On Line, Sól do kąpieli `Mleko i miód`

On Line, Sól do kąpieli `Mleko i miód`

Relaksująca sól do kąpieli o zapachu mleka i miodu pochodzi z naturalnych złóż soli kamiennej bogatych w makro i mikroelementy: mangan, chrom, miedź i kobalt.
Kąpiel z dodatkiem soli wzbogaconej minerałami morskimi rozgrzewa, uspokaja i relaksuje.
Wyjątkowy zapach mleka i miodu przynosi ukojenie zmysłom i zapewnia uczucie odprężenia.

Jak łatwo podrapać sobie pupę i plecy. :)

Ta sól to horror. Słabo rozpuszcza się w wodzie i pozostawia piasek na dnie wanny i czuć jakby się siedziało na żwirze i szybko można się podrapać. Okropne uczucie.

Zapach jej ni jaki. Spodziewałam się słodkiego zapachu, a dostałam takie nic. Ani to mleko, a ni miód. Po wsypaniu do wody zaraz gdzieś ucieka. Nie umila kąpieli. Słabo się też pieni i nie barwi wody.

Jest ona tania i wydajna, ale jak na takie beznadziejne działanie to zasługuję tylko na ocenę 0.

Wielkie rozczarowanie po poprzedniej soli On Line.

Po ciekawych doznań po soli Tahitian Moments od marki On Line sięgnęłam po kolejną wersję, która niestety bardzo mnie zawiodła. Chciałam sprawdzić połączenie mleka i miodu w zapachu i relaksie. Niestety nic tu wspólnego nie ma z wymienionymi przeze mnie celami.

Opakowaniem produktu jest przeźroczysta plastikowa butelka z białą nakrętką. Opakowanie jest praktyczne a nakrętka jest miarką ile produktu wsypać do wanny. Na etykiecie producent napisał, że wystarczą dwie nakrętki i jest to racja. Sól jest miodowego koloru ale zapach w cale nie jest relaksujący i kuszący. Taki nijaki, ani nie czuć w nim miodu ani mleka, w opakowaniu minimalnie. Po dodaniu soli do wody zapach znika całkowicie.

Niestety w przeciwieństwie do wersji Tahitian Mornings tutaj sól się nie rozpuszcza do końca i siedząc w wannie czuć piasek pod pupą. Nie jest to miłe doznanie, raczej takie jakby się siedziało na żwirku :/ Zatem kąpiel nie jest wcale taka relaksująca. Do piany nie mam co się przyczepić, ponieważ ładnie się tworzy i jest dosyć aksamitna.

Rezultatów nawilżenia, wygładzenia skóry po kąpieli w ogóle nie zauważyłam. Wręcz czułam delikatne ściągnięcie i suchość, bez balsamu nie mogłoby się obejść.

Bywały lepsze produkty..

Sól do kąpieli Online 'mleko i miod' zakupiła moja mama, pewnie w jakimś hipermarkecie.
Produkt znajduje się w dużym, plastikowym słoiku (750ml) z białą, plastikowa zakrętką. Już przez opakowanie widać, że sól jest bardzo gruba i o kolorze pomaranczowo-zoltym. Sól pachnie miodem i mlekiem, jest to wyczuwalne, jednak nie czuje tam naturalności, niestety...
Sól używam do kąpieli jak i do kąpieli stop. Ja zazwyczaj z takimi rzeczami nie stosuje się do dedykcji producenta, ponieważ nic nie odmierzam, wsypuje ile chce prosto z opakowania. Jednak do kąpieli trzeba wsypać dość dużo, ale i to nie daje pożądanych efektów, woda nie pachnie i nie relaksuje, poza tym grube ziarna trudno się rozpuszczają. Gdy daje to do kąpieli stop to przynajmniej ziarna służą jako 'masaż', gdyż stopami pocieram o nią i dość szybko się rozpuszcza :)
Skóra po takiej kąpieli jest delikatnie miękka i nic więcej nie mogę zaobserwować ani napisać, bo innych efektów nie ma.
Po kąpieli stóp, stopy też są miękkie, łatwo je wypumeksować. Srednio...

Sztuczny miód i mleko w proszku, czyli przepis na relaks w wykonaniu On Line.

Lubię umilacze kąpieli. Odkąd mam wannę kupuję ich więcej, niż kiedykolwiek (oczywiście, mając prysznic też je kupowałam i w sumie nie wiem, co ja sobie wtedy myślałam....no bo kto normalny mając prysznic, a nie mając wanny, kupuje kule do kąpieli?! Chyba tylko taki młot, jak ja).
Na sól do kąpieli On Line skusiłam się podczas zakupów w Carrefourze (mówiłam, że mam tam blisko i nie chce mi się łazić nigdzie dalej?).
Jako, że wyboru za dużego nie było, wzięłam wariant z mlekiem i miodem - na słodko i na bogato, bo kto mi zabroni? Już po pierwszym odkręceniu nakrętki wiedziałam, że jednak ktoś mi zabronić powinien....

Zalety, jakie ma ta sól, to niewątpliwie: opakowanie - przezroczysty, wysoki słoik. Plastik jest solidny, nakrętka też, można swobodnie używać jej jako dozownika/miarki. Szata graficzna prosta, bez rewelacji - ot, może być, zwyczajnie. Niska cena - ok 7-8 zł to kolejny plus. Wg.producenta, sól pochodzi z Morza Martwego i jest wzbogacona minerałami morskimi - skład jest prosty, naturalny i nieinwazyjny.
Sól jest gruboziarnista i dwukolorowa . Rozpuszcza się dość szybko, ale i tak zostają na dnie wanny jakieś grubsze ziarenka (choć przypomina to kamyki, no ale dobra...). Wsypana pod strumień gorącej wody rozpuszcza się najszybciej,
delikatnie zabarwiając wodę. Nie pieni się - jak to sól - od piany są kule i płyny do kąpieli.
Sól ma koszmarny zapach - to nawet obok mleka i miodu nie stało...Chyba, że mowa o sztucznym tworze miodopodobnym i mleku w proszku, ale nawet taka mieszanka nie dałaby nam tego, co znajdziemy w tej soli. Zapach jest mdły, słodki i okrutnie męczący. Momentami plastikowy, jak roztopione na słońcu landrynki - koszmar i dramat, ciekawa jestem, jak można się przy tym zrelaksować? Po wsypaniu soli do wody zapach jest nieco delikatniejszy, ale nadal trudny do zniesienia.
Po kąpieli skóra jest delikatnie zmiękczona i gładsza. Nawilżenia brak (nie oczekiwałam), ale i nie ma tragedii z wysuszeniem czy podrażnieniem.
Czyli - coś tam zmiękcza, coś tam wygładza, nie relaksuje, nie nawilża, nie odpręża, nie rozgrzewa. Ot, mam coś dodane do wody, coś co zmienia barwę wody i jednocześnie niezbyt miło pachnie.

Mam ogromne trudności, by zużyć ten produkt w formie docelowej, czyli do kąpieli - dlatego po kilku razach dałam sobie spokój i używam jej jako soli do stóp - nadal mnie wkurza i drażni, ale jakoś mniej (bo jednak stopy daleko od nosa i ten zapach mnie aż tak nie męczy). Na moje nieszczęście sól jest wydajna, do kąpieli schodziły mi 2 nakrętki, do stóp - jedna niepełna...

Reasumując: jestem bardzo zawiedziona tym produktem. Lubię On Line, mają genialne płyny do kąpieli, ich sól z igliwiem sosny też sobie bardzo chwalę, ale to, co jest wypuszczone na rynek jako sól z mlekiem i miodem woła o pomstę do nieba. Największą wadą jest zapach - dawno nie czułam nic tak okropnego, mdlącego, wywołującego migrenę i mdłości. Nie polecam, no chyba, że jako prezent dla teściowej lub wrednej koleżanki.

Moje wcześniejsze doświadczenia z umilaczami kąpieli zdecydowanie zostawiły po sobie ciekawsze wspomnienia... Natomiast to wydanie on line pozostawia niesmak...

Moich recenzja dość często pojawiają się opinie na temat wszelkiego rodzaju umila czy, które stosują do kąpieli. Jest to produkt, który zużywam bardzo, bardzo, bardzo często są one w regularnym moim życiu. Dodatkowo sama stosowanie soli do kąpieli jest dla mnie nieodłącznym elementem pielęgnacji.

Jednak skupmy się dzisiaj na recenzji soli do kąpieli i mleko i miód firmy online. Technicznie sól zamknięta jest ona w plastikowym słoiczku z białą plastikową zakrętką. Ogólnie jeśli chodzi o opakowanie w tej tematyce nie mam absolutnie najmniejszego zażalenia. Technicznie według mnie wszystko sprawdza się.

Produkt do samego końca dobrze zabezpieczony, nic się nie rozsypuje, więc zasadniczo nie mam się do czego przyczepić.

Nie żeby się chwalić :p warto jeszcze zaznaczyć we wstępie, że jestem szczęśliwą posiadaczką wanny dzięki czemu bardzo często relaksuję się w długich wieczornych kąpielach. Przy odrobinie czasu chętniej wybieram kąpiel w wannie niż szybki prysznic.

Tak więc wybór soli do kąpieli mleko i miód, która gwarantuje odprężenie jest przy niezwykle intensywnym, pracowitym trybie życia wręcz wskazanych. Za mój słoiczek zapłaciłam o ile dobrze pamiętam coś około 7 zł- więc nie jest to wydatek duży.

W opakowaniu zamknięta jest warstwowo kolorystycznie wsypana dwupoziomowo gruboziarnista sól. Na górze jak na zdjęciu załączonym widać mamy grube ziarna przeźroczystej soli zaś na dole ziarna żółtej miodowej.
Produkt wsypuję pod strumień lejącej się ciepłej wody w wannie. W kontakcie z wodą bardzo szybko się rozpuszcza- chociaż zdarza się, że jeszcze czasami gdzieś tam wyczuję grubsze ziarna, które jeszcze nie zdążyły się rozpuści, natomiast nie jest to nic na zasadzie nieprzyjemna go doznania.

Kolejnym punktem jest zapach mleko miód zazwyczaj kojarzy mi się z przyjemnym odprężających relaksującym zapachem. Natomiast w tym wydaniu mleko i miód jest niestety ale sztucznie, chemicznie stworzonym tworem, który niestety pozostawia wiele do życzenia i nie jest on tak intensywny i trwały jaki bym sobie życzyła. Aby wyczuć woń trzeba dość dużej ilości ziaren wsypać do wody aby faktycznie poczuć kompozycję. Co ciekawe producent zaleca, około jedna nakrętka wystarczy pod strumień ciepłej wody i wymieszać natomiast- niestety z mojego doświadczenia wiem, że taka ilość nie wystarczy ponieważ jest to zbyt mało aby faktycznie poczuć jakąkolwiek woń.

Tak więc co za tym idzie aby wyczuć kompozycje mleka i miodu trzeba wsypać minimum trzy zakrętki. Sól jest niewydajna. Jeden słoik znika w przeciągu około 5-7 kąpieli.

Znam dużo więcej produktów, których faktycznie potrzeba do użycia mniejszej ilości i faktycznie starczają na dużo, dużo więcej. Dają przyjemne doznania zapachowe. Nie wrócę do tego produktu ponownie i nie mogę go polecić. Natomiast jeśli chodzi o wartości pielęgnacyjne i tym podobne nie zauważyłam jakieś zmiany w kondycji mojej skóry na zasadzie pozytywnego spostrzeżenia.

Niepowodzenie zakupowe

Ta gruboziarnista sól znajduje się w dużym, plastikowym pojemniku, przez który widać zawartość.Opakowanie posiada dwie etykietki, a ta z przodu zawiera grafikę zawiazujacą do nazwy. Produkt przyciągnął mój wzrok, ponieważ sól jest dwukolorowa. Górna część jest biała i nawiązuje kolorystycznie do mleka, a dolna część pomarańczowa nawiązuje kolorystycznie do miodu.
Według producenta sól ta pochodzi z Morza Martwego i zawiera proteiny mleka oraz ekstrakt z miodu.
Ułożenie soli pozwala na zużycie najpierw soli w kolorze białym, dlatego najlepiej zmieszać wszystko.
Produkt pachnie sztucznie, ale nie jest to aż tak zły zapach. Niestety sól wolno się rozpuszcza, nie tworzy piany, a w wodzie prawie jej nie czuć.Wodę tylko lekko barwi. Nie podrażniła mojej skóry, ale tez nie nawilżyła. Nie kosztuje wiele,ale nie kupię jej więcej.

Bardzo średni produkt

To moja pierwsza sól do kąpieli.

Wiążę się z nią dość zabawna historia. Otóż nie mogłam sobie przypomnieć czym jest Sodium Chloride. Gdy kąpałam się w niej i trochę wody dostało mi się do ust, zastanawiałam się, czemu woda jest taka słona. Taka ze mnie ciemna blondynka...

O samej soli mogę powiedzieć, że w wodzie nie pachnie. A szkoda. Chyba, że wrzucimy najmniej 2 zakrętki, wtedy coś czuć. Ale nie za mocno.

Faktycznie lekko bawi wodę na żółto. Rozpuszcza się raczej w 100 %, chociaż czasami czuję pod tyłkiem taki jakby... piaseczek.

W opakowaniu ma straszny zapach. Będąc w sklepie, wybierając go jak się zaciągnęłam to prawie obiad oddałam.

Sól według mnie potęguje ciepło wody w wannie i sprawia, że jest ona dłużej milutko cieplutka. Raczej mnie nie relaksuje, nie odpręża.

Wiem, że są jeszcze inne zapachy tej soli. Jeżeli lubisz tego typu rzeczy to wypróbuj. Ja jakoś fanką soli pewnie nie zostanę ;)

Używam tego produktu od: październik 2013

Przeciętniak, ale przyzwoity. + foto

Uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki do kąpieli, które umilają ten zabieg i pomagają się odprężyć po ciężkim dniu. Często zatem testuję produkty tego typu.

Sole On-Line są niezwykle popularne, można je dostać nie tylko w sklepach kosmetycznych, ale także w każdym większym supermarkecie.

Zachęcona wizją przyjemnego, ciepłego, słodkiego zapachu mleka i miodu wybrałam tę wersję.

Sól jest dość gruboziarnista (patrz - zdjęcie), posiada 2 warstwy koloru ziarenek - białą (jak można się domyślić mleczną) oraz żółto-pomarańczową (a więc miodową). Oprócz tego można napotkać ciemne, czarne, pojedyncze kryształki. Ja zawsze mieszam obie warstwy przed wsypaniem do wody.
Zgodnie z zaleceniem producenta na jedną kąpiel należy wsypać zawartość jednej zakrętki.

Zalety:
*ciężko mi stwierdzić w jakim stopniu jest to efekt placebo, ale mam wrażenie, że ta sól faktycznie relaksuje i odpręża mięśnie po zanurzeniu się w wodzie
*sól wyraźnie odświeża wodę
*sól pachnie przepięknie - słodziutko, ciepło, ten zapach jest idealnie rozpieszczający na zimne wieczory
*rozpuszcza się całkiem, unikamy kłujących w pupę ziarenek w wodzie :)
*barwi wodę na kolor zielonkawy
*niska cena
*łatwa dostępność

Neutralnie:
*składniki produktu są zupełnie neutralne, ani nie odżywcze, ani nie szkodliwe
*wydajność - dość szybko znika, lecz jest to norma jeśli chodzi o sole gruboziarniste

Wady:
*niestety po wsypaniu ziarenek do wody cały piękny zapach znika, nie czuć zupełnie mleka i miodu, sól staje się bezzapachowa

W sumie produkt jest całkiem niezły, ja jednak nie mogę wybaczyć mu tego, że przestaje pachnieć po zetknięciu z wodą (uważam, że w kosmetykach tego typu zapach jest bardzo istotny, gdyż pozwala na odprężenie się i relaks).

Warto jednak go wypróbować, zwłaszcza w zimne wieczory :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie