczucia ściągnięcia ale i bez natłuszczenia. Idealnie gotowa na tonik i krem, choć pewnie, gdyby raz zapomniało się zastosować te specyfiki, też nie byłoby to problemem.
Polecam szczerze.

Pomaga

Stosowałam 3 miesiące w połączeniu z żelem oczyszczającym oraz kremem. Używałam go codziennie rano, zazwyczaj najpierw go a następnie żel i krem.
Produkt ma małe kuleczki, które nie podrażniają skóry więc faktycznie dobry do codziennej pielęgnacji, jest również bardzo oczyszczający. Tak ja zaleca producent pomaga zapobiegać przy pojawianiu się kolejnego trądziku, a raczej sprawia, że jest on łagodniejszy.

Fajny

Peeling wygładzający Neutrogena rzeczywiście wygładza cerę, nasza twarz po jej umyciu jak gładka jak pupa niemowlaka. Ma w sobie duże drobinki ścierające co bardzo mi odpowiada, przy okazji mamy zagwarantowany masaż twarzy. Zapach jest przyjemny, produkt sam w sobie wydajny- nie potrzeba go wiele by dokładnie oczyścić twarz. Buzia jest jak wcześniej wspomniałam wygładzona, świeża i wypoczęta. Myślę, że warto wypróbować i przekonać się na własnej skórze.

Orzeźwiający

Bardzo mi się spodobał. Dogłębnie oczyszcza skórę i pozostawia ją gładką. Nie wysusza. Ładny, cytrusowy zapach. Można stosować na twarz i ciało. Na pewno kupię ponownie.

Orzeźwiający peeling

Peeling przyciągnął moją uwagę swoim wyglądem, opakowanie ładne i pomarańczowe. Peeling pachnie owocowo, bardzo orzeźwiający zapach, który bardziej kusi aby wypróbować. Konsystencja dość gęsta, z drobinkami które dobrze oczyszczają skórę z martwego naskórka. Skóra po zastosowaniu jest bardziej gładka. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Widocznie mniej zaskórników.

Używa produktu od: próbka

Okropny

Już po pierwszym użyciu podrażnił moją skórę i wyskoczyło mi coś typu kaszka, drobne krostki na całej twarzy. Jest za mocny do twarzy. Teraz wykorzystuję go jako peeling do ciała.

Całkiem całkiem..

Cena nie zachęca ale działanie juz tak, mnie zachecił też zapach przyjemny orzeźwiający. Kupiłam peeling na promocji w rssmanie 2+2 więc udało mi się chyba wyjść lepiej z ceną a co do dziłania typowy peeling przyjemny nie za ostre drobinki w sam raz do użytku by odświeżyć twarz ja np używałam raz lub dwa razy w tygodniu, polubiłam go bardziej na lato w zime używam jeszcze drobniejszych peelingow i mam inne potrzeby względem mojej skóry ale ten jest bardzo dobry skóra jest po nim gładka lśniąca i promienna same plusy po za tą ceną oczywiście to nawet opakowanie jest całkiem spore i starcza na długo. Jeżeli chodzi o wypryski u mnie i tak pojawiają sie regularnie pojedyncze w trakcie cyklu wiec ciężko mi określić czy peeling łagodzi powstawanie wyprysków ale i tak mi sie bardzo podobał.

Fajny produkt

Lubię peelingi zarówno z tej serii jak i różowej.
Produkt w tubce, zamknięcie na tzw. Klik
Jak dla mnie bardzo wydajny, że względu na to że używam go tylko 2 razy w tygodniu.
Ma fajną, konsystencję i dobrze rozprowadza się na twarzy, nie podrażnia, co mi się zdarzyło po niektórych peelingach. Jest delikatny, ale mimo to usuwa martwy naskórek.
Fajnie oszczyszcza skórę, pozostawia uczucie odświeżenia, pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Nie polecam

Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami, jednakże zdecydowanie nie sprawdza się u alergików. Już po 2 czy 3 użyciu dostałam silnego uczulenia na policzkach i szyi :/ tydzień męczyłam się z likwidowaniem opuchlizny i zaczerwienienia po uczuleniu. Jednak jeżeli mam ocenić produkt sam w sobie to jest dość spoko. Dobrze się rozprowadza, dobrze zmywa, przyjemnie pachnie. Nie "tnie" twarzy drobinkami, jest dość delikatny. Cena równiez przystępna.

Mega!

Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie, które wystarczyło na bardzo długi czas. Na pewno kupię ponownie ten kosmetyk, zachwycił mnie, zapachem, piękny i orzeźwiający zapach. Robi wszystko to, co zapewnia nas producent, wygładza i zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Naprawdę fajny produkt! polecam!

Lubię!

Dziś skończyłam moje pierwsze opakowanie. Używałam z wielką przyjemnością. Produkt posiada wiele drobinek peelingujących, których celem było-jak mniemam-ścieranie martwego naskórka. Drobinki mikroskopijne, nie powodujące podrażnień, wyraźnie jednak wygładzające cerę. Po użyciu moja skóra - gładka, odświeżona, przyjemnie (hmm…) "naciągnięta"...
Wartością dodaną jest piękny zapach- cytrusowo-pomarańczowy. Dla mnie idealny.

Neutrogena, Visibly Clear

Wow! Myślałam, że to świetny produkt bo słyszałam dużo dobrych opinii o tej firmie. Niestety Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający) okazał się być dla mojej skóry "zabójczy". Nigdy nie miałam na nic uczulenia. Używałam dużo różnych produktów do makijażu, pielęgnacji itp. i żaden mnie NIGDY nie uczulił, ani nie podrażnił skóry.
Po użyciu tego peelingu obudziłam się z opuchniętą i mega wysuszoną twarzą. Czułam również lekkie mrowienie i pieczenie.
Nie wiedziałam z czego to się mogło wziąć, ale po poczytaniu opinii na temat tego peeleingu widzę, że nie tylko u mnie pojawiły się takie skutki ubocze.

EDIT: Po wizycie u kosmetyczki okazało się, że moja skóra jest "spalona". Zrobiłyśmy peeling kawitacyjny i teraz moja twarz dochodzi do siebie.