Palmolive, Aromatherapy, Sensual Shower Gel (Żel pod prysznic z olejkiem eterycznym z marokańskiej róży) (nowa wersja)

Daj się uwieść czarowi Palmolive Aromatherapy Sensual pod prysznicem! Głęboki i żywy zapach oraz formuła wzbogacona luksusowym olejkiem eterycznym z marokańskiej róży i ekstraktem z żeń - szenia. Intensywna zmysłowość błogiej chwili pod prysznicem.

Boski zapach

Żel pięknie pachnie, ma delikatny ale długotrwały aromat. Nie przesusza skóry, zostawia ją miękką i gładziutką. Ładnie się pieni i ma świetną, gęstą konsystencję. Dzięi temu jest też wydajny. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Dziwaczna konsystencja

Zapach cudowny! Cena też ok. Ale konsystencja dla mnie fatalna. Niby żelowa, a wypływa spod palców jak taka ala galaretka. Bardzo mi to nie odpowiada. Nie jest też wydajny. Plus, że nie wysusza skóry. Nie będę odradzać ani polecać- kwestia gustu.

Używam tego produktu od: ponad 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

ok

Żel ok,myje,odswieza.Zapach mnie nie urzekl,wole inne wersje zapachowe jednak ta linia nie posiada az takich wlasciwosci pielegnacyjnych jak kremowe....troche u mnie przesuszal skore na dluzsza mete.Dla milosniczek nut kwiatowych bedzie super.Ja wole takie bardziej cieple,otulajace zapachy.
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Jestem zadowolona

Kupiłam go 3 miesięce temu , 2 opakowania . Właśnie kończy mi się drugie opakowanie .

Świetnie pachnie i utrzymuje się na skórze dość długo.

Jeśli chodzi o wydajność ...myślę , że w normie:)

Kupiłam go w cenie promocyjnej,..tak więc kolejny plus.

Nie poleciłabym tego żelu osobie z bardzo przesuszającą się skórą ponieważ daje on średnie nawilżenie.
Więc jeśli macie mało wymagającą skórę ten żel na pewno Wam się spodoba.

W najbliższym czasie pewnie go nie kupię bo chciałabym przetestować inne żele z tej serii. Kiedyś na pewno do niego wrócę.

Oceniam na mocne 4 :) .

Używam tego produktu od: około 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Nic specjalnego

Kupiłam go ponieważ miałam inny żel z tej serii ( fioletowy ), byłam nim zachwycona i postanowiłam, że teraz spróbuje ten czerwony. Niestety ten nie jest rewelacyjny...

Zapach w butelce wydawał się intrygujący. Podczas użycia miałam wrażenie, że jest chemiczny. Pieni się średnio, nie zauważyłam aby skóra była specjalnie nawilżona, na pewno nie podrażnia i nie uczula. Konsystencja może być, średnio wydajny, dobrze myje skórę, nie wysusza, ciekawe opakowanie poza tym ( co bardzo lubię w żelach ) to, że jest przezroczyste, wiem ile zostało do końca, cena jest ok, dobrze oczyszcza, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry.

W sumie to taki zwykły żel bez rewelacji. Na pewno nie kupię go ponownie, ponieważ nie trafił w mój gust a poza tym lubię testować różne.

Ilość zużytych opakowań: 1 mały

Lubie i czesto powracam

Lubie go za zapach, jest cudowny, dlatego wracam do niego jak tylko zobacze w sklepie cene 1 funta.
Nie zauwazylam spektakularnego nawilzenia, ani zeby sie specjalnie pienil. Uwazam,ze jest srednio wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 4, nastepne w zapasie

Nic nadzwyczajnego

Jakoś nie mam szczęścia do marki Palmolive, nie jest w stanie mnie niczym chyba zaskoczyć. Żel pod prysznic jest poprawny i nic poza tym, nie czuć olejków, które mogłyby nawliżyć moją skórę, nie czuć marokańskiej róży, która przeniosłaby mnie w świat ciepłego, kolorowego Maroka. Dodatkowo nie zaspecjalnie się pieni..Ah generalnie jestem na nie, także nie ma nadczym się tu zachwycać :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Taki sobie

Zapach ładny to trzeba przyznać ale jakoś długo na skórze się nie utrzymuje. Fakt ma ładną i wygodną butelkę ale to tyle. Żel przynajmniej w moim przypadku wysusza i powoduje swędzenie. Oprócz tego mało wydajny i słabo się pieni jak zresztą wszystkie tego typu żele z Palmolive.

Pachnąca rozkosz...

Kupię ponownie, choć cena sukcesywnie rośnie.
Dają go w promo, by po tygodniu podwyższyć o złotóweczkę. I tak w kółko...

Plusy:
-Pięknie pachnie (!!!)
-Ma ładną, stabilną butelkę
-Standardowa, nie za gęsta, nie za rzadka konsystencja
-Dostępność
-Cena
-Wydajność
-Dobrze się pieni
-Nie wysusza
-Nie powoduje swędzenia

Minusy:
-Nie zauważyłam, by nawilżał (mówimy tu o wpływie olejku z róży)
-Skład

Ogólnie prysznic z tym żelem to przyjemność. Nie jest jakiś wyjątkowy... Ot, taki żel. Na pewno jednak wpada w mój gust zapachowy i na pewno kupię go ponownie!

Używam tego produktu od: Ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

ten zapach...

Ten żel pod prysznic zyskał miano mojego ulubionego dzięki swojemu zapachowi który po prostu mnie urzekł jest delikatny ale nie nachalny pozostaje bardzo długo na skórze dobrze się pieni jest wydajny i ma poręczną butelkę z czystym sumieniem polecam ten żel.

Przede wszystkim zmysłowy, relaksujący zapach

Zapach żelu sprawia, że prysznic staje się ogromną przyjemnością. Zapach relaksuje, odpręża, jest ciepły, ale nie ciężki. Pozostaje na skórze i w łazience jeszcze przez pewien czas po wzięciu prysznica.
Żel ma dosyć rzadką, lejącą się konsystencję. Bywa, że przelewa się przez palce i częściowo się marnuje. Jednak rzadka konsystencja mi odpowiada, nie ma negatywnego wpływu na wydajność żelu. Żel jest wydajny - już jego niewielka ilość pozwala na wytworzenie wystarczającej ilości piany, przy czym pieni się bardzo dobrze, zarówno sam, jak i w duecie z myjką. Nie jest ciężki, dobrze się spłukuje. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Trudno mówić o nawilżeniu, bo i tak po wzięciu prysznica zawsze używam balsamu lub mleczka do ciała. Żel doskonale nadaje się do depilacji.
Butelka jest wygodna, zamknięcie nie zatyka, nie psuje się, żel otwiera się nawet mokrymi i śliskimi rękami. Żel wygodnie się dozuje, choć z powodu rzadkiej konsystencji jego nadmiar czasami wylewa się z butelki. Poza tym lubię półprzezroczyste butelki. Problemem staje się tylko postawienie butelki "do góry dnem", kiedy chcemy żel zużyć do końca.
Muszę jeszcze dodać, że mam wersję niemiecką. Cena żelu jest na tyle niska, że jestem w stanie wybaczyć mu częściowe "marnotrawstwo" z powodu konsystencji. Lubię testować różne zapachy, więc rzadko kupuję żele pod prysznic drugi raz, ale ponownego zakupu tego żelu nie wykluczam. Nie wiem tylko kiedy, bo Palmolive ostatnio regularnie produkuje coraz to nowe żele i wiele nowego jest do wypróbowania.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy (na zmianę z innymi żelami pod prysznic)
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 250 ml

Mój genialny,idealny, marokański żel!

Nie uczulają mnie kosmetyki myjące, więc często je zmieniałam. Od kiedy znalazłam Sensual i marokańską różę, nie zdradziłam i nie zdradzę przez długi czas.

- piękny, fantastyczny zapach, po którym cała łazienka razem ze mną cudownie pachnie
- fajnie, porządnie się pieni
- wydajny
- właściwości myjące w porządku
- nie uczula
- łatwo dostępny, fajna cena.
- relaksuje i naprawdę daje mi chwilę wyciszenia :love:
- NIE WYSUSZA! Co stawia go nr 1 w mojej łazience od około roku.