Balea, Urea, Fusscreme (Krem do stóp z mocznikiem)

Balea, Urea, Fusscreme (Krem do stóp z mocznikiem)

Krem do stóp Balea z mocznikiem intensywnie chroni i pielęgnuje skórę stóp. Skutecznie zapobiega przesuszeniu skóry i łagodzi podrażnienia. Produkt zawiera mocznik, glicerynę, witaminę B3 oraz kwas mlekowy co pomaga utrzymać skórę stóp miękką i nawilżoną. Dzięki kremowej konsystencji łatwo go rozsmarować, krem szybko się wchłania.

w tubce
bogate
100 – 250ml, 50 - 100ml
sucha, odwodniona, popękana
na popękaną skórę, wygładzające, natłuszczające, regenerujące
kremy do stóp

kolejna perełka za grosze

Krem kupiłam z ciekawości, nie mam większych problemów ze stopami, zależy mi tylko na pielęgnacji i nawilżeniu.

Krem jest bardzo wydajny, dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Można używać jako krem lub w większej ilości jako maska na noc. Stopy są zadbane, miękkie, dobrze nawilżone. Krem zawiera mocznik, glicerynę, witaminę B3 oraz kwas mlekowy co pomaga utrzymać skórę stóp miękką i nawilżoną. Często stosowałam na noc w większej ilości jako maskę i zakładałam na to bawełniane skarpetki, wówczas stopy były odżywione, nawilżone a pięty mięciutkie.

Produkt używany latem

Produkt ten używałam latem ze względu na suchą skórę stóp. Nie szukałam niczego innego, ponieważ zadowalał mnie i spełnił swoje zadanie. Wystarczyło kilka dni regularnego stosowania by zauważyć pierwsze zmiany.

Dobry i tani

Kupiłam ze względu na problemy z popękanymi piętami i mega twardą i suchą skórą. Krem działa bardzo fajnie, często nakładam sobie grubszą warstwę po kąpieli i czekam na wchłonięcie i efekty. Balea daje radę! Skóra zrobiła się o wiele bardziej miękka :)

Dobry produkt

Kupiłam bez przekonania ale okazło się , że produkt bardzo przyjemny w stosowaniu jak i jakości, łatwo sie nakłada nie powoduje tłustego filmu od razu widac jak stopy "piją" moc produktu, ma przyjemny zapach tubka jest wygodna a co najważniejsze efekt jest dobry bo kondycja moich stóp polepszyła się znaczaco

Świetny

Moim zdaniem to jeden z lepszych kremów do stóp jakie miałam okazję przetestować. Skutecznie zmiękcza twardy naskórek i sprawia że stopy staja się gładsze. Przy dłuższym stosowaniu naprawdę widac różnicę. Polecam!

Najlepszy krem do stóp.

Kupuję zawsze kiedy tylko mam okazję być w DMie.
Pięknie pachnie, całkowicie inaczej niż inne kremy do stóp. Świetnie nawilża, pozostawia na stopach jakby powłoczkę. Do codziennej pielęgnacji stóp idealny.
Wygodne opakowanie, krem świetnie się dozuje i jest bardzo wydajny , wystarczy niewielka ilość żeby stopy były nawilżone.
Jak dla mnie o wiele lepszy niż kultowy już krem z L`occitane, a ceny obu są nieporównywalne.

fajny

Bardzo gesty, tresciwy krem. Pozostawia silikonowa (?) powloczke mam wrazenie. Dobrze natluszcza i zmiekcza naskorek. Zapach jest dosyc przyjemny, na szczescie nie pachnie jak typowy produkt do stop, dzieki czemu uzywam go rowniez do rak.
Jest tani, z dostepnoscia juz gorzej bo tylko w DM, chyba ze chce sie przeplacac i zamawiac z polskich drogerii internetowych.
Na pewno jeden z lepszych kremow do stop jakie uzywalam.

hicior!

Najlepszy krem do stóp z jakim miałam okazję się spotkać,moje stopy ostatnio miały zły czas,miałam bardzo suchą ,twardą skóre,można było ją zrywać płatami. Po posmarowaniu tym kosmetykiem,moje stopy zyskały nowy wygląd,są gładkie,nawilżone,zmiękczone i a ja jestem zachwycona,ponieważ nie musiałam wydawać pieniędzy u kosmetyczki. Zrobię zapas tego kremu i będę polecać go każdemu.

Ideał :)

Krem kupiłam podczas wizyty w Berlinie - drogeria DM. Przy każdej możliwej okazji robię jego zapas. Spisuje się idealnie o każdej porze roku. Na początku stosowany regularnie idealnie pielęgnował moje stopy i pięty. Potem zaczęłam stosować dość nieregularnie, a mimo to mnie nie zawiódł.
Plusy:
- dość przyjemnie pachnie
- wydajny i do tego tani
- idealnie pielęgnuje stopy
- zapobiega szorstkim piętom

Minusów nie widzę - może jedynie to że jest trudno dostępny w Polsce.

Super, nawilża i szybko się wchłania

Mam szorstką i suchą skórę stóp. Codziennie wsmarowuje w nie krem.

Ten się sprawdził świetnie.

Plusy:
- nawilża, regularnie stosowany zniwelował szorstką skórę na stopach
- szybko się wchłania
- fajna konsystencja
- wydajny
- przyjemny zapach

Szkoda, że w Polsce jest trudno dostępny.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

MÓJ ULUBIENIEC

Nigdy bym nie przypuszczała, że będę się zachwycać kremem do pielęgnacji stóp. Kremik świetnie nawilża, pięknie pachnie (mi osobiście przypomina zapach wina :) Świetnie się rozprowadza, szybko wchłania, jest wydajny, pozostawia stopy cudownie gładkie. CUD MIÓD I ORZESZKI :)

BARDZO DOBRY

Krem którego często używam prawie nie zmieniając choć niepowiem czasami próbuję innych.
Zwarta konsystencja,dobrze nawilża ,wygładza ma delikatny zapach,który mi osobiscie przypomina nieco cynamon, stopy po nim są miekkie i gładkie.
Opakowanie starcza również na dość długo.
Sprawdza się znakomicie i myslę że jeszcze długo się nie rozstaniemy

Ilość zużytych opakowań: 4-5