Proto-col, Wypiekany podkład mineralny

Proto-col, Wypiekany podkład mineralny

Rozpraszająca światło technologia pozwala każdemu kolorowi podkładu dostosować się do indywidualnego tonu skóry. Podkład równomiernie pokrywa twarz, idealnie stapiając się z cerą, nie obciąża jej i nie zapycha porów, przez co nadaje skórze naturalny, jedwabisty wygląd. Podkład nie pozostawia smug, nie osypuje się i jest bardzo trwały. Dzięki zawartości olejku jojoba zawierającego witaminy A, E, F podkład nawilża, ujędrnia i wygładza skórę. Może być stosowany niezależnie od wieku, gdyż nie zbiera się w zmarszczkach i załamaniach skóry. Podkład chroni i regeneruje skórę. Nadaje jej natychmiastowy zdrowy młody wygląd już przy pierwszym użyciu. Łagodzące działanie składników roślinnych pozwala na stosowanie podkładu nawet na najbardziej wrażliwej skórze.
Dostępny w trzech dopasowujących się do koloru skóry odcieniach.

o przedłużonej trwałości, kryjące, liftingujące, nawilżające
bez parabenów, bez silikonów
Krycie
mocne
kompakty, mineralne
Cera
mieszana, normalna, sucha

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Mój ideał

Jestem osobą, która nie przepada za zbyt mocnym i ciężkim makijażem.

Mam cerę dość tłustą, mieszaną, otwartymi porami.

Ten podkład jest rewelacyjny, po pierwsze zawiera naturalne składniki a po drugie jest w kompakcie, nic się nie sypie, nie kruszy.

Podkład jest mineralny, wypiekany, posiada konsystencję pudrową ale taką miękką.
Pięknie stapia się że skórą, krycie możemy stopniować.

Buzia po aplikacji wygląda świeżo, naturalnie, jest ujednolicona a jednocześnie pięknie rozświetlona. Długo utrzymuje się na skórze pomimo dość tłustej cery.

Posiadam odcień Dover najjaśniejszy, który dla Polek będzie idealny. Ten drugi odcień Tuskan/ antique będzie świetnym bronzerem.

Jest to jeden z najlepszych podkładów w kompakcie jakich używałam.
Idealny do każdego typu skóry, bez zbednej chemii.

Produkt jest w pięknym srebrnym i plastikowym opakowaniu, wygląda bardzo elegancko. Napis szybko się ściera, ale to nie najważniejsze.

Jedyna wada to cena za 9g produktu trzeba wydać ponad 120zl.
Ale naprawdę warto ponieważ produkt jest naprawdę wydajny.

• Opakowanie: 3

Faworyt????

Proto-col mineralny puder z samych naturalnych składników.
Posiadam odcień Dover, jest idealny dla słowiańskiej urody.
Tuskan będzie za ciemny, ewentualnie jako bronzer.

Nie moje pierwsze opakowanie i nie ostatnie.
Bardzo dobry produkt, żeby szybko zrobić naturalny makijaż na codzień.

Mam cerę mieszaną mocno błyszcząca nie matuje na długo. Mi to nie przeszkadza nie lubię typowo płaskiego matu na twarzy.

Kompakt jest lekki, plastikowy.
Wadą okazuje się często wypadajace lusterko, prawie w każdym egzemplarzu jakim miałam.

Polecam do szybkiego poprawienia makijażu.

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 4

Prawie idealny

Podkład ma ładne opakowanie. Fajnie się go nakłada. Ma średnie krycie (jak na puder wypiekany to naprawdę duże). Ładnie się trzyma na buzi. Dobrze matuje, a raczej zapobiega wyświecaniu się ponieważ sam ma wykończenie satynowe z rozjaśniającymi drobinkami. Niestety mam dwa ale... Po pierwsze: ma bardzo dziwne kolory- mój jest trochę za ciemny. Po drugie zbiera się w zmarszczkach. U mnie większość podkładów zbiera się w zmarszczkach mimicznych przy ustach ale ten to robi ponadstandardowo.

Świetny produkt!

Podkład Proto-col miałam okazję przetestowac niedawno, ale pierwszy raz tak pozytywnie zaskoczył mnie produkt kolorowy, mimo dwóch odcieni podkład wtapia sie w skóre więc raczej nikt nie będzie miał problemu z doborem podkładu do swojego odcienia cery wystepują dwa (tuscan, dover), jestem naprawdę blada wręcz porcelanowa, ale dover jest zarówno dobry dla mnie jak i dla mojej mamy, która ma nieco ciemniejszy koloryt skóry. Już po pierwszym użyciu można zauważyc jak skóra oddycha pod podkładem ale i wygląda naprawdę zdrowo. Dzięki temu produktowi możemy uzyskać efekt naturalnego glow. Cena raczej porównywalna do innych z uwagi na to, że produkt jest wysokopólkowy. Opakowanie również jest bardzo estetyczne i minimalistyczne na pewno w przyszłosci jeszcze wypróbuje inne produkty tej marki. Jesli mogę coś doradzić to radzę nakładać go gąbeczką wtedy produkt mniej sie rozsypuje i starcza nam na dłużej. Jest on naturalny więc myślę, że świetnie sie sprawdzi również dla alergików, tak naprawdę największa zaletą tego produktu jest efekt który otrzymujemy tzw. make-up no make-up. Naprawdę Polecam!!

Super ale ta cena...

Jest super! Wygładza cerę, nie zapycha, doskonale matuje, ma świetny skład.
Niestety cena mnie przerasta, choć trzeba przyznać, że kosmetyk jest BAAARDZO wydajny.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Opakowanie: 5

świetny puder ale słabe kolory..

Uwielbiam ten puder ze względu na efekt ,który daje tj. delikatne rozświetlenie bez drobinek -satynowe..Niestety nie mogę używać go jako podkładu gdyż nie ma dla mnie odpowiedniego koloru. Kupiłam dwa odcienie, pierwszy 2- tuscan mimo ,że nie jestem blada ten odcień wpada w pomarańczowe tony i wygląda na mnie jak bronzer więc mogę go używać tylko delikatnie na koniec makijażu miejscowo w takim celu jak pozostałe bronzery..
Dokupiłam jaśniejszą wersję 1- dover i też nie nadaje się do stosowania jako podkład ze względu na kolor. Niestety zły kolor( wbrew opiniom producenta) nigdy się nie dopasuje. 1 nie wygląda jak tu na zdjęciu nie ma w sobie żadnych żółtych tonów, jest to brzydki chłodny szarawo -beżowo różowy odcień ..wielka szkoda ..

podkład wypiekany proto-col

Nie jestem szczególną fanką pudrów i podkładów, ale ze względu na świecącą się nieustannie cerę i pewne niedoskonałości musiałam się na jakiś zdecydować. Przypadkiem trafiłam na podkład wypiekany proto-col, początkowo trochę zniechęciła mnie cena, ale nie żałuję, że spróbowałam, uważam, że jest on wart każdych pieniędzy, moja skóra jest piękna i zdrowa, a to wszystko dzięki niemu!

• Opakowanie: 5

Jeden z lepszych podkładów

Podkład poleciła mi koleżanka, ale nieco wahałam się ze względu na cenę. Przekonał mnie sposób aplikacji i jej bardzo zachęcające komentarze.
Bardzo odpowiada mi to, że nie mam wrażenia oblepionej twarzy. Na początku nie udało mi się dobrać odcienia, gdyż wybrałam pośredni, który był zdecydowanie za ciemny. I tu bardzo zaimponowała mi firma Proto- Col, gdyż nie było żadnego problemu z zamianą na najjaśniejszy odcień. Aplikacja jest mega wygodna, kilka ruchów dużym pędzlem i po sprawie. Podkład ładnie prezentuje się na twarzy, dając naturalny efekt, a to dla mnie bardzo ważne. Jedynym minusem jest fakt, że po niedługim czasie zaczynają świecić się czoło i nos, ale w moim przypadku to norma.
Skończyłam pierwsze opakowanie, zaczęłam rozglądać się za innym podkładem, ale chyba nie będę ryzykowała i ponownie kupię ten, gdyż naprawdę jestem z niego zadowolona :)

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Nieoceniona moc minerałów

Mam bardzo zanieczyszczoną cerę różnymi podkładami i od kilku miesięcy staram się ją dokładnie oczyszczać i zmieniam kosmetyki na mineralne. Po tym czasie widzę dużą różnicę. Po nałożeniu tego podkładu pierwszy raz (odcień dover) myślałam, że będzie dla mnie za ciemny. Odczekałam kilkanaście minut i podkład super dopasował się do cery. Pierwsza warstwa pokryła wszystkie niedoskonałości, a szczególnie czerwone punkciki i czerwone policzki. Ma fajną konsystencję musu, dobrze nakłada się pędzlem, ale też gąbeczką. Przy gąbeczce mniej się rozsypuje. Świetnie się go rozprowadza, bo widać jak kryje, ale nie zostawia "tapety" jak zwykły podkład. Opakowanie ma bardzo wygodne lusterko, którego używam po ok. 8 godzinach do poprawienia makijażu. Ostatnio dowiedziałam się też, że mogę go używać bezpośrednio po peelingach chemicznych u kosmetyczki. Duży plus! Używam go już kilka miesięcy i nadal jest go bardzo dużo. Myślę, że wystarczy mi na ponad rok.

Perfekcyjny!

Poszukiwania idealnego podkładu mineralnego dla mojej alergicznej cery rozpoczęłam od testów i zakupów w drogeriach ale niestety nigdy nie mogłam dobrać odpowiedniego odcienia, zawsze był albo za żółty albo za różowy a przecież mam dość typowy, jasno beżowy kolor skóry. Podkład proto-col poleciła mi dermatolog w gabiecie medycyny estetycznej po jednym z zabiegów i jestem nim zachwycona, używam go już od roku. Stworzony dla mojej problematycznej cery, stany zapalne zniknęły, skóra oddycha i nie jest już podrażniona, tak jak wczesniej kiedy używałam innych podkładów. Nakładam go delikatnym pędzlem tej samej marki. Miałam tendencję to przetłuszczania się skóry, ale po używaniu tego podkładu mam wrażenie że moja skóra wydziela mniej sebum tak jakby wszystko się unormalizowało dzięki jej dotlenieniu. Podkład przykrywa wszelkie zaczerwienienia, ujednolica koloryt i jest bardzo trwały a jednocześnie super lekki. Uwielbiam :)

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Nie za tą cene

Kupiłam ten produkt z myślą ze bedzie idealem. Niestety. Nie jest to najgorszy podkład ale nie jest w ogóle adekwatny do ceny.
Plusy:
-wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski
-ma bardzo ładne pudeło
-nie osiada sie w zmarszczkach tak bardzo jak inne sypkie podklady
Minusy:
-jeśli ktoś ma cere tłusta lub mieszana skóra zaczyna sie swiecic po 2-3 godz
-ma bardzo delikatne krycie {moim zdaniem az za bardzo w koncu to podklad za prawie 200 zl )
- nie zauwazyłam poprawy mojej cery { chociaz to tylko 2 tyg, moze cos sie zmieni :p }
-podkreśla suche skórki
Myślałam że wydajac tyle pieniedzy bedzie to na prawde podklad który stworzy dobry makijaz. Niestety ten podklad jak dla mnie jest bardzo sredni. Pozdrawiam

jeden z lepszych

O tym kosmetyku dowiedziałam się od znajomej makijażystki, która podczas jednego ze spotkań umalowała mnie nim. Przyznam, że po powrocie do domu, odkładałam ile się dało wieczorny demakijaż. Spodobał mi się na tyle, że postanowiłam odżałować te 170 zł i go kupić. Po trzech dniach od złożenia zamówienia, mogłam rozpocząć własną przygodę z proto-col, obecnie mogę o nim powiedzieć że:
- świetnie rozświetla skórę, która wygląda promiennie i zdrowo,
- bardzo dobrze kryje, a u mnie jest co kryć niestety,
- nie zmienia koloru po jakimś czasie,
- nie ma efektu maski,
- nie podkreśla suchych skórek,
- powoduje makijaż w stylu "no make up",
- dobrze współgra z brązerami, różami,
- bardzo ładna puderniczka.
minusy, niestety są:
- nie wytrzymuje całego dnia, podczas wieczornego makijażu na waciku widać doskonale że część się gdzieś "ulotniła", poza tym, u mnie widać gołym okiem że pod koniec dnia skóra już nie jest tak dobrze zakamuflowana (dla porównania - Vichy dermablend trzyma się u mnie cały dzień),
- nie matuje, nie mam z tym wielkiego problemu, ale dziewczyny z tłustą cerą mogą być zawiedzione,
- dostępność - tylko internet, kiedy nie ma możliwość sprawdzenia na żywo koloru może być duże rozczarowanie.
Pomimo minusów, puder wart jest, aby się z nim poznać. To co niewątpliwie działa na plus to jego skład - wolny od chemii i zbędnych dodatków. Uważam, że to najlepszy puder/podkład mineralny jaki miałam, a było ich sporo - Smashbox, EDM, Clinique, Bare Minerals, MAC. Mój kolor to dover - ładny średnio jasny beż, który będzie pasował do większości cer.
Nakładam go metodą "wciskania" flatem albo kabuki Hakuro.
Co do wydajności, jest porównywalny z innymi, po 1,5 miesiąca używania została go połowa.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc