Flormar, Perfect Coverage Foundation (Podkład kryjący)

Flormar, Perfect Coverage Foundation (Podkład kryjący)

Jedwabista, kremowa konsystencja podkładu doskonale pokrywa niedoskonałości, zapewniając jednocześnie świeżą, zdrowo wyglądającą skórę, długotrwały efekt utrzymujący się do 12 godzin.

Składniki aktywne: drobne cząsteczki podkładu zapewniają wytrzymałość na pot i wilgoć, nadają skórze nieskazitelny wygląd, zapewniają świeżość i długotrwałość produktu;
Pigmenty silikonowe: zapewniają doskonałe krycie i długotrwałe działanie;
Ekstrakt z olejku ze słodkich migdałów: odżywia skórę, zapewnia uczucie komfortu, zapewnia równowagę nawilżenia skóry;
Ekstrakt z oliwy z oliwek, naturalne woski: zapewniają równowagę nawilżenia skóry, zapewniają idealny wygląd, miękką skórę, komfort noszenia;
Dwutlenek tytanu: chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Formuła wzbogacona olejkiem ze słodkich migdałów i ekstraktami z oliwek utrzymuje odpowiednią barierę hydrolipidową skóry.
Filtr SPF 15 chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

z pompką, w buteleczce
fluidy
kryjące, nawilżające
Krycie
mocne

Ciekawy produkt

Bardzo fajny podkład, fajnie wygładza buzie. Dość fajnie kryje i utrzymuje się standardowo. Nie zrobił mi krzywdy, a moja skora jest mieszana (w stronę suchej) i ma duża skłonność do zapychania, wiec super!

Świetny Podkład

Z ogromną ciekawością zakupiłam ten podkład. I wiecie co???
Jest naprawdę świetny‼️
Bardzo dobrze kryje, posiada kremową płynną konsystencję.
Super rozprowadza się na twarzy, daje satynowe wykończenie, Tworzy "drugą skórę".
W składzie posiada olejki ze słodkich migdałów i oliwek, dzięki czemu nadaje skórze gładkość i i do tego fajnie ją nawilża. Jest mega trwały, spokojnie wytrzymuje cały dzień, a wieczorem wygląda tak jak zaraz po aplikacji.
Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla suchych skórek, jak również nie zapycha, ani nie uczula mojej cery.
Uważam, że podkład będzie odpowiedni dla posiadaczek z cerą suchą.
POLECAM ‼️‼️‼️

Trochę się zawiodłam przez ciemny kolor :(

Widząc ten zestaw kosmetyków do testowania bardzo mnie zaciekawił. Jak zobaczyłam, że zakwalifikowałam się do jego testów byłam bardzo podekscytowana. Niestety podekscytowanie tym podkładem zgasło wraz z zestawieniem jego koloru z moją (już) ręką.

Opakowanie: szklany dół, góra (pompka+zakrętka) plastikowe. Pomimo iż, pompka jest plastikowa dobrze się wydobywa podkład.

Podkład: niestety największym minusem podkładu jest kolor. Zazwyczaj używam podkładów o nazwie "ivory", które są najjaśniejsze. Po zrobieniu researchu tej linii podkładów i zobaczeniu, że w rossmannie jest to najjaśniejszy kolor tym bardziej się cieszyłam na jego testowanie. Pierwsze wydobycie niestety utwierdziło mnie, że on ze mną nie zostanie po testowaniu. Tylko i wyłącznie przez kolor. Wyglądam jakbym miała maskę, o 3 odcienie za ciemny :( Dlatego podkład ten nosiłam tylko i wyłącznie w domu przez około 5h dziennie, że móc go zrecenzować.
Podkład dobrze się rozprowadza. Jest według mnie mocno kryjący jak zapewnia producent. I wtedy też bardzo żałowałam, że kolor mi nie odpowiada :( Długo się utrzymuje, ale jest trochę ciężkim podkładem. Powiedziałabym dodatkowo, że jest matujący, bo pomimo iż na co dzień używam pudru - przy nim nie nakładałam ani grama, a spokojnie przez dłuższy czas miałam skórę zmatowioną. A moja skóra po około 1-2h zaczyna się świecić. Dobrze się wchłania i wtapia, gdyby nie to, że mam inny koloryt skóry twarzy to spokojnie jest niewidocznym podkładem. Minusem jest lekkie podkreślenie porów, zwłaszcza jak ktoś ma duże. U mnie tego nie było widać, ale moja mama (jej kolor) trochę na to narzekała.

Podsumowując, gdyby nie kolor to bym na pewno go skończyła. Nie wiem czy kupiłabym go ponownie. Myślę, że jakby był na super promocji, a jak był chciała coś sprawdzonego i mocno kryjącego to pewnie bym go kupiła. Uważam, że jeśli ktoś znajdzie swój kolor z gamy kolorystycznej tego podkładu to zachęcam. Ja na razie dam sobie spokój od niego.

Moja ocena to 3,5/5 w większej mierze za kolor, a to 0,5 za drobne mankamenty. Nie będę obniżać za to, że to nie mój kolor, więc finalnie daje 4/5.

Mieszane uczucia

Z jednej strony WOW jaka fajna konsystencja i krycie przebarwień no ale niestety...moje pory (mam je na policzkach) po aplikacji tego podkładu wyglądają tragicznie! Nie bardzo rozumiem jak kryjący podkład może uwypuklić niedoskonałości jakimi są pory? Tutaj ten podkład poległ :( Czoło, broda wygląda super, jednak tam gdzie mam pory to istna tragedia - na pewno nie jest to produkt skierowany dla mnie, a szkoda...

Jest okej

Niestety i mnie największym problemem okazał się nieodpowiedni odcień. Jest zdecydowanie zbyt ciemny przez co nie mogłam użyć go samego. Lubię mieszać podkłady więc dodaje go sobie to innego produktu aby tamten trochę przyciemnić. Koleżanka pożyczyła go raz do przetestowania bo do jej karnacji pasował dość dobrze. Spodobał się jej. Stwierdziła że ma niezłe krycie i dobrze się rozprowadza. Pod koniec dnia też nie wyglądał najgorzej. Jeśli chodzi o konsystencje to bardzo fajna. Nie jest rzadki i rozlewający ani też bardzo gesty. Akurat konsystencja w punkt. Nie muszę dodawać go zbyt dużo aby osiągnąć odpowiedni odcień. Nie rozwarstwia się ani nie waży na buzi z innym produktem. Ma bardzo ładne proste opakowanie.

Tani i świetny zamiennik znanego klasyka!

Estetyczna, rrwala buteleczka, wygodna pompka i zawartości moje odkrycie :) Podkład świetnie kryje, rozjaśnia cerę, utrzymuje się cały dzień na twarzy bez rolowania, warzenia. Nie kłóci się z innymi produktami typu róż czy bronzer. Łatwo i przyjemnie aplikuje się go zarówno gąbeczką jak i pędzlem. Świetnie sprawdzi się nie tylko na wielkie wyjścia, ale także do codziennego makijażu.

Całkiem, całkiem, ale bez fajerwerków

Podkład otrzymałam do testów w ramach Klubu Recenzentki. Produkt zamknięty jest w szklanej buteleczce, wyglada bardzo estetycznie.

Posiadam najjaśniejszy odcień Light Ivory, który niestety jest dla mnie za ciemny i za żółty a bladziochem nie jestem. A do tego bardzo mocno oksyduje już podczas samej aplikacji! Jest to chyba najbardziej utleniający się podkład jaki znam.

Produkt ma przyjemną kremową konsystencję, łatwo się aplikuje, nie tworzy plam. Możemy uzyskać średnie krycie, a z kolejną warstwą uzyskamy już pełne krycie, bez efektu maski, chociaż efektu drugiej skóry tez nie osiągniemy ;). Wykończenie jest lekko satynowe, dążące do matu. Czuć właściwości nawilżające, pielęgnacyjne, co przy matowym podkładzie jest na duży plus. Bardzo ładnie wyglada na zdjęciach.

Niestety na mojej mieszanej skórze dość szybko i mocno z się wyświeca pomimo przypudrowania sprawdzonym pudrem ryżowym.

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu - krycie ma fajne, całkiem nieźle wygląda, pięknie się fotografuje, ale najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny, piekielnie oksyduje i się wyświeca.

Błagam nie ;)

Ten podkład jest zagadką.
Z jednej strony jest mega trwały,czego wszyscy oczekujemy a z drugiej strony - przy nakładaniu potrafi się odkleić
Nie wiem czy to zależy od pielęgnacji pod nim.
Raz bywa ze idealnie się nałoży a kolejny poranek widzę placki i jakieś smugi.
Totaaalnie ciemnieje.
Używam na co dzień cs-150 , wszelkie alabastry i wanilie.Ten podkład dostałam typowo do testu i tak za ciemny ale w kilka minut zmienia kolor o jakieś 2 -3 tonacje. Nie zdarzylam go nałożyć dokładnie w już się utlenil.
Mimo to już nałożony siedzi cały dzień.
Dla ciemnych karnacji lub chociaż po samoopalaczu będzie idealny.
Mega wydajny.
Ściera się równomiernie.
Nie zapycha.
Doskonale utrzymuje konturowanie.
Gdyby był dostępny z 3 tony jaśniejszy to na bank bym szukała.
Porównałabym kryciem do Fenty PF.
Nie wysuszył.
To co zauważyłam co może być dla Was przydatne to jest to ze nie polubił się z mikserem rozjaśniającym.
Jestem w szoku bo się zwyczajnie plamił. Ciemno jasne placki.

Flormar, Perfect Coverage Foundation

Produkt otrzymałam w ramach testu od wizaz.pl

Nie znałam wcześniej podkładów tej marki, więc bardzo byłam ciekawa jak sprawdzi się na mojej cerze. Produkt dostępny jest w wygodnym opakowaniu, buteleczce z pompką, która jest przezroczysta i dokładnie widać zużycie produktu.

Podkład jest mocno kryjący. Wystarcza zaledwie dwa wyciśnięcia pompki aby pokryć dokladnie cała twarz. Pokład idealnie przykrywa wszystkie niedoskonałości. Dodatkowo idealnie utrzymuje się cały dzien na twarzy.

Jedyny minus jako widzę, to fakt, że jest on nieco wysuszający. Ja posiadam cerę tłustą, ale stosując go codziennie, zauważyłam że cera jest lekko przesuszona. Mogę sądzić, że osoby posiadające cerę suchą nie będą mogły go stosować na codzien.

Na większe wyjścia

Mam cerę trądzikową. I ten podkład super kryje mniejsze krostki. Niestety, lub na szczęście nie nie udało mi się przetestować go na większej niedoskonałości. Blizny potrądzikowe doskonale zakryte. Kolor niestety ciut za ciemny ale po dodaniu kilku kropel rozjaśniacza pasuje idealnie. Zmatowiony pudrem wygadzającym wyczarowuje na mojej twarzy idealną skórę. Nie uwydatnił absolutnie żadnych niedoskonałości. Trzymał się super przez całe wyjście. Jednak wiem, że moja skóra na co dzień preferuje lżejsze, funkcyjne podkłady lub nawet kremy BB.
Ekologiczne szklane opakowanie. Jedynie pompka plastikowa, ale pozwala ona higienicznie aplikować podkład. Nie zanieczyszczając tego co zostaje w słoiczku. Jak będę ponownie opalona to zdecydowanie do niego wrócę

Wywołuje skrajne emocje

Zazwyczaj łatwo sklasyfikować produkt tego typu jak podkład do kategorii hitów lub bubli, ale nie tym razem. Ten kosmetyk budzi we mnie wiele sprzeczności, bo z jednej strony podoba mi się efekt na twarzy jaki zapewnia, ale jest kilka aspektów które wpływają na to, że ten podkład nie jest dla mnie ideałem. Wykończenie jakie zapewnia produkt jest bardzo naturalne, skóra wygląda na świeżą, lekko rozświetloną. Pierwsza warstwa produktu gwarantuje średnie krycie, które przy kolejnej warstwie jest zbudowane do pełnego. Konsystencja podkładu jest przyjemna i dość gęsta, łatwo się rozprowadza, podkład zastyga na twarzy, ale jest przy tym komfortowy w noszeniu. Kosmetyk jest trwały, jednak po kilku godzinach mój nos jest widocznie mocno wyświecony i wymaga zmatowienia. Wielkim zaskoczeniem jest dla mnie odcień 100 Light Ivory, ponieważ spodziewałam się jasnego koloru, a ten jest dość mocno ciemny, a co najgorsze dodatkowo mocno oksyduje. W celu dopasowania odcienia musiałam używać sporej ilości białego mixera do podkładów. Na domiar złego kolor ten nie jest neutralny, bardzo mocno wpada w ciepłe pomarańczowe tony. Zapach produktu jest dla mnie zdecydowanie zbyt mocno intensywny i wyczuwalny jest bardzo długo. Opakowanie produktu jest proste i eleganckie, trafia w mój gust, chociaż pompka do wydobycia podkładu jest trochę toporna w użyciu. Widzę potencjał w tym produkcie, jednak uważam że jest jeszcze kilka znaczących detali, które wymagają dopracowania.

Używa produktu od: próbka

Perfekcyjne krycie

Podkład stosuję codziennie, nie tworzy on na twarzy maski ale daje naturalny efekt i prawie nie widać że mam na twarzy podkład.
Konsystencja jest przyjemnie kremowa, dobrze się rozprowadza na twarzy zarówno gąbeczką czy pędzlem. Ładnie wtapia się w kolor skóry, kryje niedoskonałości i długo się utrzymuje bez poprawek.

Ten produkt nie tylko służy do makijażu lecz również ma działanie pielęgnacyjne, co jest dla mnie idealnym połączeniem.