KWC LogobyWIZAŻ logo

5 / 5
    29 stycznia 2016 o 11:08
    jeden z lepszych
    Używa od:nie określono
    O tym kosmetyku dowiedziałam się od znajomej makijażystki, która podczas jednego ze spotkań umalowała mnie nim. Przyznam, że po powrocie do domu, odkładałam ile się dało wieczorny demakijaż. Spodobał mi się na tyle, że postanowiłam odżałować te 170 zł i go kupić. Po trzech dniach od złożenia zamówienia, mogłam rozpocząć własną przygodę z proto-col, obecnie mogę o nim powiedzieć że: - świetnie rozświetla skórę, która wygląda promiennie i zdrowo, - bardzo dobrze kryje, a u mnie jest co kryć niestety, - nie zmienia koloru po jakimś czasie, - nie ma efektu maski, - nie podkreśla suchych skórek, - powoduje makijaż w stylu "no make up", - dobrze współgra z brązerami, różami, - bardzo ładna puderniczka. minusy, niestety są: - nie wytrzymuje całego dnia, podczas wieczornego makijażu na waciku widać doskonale że część się gdzieś "ulotniła", poza tym, u mnie widać gołym okiem że pod koniec dnia skóra już nie jest tak dobrze zakamuflowana (dla porównania - Vichy dermablend trzyma się u mnie cały dzień), - nie matuje, nie mam z tym wielkiego problemu, ale dziewczyny z tłustą cerą mogą być zawiedzione, - dostępność - tylko internet, kiedy nie ma możliwość sprawdzenia na żywo koloru może być duże rozczarowanie. Pomimo minusów, puder wart jest, aby się z nim poznać. To co niewątpliwie działa na plus to jego skład - wolny od chemii i zbędnych dodatków. Uważam, że to najlepszy puder/podkład mineralny jaki miałam, a było ich sporo - Smashbox, EDM, Clinique, Bare Minerals, MAC. Mój kolor to dover - ładny średnio jasny beż, który będzie pasował do większości cer. Nakładam go metodą "wciskania" flatem albo kabuki Hakuro. Co do wydajności, jest porównywalny z innymi, po 1,5 miesiąca używania została go połowa. Używam tego produktu od: ponad miesiąc Ilość zużytych opakowań: jedno
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 grudnia 2014 o 8:45
    Idealny do każdego typu skóry !
    Używa od:rok lub dłużej
    Prasowany podkład mineralny Proto Col skradł moje serce od pierwszego wejrzenia ! Cudowna puderniczka zawiera istny kosmetyczny klejnot. Podkład doskonale sprawdza się w wielu warunkach i jest naprawdę odporny na ścieranie. Kolorystyka bardzo zbliżona do mojego koloru cery dlatego jest on praktycznie nie widoczny na twarzy. Krycie tego produktu jest fenomenalne - dobrze radzi sobie z pękniętymi naczynkami, bliznami czy przebarwieniami. Nie wymaga poprawek w ciągu nawet bardzo intensywnego dnia. Jest idealny do każdego typu cery a szczególnie do cery trądzikowej . Jest bardzo wydajny i nie obsypuje się podczas nakładania. Z czystym sercem mogę go wszystkim polecać ! Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
  • 28 kwietnia 2017 o 11:50
    Nieoceniona moc minerałów
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam bardzo zanieczyszczoną cerę różnymi podkładami i od kilku miesięcy staram się ją dokładnie oczyszczać i zmieniam kosmetyki na mineralne. Po tym czasie widzę dużą różnicę. Po nałożeniu tego podkładu pierwszy raz (odcień dover) myślałam, że będzie dla mnie za ciemny. Odczekałam kilkanaście minut i podkład super dopasował się do cery. Pierwsza warstwa pokryła wszystkie niedoskonałości, a szczególnie czerwone punkciki i czerwone policzki. Ma fajną konsystencję musu, dobrze nakłada się pędzlem, ale też gąbeczką. Przy gąbeczce mniej się rozsypuje. Świetnie się go rozprowadza, bo widać jak kryje, ale nie zostawia "tapety" jak zwykły podkład. Opakowanie ma bardzo wygodne lusterko, którego używam po ok. 8 godzinach do poprawienia makijażu. Ostatnio dowiedziałam się też, że mogę go używać bezpośrednio po peelingach chemicznych u kosmetyczki. Duży plus! Używam go już kilka miesięcy i nadal jest go bardzo dużo. Myślę, że wystarczy mi na ponad rok.
    W marketplace Allegro, Amazon
  • 8 maja 2021 o 21:11
    Mój ideał
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jestem osobą, która nie przepada za zbyt mocnym i ciężkim makijażem. Mam cerę dość tłustą, mieszaną, otwartymi porami. Ten podkład jest rewelacyjny, po pierwsze zawiera naturalne składniki a po drugie jest w kompakcie, nic się nie sypie, nie kruszy. Podkład jest mineralny, wypiekany, posiada konsystencję pudrową ale taką miękką. Pięknie stapia się że skórą, krycie możemy stopniować. Buzia po aplikacji wygląda świeżo, naturalnie, jest ujednolicona a jednocześnie pięknie rozświetlona. Długo utrzymuje się na skórze pomimo dość tłustej cery. Posiadam odcień Dover najjaśniejszy, który dla Polek będzie idealny. Ten drugi odcień Tuskan/ antique będzie świetnym bronzerem. Jest to jeden z najlepszych podkładów w kompakcie jakich używałam. Idealny do każdego typu skóry, bez zbednej chemii. Produkt jest w pięknym srebrnym i plastikowym opakowaniu, wygląda bardzo elegancko. Napis szybko się ściera, ale to nie najważniejsze. Jedyna wada to cena za 9g produktu trzeba wydać ponad 120zl. Ale naprawdę warto ponieważ produkt jest naprawdę wydajny.
    Zalety:
    • Konsystencja dość miękka
    • Naturalne składniki
    • Piękny kolor i rozświetlona buzia po aplikacji
    Wady:
    • Cena dość wysoka
    Otrzymałam w prezencie
    ParIris
    4 / 5
    27 września 2020 o 18:15
    Faworyt????
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Proto-col mineralny puder z samych naturalnych składników. Posiadam odcień Dover, jest idealny dla słowiańskiej urody. Tuskan będzie za ciemny, ewentualnie jako bronzer. Nie moje pierwsze opakowanie i nie ostatnie. Bardzo dobry produkt, żeby szybko zrobić naturalny makijaż na codzień. Mam cerę mieszaną mocno błyszcząca nie matuje na długo. Mi to nie przeszkadza nie lubię typowo płaskiego matu na twarzy. Kompakt jest lekki, plastikowy. Wadą okazuje się często wypadajace lusterko, prawie w każdym egzemplarzu jakim miałam. Polecam do szybkiego poprawienia makijażu.
    Zalety:
    • Naturalne składniki oraz bardzo naturalny efekt ( mika działa).
    • Wypiekany puder więc łatwiejsza aplikacja niż przy sypkich podkładach.
    Wady:
    • Wypadajace lusterko

Produkty podobne