Dr Irena Eris, Cleanology, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Dr Irena Eris, Cleanology, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Dwufazowy, łagodny płyn, na bazie wyciągów z bambusa, lotosa i lilii wodnej, jest idealny do demakijażu wrażliwej skóry pod oczami oraz na powiekach. Szybko usuwa makijaż, nawet wodoodporny. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe. Przebadany oftalmologicznie.

Cera
wrażliwa
dwufazowa
oczyszczające
w butelce
płyn
50 – 100ml

Ekspresowy demakijaż

Jedyny produkt z testowanych przeze mnie który bardzo dobrze radzi sobie z demakijazem oka. Bardzo dobrze i szybko zmywa nawet wodoodporny makijaż . Nie podraznia oka, a to u mnie rzadkość. Jest delikatny, a skóra wokol6oczu pozostaje delikatnie nawilżenia.

Dwufazowa skuteczność

Dr Irena Eris Cleanology micelarny płyn do demakijażu twarzy i oczu. Chyba pierwszy tego typu płyn z którym się polubiłam. Nie rozmazuje resztek makijażu po całej twarzy. Moim faworytem są chusteczki do demakijażu. Nie mam wrażliwych oczu, ale płyny tego typu zwłaszcza dwufazowe mnie podrażniały i nie byłam również zadowolona z efektu końcowego demakijażu. Dlatego jestem miło zaskoczona jakością Cleanology.

Polecam!

Ten płyn bardzo dobrze sprawdza się do moich oczu. Zdecydowanie nie podrażnia ani nie przesusza mi skóry do okoła nich, a oczy nie szczypią. Ma delikatny, łagodny zapach. Dobrze zmywa makijaż i oczyszcza skórę przy oczach. Jedynym minusem jest cena. Polecam!

Drażniące rozczarowanie!

Zapoznając się z marką Dr Eris, postanowiłam sięgnąć po kolejny produkt. Dobry demakijaż to moja mantra, którą starannie wykonuje każdego dnia, dlaczego więc nie sięgnąć po coś opracowanego laboratoryjnie i jak zapewnia producent "przebadanego oftalmologicznie"?
Niestety spotkało mnie wielkie rozczarowanie.. produkt absolutnie nie jest wart swojej ceny! Mam bardzo wrażliwą cere , a w szczególnosci okolice pod oczami i same oczy.. a produkt podrażnił mnie po całej linii i nie mam pojęcia skąd u producenta pomysł, że ten produkt nadaje się do wrażliwej skóry pod oczami i jest dla osób noszących szkła kontaktowe .. wielkie NOT! Płyn zachowuje się jak dwufazowa Ziaja, a jest 4 razy droższy..

NIE ZA TE PIENIĄDZE...

Nie będę tu piać z zachwytu nad tym, że to polski produkt, skoro polski producent nie szanuje mojego polskiego portfela.
Obecna stacjonarna cena to 38 złotych i jest to po prostu żenada.
Kupiłam w promocji za 28, z poczuciem zrobienia interesu życia.
Interes to wątpliwy, tym bardziej, że pojemność to zaledwie 100 ml czyli o połowę mniej niż standardowe dwufazówki.

Produkt niby nie jest zły.
Dobrze się miesza i nie podrażnia oczu.
Niestety z moimi tuszami (cieni nie używam) radził sobie znacznie gorzej niż dwufazówka Yves Rocher i Oceanic Algi Różowe.
Zaliczyłam w tym czasie tusze marek: Avon, Yves Rocher i Sephora.
Zwykłe, niewodoodporne, czasami użyte tylko na 3-4 godziny, czyli nie wżarte w rzęsy jakoś szczególnie na amen-beton.
Demakijaż wymagał zużycia wielu wacików i mozolnego usuwania tuszu.
Nie było ani jednego takiego pociągnięcia płatkiem kosmetycznym, żeby z rzęs zeszła wielka ilość tuszu na zasadzie jakby zsunięcia go z włosków.
Taki efekt zsunięcia daje mi często (na tych samych tuszach!) dwufazówka Oceanic Różowe Algi, pozbawiona wściekle niebieskiego barwnika i wielokrotnie tańsza niż Irenka.

Cleanology nie jest oczywiście złe, ale sorry, nie za prawie 4 dychy...

Używam tego produktu od: grudzień 2015
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

jestem na tak!

Do dwufazówek jestem uprzedzona po nieudanym debiucie z Nivea. Tamta dwufazówka w ogóle nie chciała mieszać się, po sekundzie od wstrząśnięcia znów pojawiały się dwie warstwy. Irytowało mnie to bardzo. W płynie dwufazowym Dr Irena Eris przez całe 30 sekund płyn jest idealnie wymieszany, po tym czasie rozwarstwia się powolutku od dołu. Nie trzeba więc spieszyć się z aplikacją. To bardzo wygodne. Dzięki temu obie warstwy zużywają się w identycznym stopniu. Obecnie zużyłam pół opakowania a warstwa przezroczysta jest taka sama jak niebieska :)

Płyn zmywa idealnie, nawet makijaż wykonany wodoodpornymi kosmetykami! Robi to szybko i bezproblemowo. Niestety, jak już wcześniej wspominałam, nie lubię tej tłustej warstewki, więc dwufazówki używam tylko do demakijażu oczu. Po tym procesie zmywam oczy dodatkowo płynem micelarnym, aby pozbyć się tłustego filmu. Chociaż może nie jest to dodatkowe, bo płynem micelarnym przemywam też twarz. Płyn nie szczypie w oczy, nie podrażnia ich. Jest całkowicie bezzapachowy. Mimo, iż nie przepadam za produktami tego typu, nie wykluczam zakupu w dobrej promocji ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ulubiony dwufazowiec

Dobry dwufazowiec :)

OPAKOWANIE
Bardzo estetyczne i praktyczne. Praktyczne za sprawą nakrętki. Wiele płynów dwufazowych posiada zamknięcie "na klik", co sprawia, że płyny mi się często wylewały i sączyły. Tutaj nie ma tego problemu. Płyn ma naprawdę solidne zamknięcie.

WŁAŚCIWOŚCI / STOSOWANIE
Płyn jest raczej kiepsko wydajny, jak chyba każdy dwufazowiec. Zostawia też film, co oczywiste przy tego typu płynach. Mi to zupełnie nie przeszkadza, bo i tak zawsze po demakijażu myję twarz żelem. Fazy płynu dobrze się ze sobą łączą i nie roz warstwiają się zaraz po zmieszany. Łagodny dla oczu.

DZIAŁANIE
Bardzo dobrze sobie radzi z demakijażem. Jeszcze nie miałam problemu, żeby usunąć przy jego pomocy jakikolwiek kosmetyk.