Mincer Pharma, Daily Care, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu No. 01

Mincer Pharma, Daily Care, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu No. 01

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Przeznaczony do delikatnych okolic oczu.
Składniki aktywne: świetlik, magnolia.
Rezultat: skóra oczyszczona zarówno z dziennego jak i intensywnego wodoodpornego makijażu. Nie pozostawia tłustej warstwy.
Przebadany dermatologicznie.

demakijaż twarzy, demakijaż oczu i ust
normalna
oczyszczające
płyn

Nawilżenie i oczyszczenie w jednym

Płyn micelarny bardzo dobrze domywa makijaż. Ma przyjemną, dość tłustą dwufazową formułę. Śmiało zastąpi olejek do zmycia makijażu oczu. Stosuję go po umyciu buzi żelem , ponieważ taki według mnie musi być pełen demakijaż. Przecieram twarz wacikiem, domywam resztki makijażu z oczu, a potem pozostawiam by olejki się wchłonęły, ewentualnie przecieram twarz suchym wacikiem. Produkt jest wydajny, nie szczypie w oczy, nie wyczuwam zapachu.

Pogromca makijażu!

Świetny! Delikatny, przyjemny, bardzo dobrze i szybko radzi sobie z makijażem nawet tym wodoodpornym oczu. Wystarczy przyłożyć wacik lekko nasączony płynem i po chwili delikatnie przetrzeć i gotowe. Zastygajace, matowe błyszczyki to dla niego pryszcz. Po prostu genialny!

Świetny produkt!

To jeden z lepszych płynów do demakijażu jakie miałam okazję używać, a muszę dodać, że codziennie nakładam wodoodporną mascarę.
Skutecznie i dokładnie zmywa makijaż bez pocierania, a do tego nie podrażnia. Mam bardzo wrażliwą skórę, zwłaszcza wokół oczu, ale płyn jest dla niej łagodny.

Lubię dwufazowe formuły za skuteczność, ale zawsze zostawiają lekko tłustą warstwę, mimo że na opakowaniu producent obiecuje co innego. Formuła dobrze wnika w wacik, nie dostaje się do oka, nie jest za tłusta i nie szczypie w oczy. Produkt jest bezzapachowy.

Wystarcza jego niewielka ilość na waciku aby zmyć obie powieki, a opakowanie starcza na długo.

Skutecznie usuwa makijaż

Z marką Mincer Pharma po raz pierwszy spotkałam się podczas nocowania poza domem, u bliskiej osoby. Sprawdziłam na Wizażu i zobaczyłam, że kosmetyki tego producenta posiadają dość dobre oceny. Dlatego też podczas zakupów, kiedy zauważyłam ten dwufazowy płyn do demakijażu oczu, zakupiłam go niemal od razu.

Płyn jest praktycznie bezzapachowy. Posiada wygodną, niewielkich rozmiarów plastikową butelkę, za pomocą której sprawnie odmierza się pożądaną ilość produktu. Przed użyciem mocno nim potrząsnęłam, dzięki czemu obie warstwy - niebieska i biała, dobrze się ze sobą połączyły.

Po zaaplikowaniu płynu na płatek kosmetyczny zauważyłam, że jest on tłusty w dotyku. Podobnie sprawdził się na powiece - choć producent zapewnia, że nie pozostawia tłustej warstwy, nie do końca tak jest. Powieki po zaaplikowaniu płynu błyszczały się, były również lekko tłuste w dotyku.

Płyn bardzo dobrze poradził sobie jednak z demakijażem oczu - przyciśnięcie nasączonego płatka kosmetycznego do oczu na kilka sekund spowodowało niemalże całkowite usunięcie zaaplikowanego tuszu z rzęs oraz cieni z powiek. Czynność tę powtórzyłam raz jeszcze, dzięki czemu całkowicie usunęłam makijaż. Obyło się bez pocierania :).

Płyn jest bardzo delikatny dla wrażliwej okolicy oczu. Nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia, swędzenia czy też łzawienia oczu. Ponadto jest wydajny i wystarcza na długi czas stosowania. Daję mu mocne 4 a nie 5, z uwagi na tłustą warstwę i dość zawyżoną cenę (około 20 złotych).

Najlepszy z najlepszych!

Z produktem miałam po raz pierwszy do czynienia przypadkowo - u znajomej. Po delikatnym przyłożeniu wacików, niemalże cały makijaż został usunięty. Aktualnie jestem w połowie pierwszego opakowania i podtrzymuję tezę, że produkt sprawdza się idealnie. Nie straszne mu nawet moocno wytuszowane rzęsy wzbogacone pełnym makijażem oka cieniami i eyelinerem. Rzeczywiście produkt pozostawia delikatną, tłustą warstwę na powiekach, ale u mnie nie jest to ostatni element pielęgnacji, więc nie stanowi to dla mnie problemu. Z czystym sumieniem polecam!

Taki sobie

Na ten płyn dwufazowy skusiłam się ze względu na to, że był na przecenie w Rossmannie za 16,99 zł, a niby kosztował 29,99 zł.
Płyn jak dla mnie jest zbyt tłusty, pozostawia dość tłustą warstwę na powiekach.
Z makijażem wodoodpornym sobie radzi, ale nie tak od razu schodzi, trzeba kilka razy przyłożyć wacik do powieki, a nie raz pocierać.
Jak dla mnie bardzo bardzo średni produkt. Jak za taką cenę to znam inne lepsze od tego produktu i tańsze.

Najlepszy do tej pory

Skusiłam się na niego ze względu na promocję (12zł), a okazał się to być najlepszy produkt do demakijażu oczu jaki do tej pory miałam. Jest delikatny, ale działa skutecznie - zmywa makijaż całkowicie bez zbędnego pocierania. Dodatkowo jest polskiej firmy. Na pewno do niego wrócę.

Świetny.

Co tu dużo dywagować... Produkt, który radzi sobie świetnie z każdym makijażem - wodoodpornym też. Nie trzeba trzeć oczu, a wszystko jest już na waciku.
Dodatkowo nie trzeba go wiele by wykonać demakijaż.
Jest niedrogi i szeroko dostępny.
Polecam.

Fajny płyn do demakijażu, choć trochę słabszy od Nivei.
Natomiast jeżeli denerwował Was tłusty film w Nivei to ten płyn będzie zdecydowanie lepszy bo może przez chwilę ten film jest, ale po minucie znika i twarz nie jest tłusta.
Dobrze radzi sobie z demakijażem oczu jak i twarzy.
Nie ma efektu zamglonych oczu. Nie piecze w oczy.
Dłużej pozostaje zmieszany i nie rozwarstwia się tak szybko jak Nivea.
Wydaje mi się wydajniejszy od Nivei.
Opakowanie z dosyć dużą dziurką, ale nie leci tak dziko jak w Nivei :)
Ogólnie rzecz biorąc, pod wieloma względami jest lepszy od Nivea, ale Nivea jednak szybciej i mocniej rozpuszcza kosmetyki.

Po długich poszukiwaniach - mineralny faworyt

Przetestowałam wiele płynów do demakijażu. Tych droższych, jak i tych tańszych żeby przekonać się czy cena jest adekwatna do jakosci produktu. Przez dłuższy czas zatrzymałam się przy dwufazowym płynie do demakijażu Nivea , który według recenzji nie jest jakims ideałem , aczkolwiek z moim mega mocnym makijażem radził sobie powiedzmy zadowalająco. W końcu nadszedł czas na zmiany. Wpadł w moje ręce ten produkt. Jest mega ! mega ! mega !
- Po zmyciu nie pozostawia tłustego filmu , lecz delikatną , nawilżającą powłoczkę,
-Nie jest naszpikowany chemią,
- W żaden sposób nie podrażnia oczu, nawet gdy niewielka ilosc dostanie się do nich,
-cena jak na taki solidny kosmetyk jest korzystna dla portfela,
-mega wydajny, nie potrzebuję jakies dużej ilosci, która zmyje nawet wodoodporny makijaż,
- wodoodporny eyeliner to dla niego bułka z masłem :)

Polecam każdemu kto szuka swojego ideału. Namawiam do testowania :)

Ok

Płyn dobrze radzi sobie ze zmywaniem tuszu, cieni do brwi i powiek. Raczej nie powoduje szczypania oczu, chyba że nalejemy za dużo na płatek kosmetyczny. Nie powoduje efektu ''pandy''pod oczami. Opakowanie przyjemne dla oka, a z butelki wylewa się odpowiednia doza płynu. Jedyny minus to taki, że dwie warstwy za szybko się rozdzielają.