Chanel, Soleil Tan De Chanel [Bronze Universel Bronzing Makeup Base] (Brązująca baza pod podkład)

Rozświetlająca i modelująca baza słoneczna przeznaczona do samodzielnego stosowania lub z podkładem. Zapewnia efekt muśnięcia słońcem: sam: złocista, półmatowa cera pełna blasku; w połączeniu z podkładem: wzmacnia jego kolor dla efektu świetlistej opalenizny. Konsystencja stapia się ze skórą, dająca uczucie komfortu. Efekt zdrowego wyglądu przed latem, ujednolicona opalenizna podczas lata i przedłużenie opalenizny po lecie.
Kremowa pudrowo - żelowa konsystencja wykazuje powinowactwo ze skórą, scala się z jej powierzchnią. Woski mineralne zapewniają łatwość aplikacji i trwałość. Lotne silikony sprawiają że formuła jest jedwabista. Pudry krzemu, pudry mineralne oraz pudry silikonu matują skórę, wchłaniają nadmiar sebum i wilgoć z jej powierzchni. Brązujące, opalizujące pigmenty nadają skórze opalony, zdrowy wygląd.
Nakładać na twarz punktowo, stopniowo rozprowadzając na całej twarzy od środka na zewnątrz, sam lub w połączeniu z podkładem.

rozświetlające, matujące
bazy pod makijaż twarzy
bez silikonów, mineralna

OK

Opakowanie duże,plastikowe z białym logiem "CC", mam go już rok i nie ma na nim ani jednej rysy, wygląda elegancko jak by był ledwo co kupiony. Bronzer jest wydajny. Ma przepiękny szyprowy zapach - bardzo mi przypomina mój balsam do ciała z firmy Indigo o nazwie "Seven Heaven". Oba produkty są do siebie niesamowicie podobne z zapachu. Opcja bronzera w kremie - ciekawa, ale bardzo trzeba uważać na higienę, ponieważ łapie się do niego wszystko i trzeba na to zwrócić uwagę.

Jest to produkt, po który czasami sięgam, a wszystko przez jego kolor.
Posiadam odcień 390 SOLEIL - jest to najjaśniejsza wersja tego bronzera. Mam dość jasną karnację, ale mimo to na mojej twarzy wygląda on bardzo subtelnie, muszę go zawsze nabudować, żeby stworzyć chociaż lekką chmurkę brązu na policzkach. Ostatnio używam go w duecie z butter bronzerem od Physicians Formula. Bronzer Chanel robi wtedy za bazę i oba nałożone wyglądają świetnie. Mimo to nie powinno tak być, że przy takiej cenie muszę się posiłkować dodatkową opcją, żeby dany produkt zużyć. Z tego co wyczytałam na stronie Chanel są dostępne jeszcze inne warianty kolorystyczne. Gdybym wcześniej wiedziała może zakupiłabym właściwy odcień.

Mimo to uważam, że jest to całkiem dobry produkt do ocieplania twarzy, wygląda bardzo naturalnie i nie da się z nim przesadzić.

Słońce w kremowym bronzerze

Ile ja się biłam z myślami przed jego zakupem. Drogi, kremowy, za jasny odcień, wcale go nie potrzebuję...tak mi się wydawało dopóki nie zobaczyłam odcienia medium. Nie jest znacznie ciemniejszy od klasycznego koloru, ale zdecydowanie lepiej wpasowuje się w skórę, która nie jest mleczna.
I faktycznie był to dobry wybór. Łatwo się przenosi na skórę, idealnie blenduje, chwilka i jest pięknie.
Do tego wygląda absolutnie cudownie, tak naturalnie. I jeszcze tak pięknie pachnie, jak perfumy. Czuć ten luksus Chanel
Na minus duża pojemność, tego się chyba nie da zużyć w ciągu roku.

Piękny kultowy produkt

Baza ....choć dla mnie bronzer jest naprawdę kultowa...i naprawdę na to zasługuje.

Teraz produkty kremowe są naprawdę wysokiej jakości , a ten produkt mimo upływu lat nadal jest w czołówce wszystkich które używałam.

Rozprowadza się jak masełko efekt jest super naturalny a jednocześnie łatwy w do budowania.
Jedna rzecz.... Dla mnie ok ale może być problematyczna. Bronzer/baza jest wybitnie ciepła i mówię to jako ciepłolub... Nie każdy będzie zadowolony

Fantastyczna baza:)

Świetny kosmetyk, który nadaje tak ładny, zdrowy kolor nawet najbardziej poszarzałej buzi.
Stosuję od kilku miesięcy i mam wrażenie, że nie ubyło nic. Wydajność jest rewelacyjna!!! Piękne drobinki nadają delikatnego glow na twarzy. Ja stosuję zamiennie - raz pod makijaż raz na :)
Dla mnie kolejnym atutem jest kolor, który dopasowuje się do naszej buzi w miarę naszej opalenizny. Możliwość rozblendowania go do bardzo jasnego odcienia sprawia, że jest to mój kosmetyk wszech czasów.

Piękny produkt!

Ile ja lat zastanawiałam się nad tym kosmetykiem... W końcu zrobiłam sobie prezent i kupiłam. Miałam tylko nadzieję, że się nie zawiodę.
Opakowanie produktu jest plastikowe lecz bardzo solidne. Po otwarciu baza pięknie pachnie. Odcień ma bardzo ciepły ze złotymi drobinkami (naprawdę mikro). Pięknie jednak wtapia się w skórę. Co ciekawe, idealnie aplikuje się ją na produkty pudrowe. W zasadzie nie stosowałam jej jeszcze jako bazę pod podkład. Myślę jednak, że w tym celu sprawdzi sje świetnie w lecie, ponieważ nie opalam twarzy. Będzie ja można nałożyć jako jedyny produkt na twarz w celu wyrównania koloru cery z resztą. ???? Teraz sprawdza mi się świetnie jako bronzer. Nakładam na twarz delikatnie stemplując, a gdy zmieni konsystencję na pudrową, lekko rozcieram. Daje przepiękny efekt rozświetlonej buzi. Nie jest absolutnie pomarańczowa. Odkąd ja kupiłam używam codziennie. Fenomenalny produkt. I ta pojemność! Będzie na wieki. Polecam. Warta każdego grosza.

Ideał kremowego konturowania

Kosmetyk kultowy, najlepszy w swojej kategorii i bardzo bardzo wydajny. Idealna konsystencja, kolor i trwałość. Odcień pasuje do jasnych karnacji, jest delikatny, idealnie wyważony, ani ciepły ani zimny. Nakładam zawsze pędzlem, delikatnie stempluje jeśli trzeba dodatkowo przyklepuję zwilżona gąbeczką, dobrze się aplikuje i rozciera. Nie zapycha i nie podkreśla niedoskonałości skóry, Jakość Chanel w tym produkcie jest nie do podrobienia, król wśród kremowych bronzerów, polecam.

Love or hate...

Bardzo ale to bardzo starałam się i nadal staram dać mu szansę... jednak raczej to będzie hate i płacz że wydałam 40£ i nic z naszej miłości... zacznę że kolor Chanel Bronze de soleil jest na mojej twarzy (z podkładem) praktyczniejsze niewidoczny, stosowałam go jako bazę pod jaśniejszy podkład jednak efekt ciastka gwarantowany, ostatnie moje podejście na twarz bez podkładu dla efektu naturalnego..tak aby wyjść z dziećmi na spacer bez tapety...no niestety jestem Pomarańczą... efekty jest okropny.. dla mnie jest to kosmetyk kompletnie bezużyteczny... Tak jak uwielbiam Chanel za jej piękne perfumy, tak Bronze Universal jest porażką!!!!

Bdb brazer

Produktu używałam za pomocą pędzla. Bardzo dobrze się nakładał i wtapial w skore. Kolor jest uniwersalny, nie za ciemny, odpowiedni myśle dla każdego. Cena trochę wygórowana ale cóż za markę trzeba słono płacić...

Opalenizna w słoiczku

Zacznę od tego, że używam Estee Lauder Double Wear w odcieniu 2n1 (desert beige) i taki kolor skóry posiadam :)

Konsystencja jest jakby kremowo-pudrowa, można więc stosować go jako produkt mokry jak i suchy, tylko że trzeba odpowiedni wybrać pędzel i technikę nakładania.

Produkt używam jako BRONZERA, a nie jako produkt do konturowania, czyli tylko tam gdzie by mnie słońce przybrązowiło.

Z A L E T Y:
- kolor (ładny ciepły neutralno-ciepły, napewno nie cegła i napewno nie bahama mama; po prostu wygląda na zdrowo na buzi jak prawdziwa opalenizna)
- wydajny
- nie ściera się
- ładnie pachnie (typowy dla kosmetyków chanel)
- śliczne opakowanie

W A D Y:
- aplikacja, bo trzeba trochę pokombinować jakim pędzel i jaką metodą (ja używam pędzla ZOEVA 104 i stempluję twarz)
- produkt łatwo się brudzi, jakieś takie włoski i kurz dostają się do środka poprzez kontakt z pędzlem

idealna

Świetna baza, którą ja oczywiście stosuję na boki twarzy jako bronzer, w celu dodania lekkiej opalenizny bądź wyrównania koloru twarzy z szyją (nie opalam nigdy twarzy).
Ma musową konsystencję, ale dość zbitą, dobrze się nakłada i rozciera syntetycznymi pędzlami. Czasami tez nakładam ją na twarz palcami a potem rozcieram beautyblenderem.
Kolor jest ciepły, żółtawo-oliwkowy, idealnie udaje opaleniznę. Używam cały rok. Wyglada bardzo naturalnie i ożywia buźkę.
Pięknie, luksusowo pachnie, a starcza na lata. Serdecznie polecam.

WOW

Na pewno jest to kosmetyk unikatowy, nie spotkałam się z takim czymś w żadnej innej firmie. Myślę, że między innymi przez to jest taki sławny.
Jego jedyny minus to niestety absurdalna cena. Bardzo drogi.

Zalety:
-ładny i przyjemny zapach
-szklane i solidne opakowanie w formie słoiczka
-nadaje się idealnie do opalania twarzy, daje bardzo naturalny efekt
-świetnie się rozprowadza, nie da się zrobić nim plam
-bardzo wydajny
-trwały
-wygląda tak naturalnie i zdrowo na twarzy

Cudowna opalenizna!

Fantastyczny produkt. Doskonale wygładza cerę, nadając jej piękną, ekskluzywną opaleniznę, jakby trochę nierówną, dlatego efekt jest bardzo naturalny. Fajne opakowanie i konsystencja, produkt wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze