Braun, Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Braun, Silk-épil 7 Wet & Dry 7681 (Depilator)

Pojemność 1 szt

Depilator Silk-épil 7 Wet & Dry usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, mierzące do 0,5 mm długości. To tyle, ile ma ziarnko piasku. 40 par pęset zastosowanych w technologii Close-Grip marki Braun zapewnia najwyższą skuteczność i najdokładniejsze usuwanie włosków.
Ponadto, depilator jest bezprzewodowy, więc można go również używać na sucho lub w wannie albo pod prysznicem Aby dodatkowo zwiększyć komfort depilacji, przetrzyj skórę wilgotnymi chusteczkami chłodzącymi marki Olay, dołączonymi do zestawu.
Właściwości:
- lampka SmartLight,
- zalecany przez dermatologów,
- technologia Wet&Dry - całkowicie wodoodporna,
- uchwyt antypoślizgowy,
- bezprzewodowy i zasilany akumulatorowo,
- możliwość czyszczenia depilatora pod bieżącą wodą,
- nasadka Smoothing Cap,
- nasadka EfficiencyPro,
- nasadka zabezpieczająca,
- głowica goląca,
- nasadka tnąca,
- głowica lub nasadka do twarzy,
- głowica lub nasadka do miejsc wrażliwych.
Sposób depilacji: 40 par pęset dla usunięcia większej ilości włosków za każdym razem wraz z końcówkami SoftLift.
Regulacja prędkości: 2 prędkości pozwalają dostosować depilację do grubości włosa .
Czas ładowania: 60min.
Czas pracy bezprzewodowej: 4 min.

depilatory
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Depilacja to nie jest tak trudno

Używam depilatorów zamiast zwykłej maszynki do golenia już kilka lat. Najpierw miała depilator Philips, później Braun 3, teraz mam Braun 7.
Był to mój pierwszy depilator z akumulatorem, bateria wytszymuje około 40 min, a pełne ładowania to około godziny. Stosuję go na nogi, pachy i okolice bikini, więc jest tego sporo. Dlatego muszę podzielić te zabiegi w czasie, żeby wystarczyło ładowania. Mi wystarcza na całe nogi lub pachy i bikini. Depilator jest wygodny, poręczny, używam go bez nakładek, wtedy jest dokładniejszy i depilacja jest szybsza. Depilator jest dość dokładny, ale oczywiście trzeba na to poświęcić trochę czasu i trochę cierpliwości, ponieważ zabieg jest bolesny, szczególnie w okolicach bikini, ale do tego się da przyzwyczaić.

Braun, Silk-épil 7

Depilator Braun, Silk-épil 7 zakupiłam za namową koleżanki i dość długo się zastanawiałam czy warto. Teraz nie wyobrażam sobie jak wcześniej mogłam używać czegoś innego, bo jak dla mnie Braun silk 7 jest idealny. Nie mam zbyt intensywnego owłosienia więc gdy użyję go to mam kilka tygodni spokój z włoskami.

Wielozadaniowy

Jestem posiadaczką tego modelu od dłuższego czasu i bardzo go lubię.
Wychwytuje cienkie i delikatne włoski z ud. Nie zauważyłam, żeby ucinał włoski (może się tak dziać przy zbyt szybkim przesuwaniu głowicy - więc bez pośpiechu! :) ).
Naładowany akumulator ze spokojem wystarcza mi na zrobienie całych nóg - czy to przy serialu na fotelu czy też pod prysznicem :)

Depilator

Depilator jak depilator, ani taki dokładny, ani taki wspaniały jak opisuje producent. Przy krótszych włosach depilacja nim jest bardzo czasochłonna, dużo włosów urywa, a nie wyrywa. Zdecydowanie za drogi w stosunku do jakości.

Idealne zastąpienie męczących maszynek.

Depilator zakupiłam prawie rok temu, przez co teraz mogę śmiało go ocenić i podać go rozliczeniu które wychodzi na plus, urządzenie to nie zawodzi mnie, wraz z upływem czasu, nie zauważyłam działań eksploatacyjnych( oprócz startej nazwy producenta) bateria co najważniejsze nie skraca czasu pracy, tak jakby akumulator nie poddawał się działaniu czasu, myślę że skutek dobrego stanu technicznego, zawdzięczam całkowitemu postępowaniu zgodnie z instrukcją producenta ( po każdym użytkowaniu zaleca ładowanie przy jednoczesnym nie zwracaj uwagi na jej stan naładowania, używamy - ładujemy)

O czym warto pamiętać przed depilacją? to z pewnością peeling, który zapobiega wrastaniu włosków, zrobiony około 12 godzin przed depilacją( widziałam również istnienie specjalnego preparatu przeciw wrastaniu) informuję o tym problemie ponieważ nawet po użytku najlepszego depilatora, możemy się do niego zrazić widząc zapalenia na skórze (a to nie jest często jego wina)

Wraz z jego użytkowaniem poczułam ogromną ulgę zrezygnowania z całkowitego użytkowania maszynek, jestem dość odporna na ból dzięki czemu depiluję nim wszystkie części ciała a on dzięki specjalnym nakładką np.do twarzy, do użytku w okolicach bikini, pod pachami lub masująca która ma ulżyć i zmniejszyć uczucie bólu, możliwe jest również kupno nasadki przystosowanej do masażu czy peelingu więc możemy za dodatkową opłatą wyposażyć się.

Warto zdecydować się na zakup depilatora z wygody oraz zaoszczędzonego czasu, ponieważ skóra pozostaje gładka do półtora tygodnia, chodź producent informuje o czterech tygodniach, co jest lekką przesadą, włosy usuwane są z cebulką co zdecydowanie przedłuża czas wytworzenia się jej na nowo, dzięki temu oszczędzamy pieniądze wydane na kolejne jednorazowe maszynki i nasz cenny czas.

Jeśli chodzi o precyzje to przyznam że nawet najmniejsze włoski są uchwycone przez pensety, i wyrywane, oczywiście parę razy musimy przyciągnąć nim po skórze, by w stu procentach całkowicie się ich pozbyć a już raz pozbyte nie tak łatwo i szybko wrócą.

Technologia również jest dostosowana do każdegoz ponieważ posiada dwa ustawienia prędkości, dla indywidualnego dopasowania, oraz co najważniejsze jest wbudowana w nim lampka, dzięki której nawet najdrobniejsze włoski są widoczne i ułatwia to ich dokładne spostrzeżenie.
Urządzenie jest wodoodporne, dzięki czemu mamy możliwość depilacji przy użyciu wody.

Przyznać muszę że ciało wraz z użytkowaniem przyzwyczaja się do początkowego dyskomfortu i z biegiem czasu zauważalnie ten dyskomfort ignoruje, więc nie ma się czego bać... poza tym my dziewczyny jesteśmy zahartowane i lekkie szczypanie nam nie straszna.

Wygląd :bardzo dziewczęca rączka ozdobiona w całości brokatem w mojej wersji z różowymi wstawkami.

Po prostu świetny

Kupiłam wersję z licznymi końcówkami, oprócz depilatora jest trymer, w którym kompletnie się zakochałam. Ale od początku. Depilator wygodnie leży w dłoni, ma estetyczny wygląd, ładuje się to łatwo, mimo dość częstego używania (od około 3 lat) dalej jest w świetnej formie. Jest dość głośny, co mi nie przeszkadza. Jest łatwy w utrzymaniu w czystosci, ponieważ jest wodoodporny. Żadna końcówka nie jest "przyrdzewiala". Jako depilator sprawdza się bardzo dobrze, co prawda trzeba kilka razy przejechać po nodze, żeby objął wszystkie włoski, co jest normalne że względu na ich różna długość. Dzięki koncowkom można zmieniać szerokość depilowanego obszaru. Oprócz depilatora, ma funcje trymera co jest szczególnie użyteczne w depilacji innych niż nogi części ciała :) nie podraznia, jest szybki i dokładny, milion razy lepszy niż żyletka. Ogólnie depilator świetny, zakup na lata, wciąż wygląda jakby był kupiony wczoraj.

Mój pierwzy

Nie byłam dość przekonana do niego po wielu negatywnych opiniach ale zdecydowałam się na zakup i nie żałuje. Oczywiści mógłby być lepszy patrząc na jego cene.

Tragedia....

Używam tego depilatora juz ponad dwa lata... TRAGEDIA... zamiast wyrywać włoski na nogach to wyszarpuje je, podrażnia skórę i włosy odrastają max po 3 dniach... Nie można chyba nazwać go depilatorem, bo cała cebulka włosa zostaje.
Jedynie dołączona końcówka do golenia spełnia swoją funkcję, ale chodziło mi o depilator a nie maszynkę..

Ulubiony

Sprawdzi się świetnie dla kogoś kto szuka urządzenia wielofunkcyjnego. Ma głowicę która depiluje ale również taką która tylko goli. Czyli mamy dwa urządzenia w cenie jednego. Mi udało się kupić to nieco taniej, z powodu posiadania angielskiej wtyczki, co nie jest tak właściwie problemem jeśli posiada się odpowiednią przejściówke. Depiluje bez zarzutów, goli również przyzwoicie.

Miało być tak pięknie...

Po takich "świetnych" opiniach i wychwalaniach zarówno marki jak i ich depilatorów postanowiłam się skusić na depilator Braun silk epil 7.
Co o tym sądzę? Wyrzuciłam pieniądze w błoto, był to mój najgorszy zakup.
Po pierwsze depilator nie wyrywa włosów tylko je urywa (wszystkie włosy odrosły po 2 dniach), w dodatku nie chwyta wszystkich włosów.
Producent zapewnia, że urządzenie wyrywa nawet 0.5mm włoski, u mnie nie poradził sobie nawet z 1-2cm.
Pęsety szczypią i łapią skórę zostawiając przy tym małe rany, aby tego uniknąć trzeba porządnie naciągnąć skórę.
Błędem było wypróbowanie go pod pachą to była masakra...
Kolejnym bardzo dużym minusem jak dla mnie jest to, że obudowa nie jest dopracowana wyjaśniam, włosy wchodzą wszędzie i trudno je wyczyścić, wystarczy zdjąć nasadkę/główkę z depilatora i zerknąć. W trakcie depilacji od czasu do czasu przez to trzeba robić przerwy i czyścić urządzenie aby się nie zacinało w późniejszym czasie.
Niestety kupiłam w sklepie, w którym zwrotów nie przyjmują.
Siostra ma Philipsa bre630/00 i jest dużo lepszy (jedną nogę przeznaczyłam na silk epil z a drugą na Philipsa).
Philips radzi sobie z moimi cienkimi włoskami na udach i je WYRYWA co jest dużym plusem, w dodatku widziałam masę wyrwanych włosków z cebulkami z łydek, czego nie dostrzegłam w Braunie.
Wniosek dziś jadę po Philipsa.

Na początku byłam zadowolana...

To był mój pierwszy depilator i choć był drogi, to byłam z niego bardzo zadowolona. Depilator skutecznie i sprawnie wyrywa włoski, niektóre urywa, ale większość usuwa z cebulkami. Ma kilka końcówek - do twarzy, do małych powierzchni, masującą i standardową. Można go używać pod wodą i myć wodą, co jest dla mnie szczególnie ważne. Depilacja jest na początku dość bolesna, ale po regularnym używaniu, przestaje to być problemem. Powoduje wrastanie włosków, ale to normalne przy stosowaniu depilatora, trzeba po prostu robić regularne peelingi. Co do trwałości, to tu się zaczynają schody. Na początku depilator po ładowniu działał przez obiecywane 45 minut, ale potem chodził coraz krócej, pod koniec już tylko 5 minut, po nawet kilkugodzinnym ładowaniu, aż w końcu padł. No cóż, nic nie jest wieczne, jednak akumulator padł tuż po upłynięciu okresu gwarancyjnego. Mój kolejny depilator braun miał tak samo, więc pewnie nie był to przypadek. Według mnie jest to nieuczciwe ze strony producenta i jeśli mój kolejny depilator padnie tak samo, to obiecałam sobie, że już nigdy nie kupię sprzętu brauna :(.

Nie można go doczyścić

Jestem posiadaczką depilatora od 3 lat. Używam go tylko czasem ponieważ nie jest taki idealny jak obiecuje producent. Wyrywanie włosków jedynie z nóg jest w miarę ok, natomiast okolice pach czy bikini są nie do zrobienia. Depilator wciąga skórę i nie radzi sobie z grubym zarostem i okolicami intymnymi. Niechętnie sięgam po niego używając go także do depilacji nóg.Musiałam wiele razy przejeżdżać urządzeniem w jednym miejscu żeby wszystkie włoski chwyciły. Akumulator jest tak słaby,że nie nadążam z depilacją całych nóg. Wychodzi to tak, że zrobię jedną nogę i urządzenie jest rozładowane i musze ładować i czekać. Moim zdaniem jest to bardzo słaby produkt i producent oszukał w wielu swoich obietnicach. Depilacja na mokro w ogóle jest kiepska bo jest poślizg wody i wtedy w ogóle słabo się wyrywają włoski. Używam więc tylko na sucho. Najgorszą rzeczą w tym urządzeniu jest to, że w główce depilującej zbierają się włosy i wchodzą do środka do urządzenia....... To jest obrzydliwe i nie da się tego wyczyścić. Można zdjąć część ale sama głowica depilująca jest nierozkręcalna. Mój depilator jest zapchany włosami i nie da się go używać, obrotowa głowica jest od spodu zapchana. Przede wszystkim to są cebulki włosa i bakterie i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nigdy już nie kupię żadnego depilatora i odradzam depilatory tego typu, sama myślę o depilatorze na światło bo z tego już rezygnuję.