Prada, Candy EDP

Średnia ocena: 4.90/5

Perfumy.pl
Średnia ocena: 4.93/5

zobacz więcejzwiń

Najnowszy zapach włoskiego domu mody stworzuny przez Daniele Andrier. Wśród nut zapachowych tej mieszanki znalazły się aromaty piżma, karmelu i benzoesanu.

Nuty zapachowe: piżmo, karmel, benzoesan

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
50 - 100ml, <50ml
Nuty
orientalne

60% jesień/zima 40% wiosna/lato

Moje najukochańsze perfumy

Jak dla mnie jeden z najpiękniejszych zapachów. Są słodkie, ale nie mdłe . Bardzo kobiece i eleganckie . Można być pewnym, że nie pachnie nim połowa kobiet w mieście . Ja na trwałość nie narzekam, akurat na mnie się dosyć długo utrzymują . Cena może i nie jest niska, no ale cóż- dobre rzeczy kosztują :)

Super, szkoda że niezbyt trwały

Pachnie super - słodko i dziewczęco, ale zdecydowanie nie infantylnie i ciężko. Jeden z gwarantowanych poprawiaczy humoru na te dni gdy wstaję lewą nogą. Nadaje się na każdą porę roku, każdą okazję i zarówno na dzień jak i na wieczór. Jedyna wada, i nie będę tu oryginalna - trwałość. U mnie nie jest ona szokująco słaba, jak u wielu osób tutaj, jednak zdecydowanie mogłaby być dużo lepsza. Ja staram się oszukać system i spryskuje Candy swoje włosy i ubrania co zdecydowanie przedłuża wyczuwalność, jednak to nie jest ekonomiczny trik ze względu na cenę.

Moj zapach!

Nie wiem czemu zapach ma taka slaba note..
Wiadomo na kazdym pachna inaczej kazdy ma inne ph ale oceniajac zapach na karteczce do wachania postaram sie go opisac.
Od razu mowie ze zapach jest cudowny podoba mi sie szalenie slysze komplementy non stop noszac ten zapach.
Jak pachna perfumy?
Slodko..bardzo slodko ale nie duszaco.
Karmel ale szlachetnie nie przeslodzony z dodatkiem jakiegos pazurka ale I nadal subtelnosci
Sa trwale bo na nadgarstku czulam go caly dzien. A jak psiuknelam sie cala to trzy dni czulam zapach na bluzce.
Pewnie ze je kupilam.to jeden z najlepszych zapachow na dzien I na wieczor.

Wykorzystała: kilka próbek

Podobne do sensi

jednak mniej trwałe i mniej "szlachetne". Szkoda, że sensi zostało wycofane, Candy to takie moje małe pocieszenie, jednak bardzo ulotne, trwałość mają faktycznie słabą. Słodkie, ale nie lepią się, taka ciepła, otulająca słodycz. Od 90% perfum mnie mdli, a od nich nie, więc jeśli ktoś lubi delikatnie słodkie, ale nie męczące zapachy- polecam wypróbować.

Bardzo fajny, ale wymagający

Zapach to co prawda kwestia gustu, dla mnie jest jak najbardziej ok :) Nie lubię słodkich zapachów, ale ten ma coś w sobie, dzięki czemu naprawdę miło się ten produkt używa.
Niestety, perfumy absolutnie nie są trwałe :( Po godzinie zapach jest praktycznie niewyczuwalny

Brak trwałości

Piękne, cudowne słodziutkie! Miłość od pierwszego powąchania. Niestety, jak szybko się w nich zakochałam tak szybko niestety odkochałam. Zapach jest rewelacyjny, wręcz idealny dla mnie. Uwielbiam słodkości a tu słodkość jest mistrzostwem świata!! Flakonik prosty a zarazem elegancki i interesujący.

Niestety niedopuszczalną wadą tych perfum która skreśla je dla mnie od razu to trwałość. Nie rozumiem jak można stworzyć tak idealny zapach który w ogóle się nie trzyma, znika w oka mgnieniu. Po godzinie jest już kompletnie nie wyczuwalny. Myślałam że to dobrze że ja go nie czuję przecież to wtedy znaczy że idealnie się do mnie dopasowały , jednak nikt ich nie czuję ode mnie nie tylko ja.

Wykorzystała: kilka próbek

Chcę go mieć

Miałam kupić w ciemno flakonik, ale czytałam, że może rozczarować. Kupiłam więc 2 próbki. Już po pierwszej aplikacji jestem zachwycona. Faktycznie, na początku pachnie watą cukrową, przesłodko, potem przebija się wanilia. Nie jest to zapach ogoniasty, raczej utrzymuje się blisko skóry, subtelny, co chwilę wącham, bo poprawia mi nastrój. Czuję się otulona słodyczą.

Nie kupujcie w ciemno!

Na ten produkt trafiłam w jednej z internetowych perfumerii. Po kampanii marketingowej tego produktu byłam baaardzo zaciekawiona i postanowiłam kupić je w ciemno. To niestety była zła decyzja. Zapach jest ulepkowato słodki, tandetnie aż. Karmel pachnie jak przeterminowane cukierki karmelowe. Całość jest ciężka i przytłaczająca. Nie kupujcie w ciemno! Ja osobiście nie wytrzymałam z tym zapachem i oddałam go mojej babci. Nigdy więcej! Zawiodłam się na Pradzie.

Fajny produkt

Uwielbiam te perfumy. Nie przepadam za zbyt słodkimi perfumami. Ale nuty karmelu na tym nie pachną słodko, to bardziej gorzki karmel z pudrową i białą mieszaniną kwiatów. Na mnie pachnie niesamowicie, ale dość słabo. To moje jedyne narzekać na te perfumy.

piękne opakowanie ale zapach nie dla wszystkich

Nie ma uniwersalnego zapachu, każdy przecież lubi co lubi. Dla tych którzy lubią słodkie, kwiatowe i momentami cięższe zapachy Prada Candy bedzie idealna. Zapach u mnie utrzymuje się cały dzień, na początku jest dość intensywny i moze przyprawić o ból głowy osoby lubiące lekkie zapachy, ale w ciagu dnia uwalnia kolejne wspaniałe nuty zapachowe i jest przepiękny. Opakowanie idealnie odwzorowuje zapach. Dziewczęcy, ciekawy, inny i nietradycyjny.

Przeuroczy, najsłodszy, czarujący, ale...

Candy Prada to jeden z najcudowniejszych zapachów jakie w życiu spotkałam. Jest tak bardzo słodki, niewinny, że dla wielbicielek słodkich perfum i kosmetyków z nutą słodyczy w ogóle pozostanie chyba na długo numerem jeden. Uwielbiam ten zapach, jest dla mnie stworzony, ba, kocham go. Rozumiem, że dla osób nielubiących słodyczy w perfumach będzie to tylko ból głowy, ale niekoniecznie, znam kilka, które noszą tylko wody werbenowe, cedr i zielona herbata, a w tak bardzo karmelowym Candy też się zakochały. Ten zapach ma w sobie to COŚ. Jego słodycz jest bogata, głęboka i uwodzicielska, ale wyróżnia się też swego rodzaju niewinnością. Karmel, piżmo, wanilia. Te trzy nuty tutaj wyczuwamy.
Dla mnie jest to ideał zapachu z kategorii słodkich.
Posiada jedną wadę, może być indywidualna, mianowicie na mnie bardzo krótko się trzyma. Znika z mojej skóry w czasie poniżej dwu godzin, co dla mnie jest niedopuszczalne i smutne, bo EDP Candy do tanich nie należy. Jak to się mówi, za luksus trzeba płacić, na pewno tak, ale również za jakość, a skoro na mnie EDP nie trzyma się długo, mam zastrzeżenia co do jakości. Na chustach, szalach, ubraniach Candy trzyma się o wiele dłużej.
Nie wiem czy kupię, mam swój flakonik 30 ml od 2,5 roku, otrzymany w prezencie, oszczędzam z szacunkiem i byłoby mi szkoda zużyć tak luksusowy produkt na chusty i szaliki;)
Gdyby dać mu trwałość Good Girl Caroliny Herrery, byłby to hit stulecia;)

Prada Candy

Bardzo słodki, bardzo kwiatowy i cukierkowy.
Zapach przesycony słodyczą z orientalną nutką piżma.
Zdecydowanie bardzo trwały. Na ubraniach utrzymuje się nawet kilka dni, na skórze cały dzień.
Efektowna buteleczka ładnie prezentuje się na toaletce.
Butele