Alva, Rhassoul Repair Spray (Spray regenerujący)

Alva, Rhassoul Repair Spray (Spray regenerujący)

Dzięki mieszance olejków z drzewa herbacianego oraz manuka, zwalcza wypryski i trądzik. 90% wyciąg z aloesu zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie. Spray regenerujący łagodzi także skórę po ukąszeniach owadów, wspomaga gojenie się drobnych ran i otarć. Naturalny i organiczny kosmetyk posiadający certyfikat Ecocert.

totalny Must-have dla problematycznej cery

Ten niepozorny kosmetyk wyczynia takie rzeczy z buzią, że można wybaczyć mu wszystkie jego przywary ;) Na szczęście nie ma ich wiele:

-Szklane opakowanie, którym trzeba energicznie wstrząsać co rokuje na tragedię
+/- Kosmetyk faktycznie śmierdzi. Ale co zabawne, smrodku tego nie czuć wcale a wcale przy aplikacji kosmetyku, zaczyna zalatywać dopiero po pewnej chwili, a biedny użytkownik zastanawia się co mu tak śmierdzi niepowiemczym, kiedy okazuje się, że to jego.. twarz :P Odradzam stosować na dzień ;) [chyba, że punktowo]

~~PLUSY

+Banalny skład, wyciąg z aloesu i olejek herbaciany/manuka. Jednakże ziomy z plantacji Alvy znają się na rzeczy, inne olejki mogą się przy tym sprayu schować :P

+Spełnia wszystkie obietnice producenta :) Szczerze mówiąc byłam pełna obaw, gdy kupowałam ten kosmetyk, gdyż stosowany punktowo olejek herbaciany już dawno przestał przynosić efekty, a 40zł piechotą nie chodzi :P
Jednakże spray pozotywnie mnie zaskoczył :)
Stosowałam go w ramach bezkremowych nocy, kosmetyk nie tylko goił wypryski, ale i zapobiegał nowym, aponadto całkiem przyzwoicie nawilżał :)

Po pewnym czasie stosowania duetu spray+mydło alep( i nic więcej) gęba wyglądała na prawdę fantastycznie. Aktualnie, po kilku miesiącach stosowania nie wpływa już na skórę tak, jak wcześniej, ale nadal warto go mieć w kosmetyczce. Gdy czuję, że coś się czai pod skórą, lub zwyczajnie nie chce mi się nakładać nic innego, stosuję Alvę i mam wtedy pewność, że rano obudzę się z ładną, ukojoną buzią (:

Jak najbardziej polecam!

Lubimy się :)

Produkt jak najbardziej udany :)

Mam dość ciężką cerę, zawsze była pełna pryszczy i przetłuszczona, ale jednoczeście bardzo sucha po umyciu. Spray psikam 2 razy dziennie, bezpośrednio na twarz - po jednym psiku na każdy z policzków. Najpierw jednak używam wody termalnej Uriage i na jeszcze mokrą buzię stosuję Alvę. Opuszkami palców delikatnie wklepuje i potem już krem nawilżający :)
Po 3 tygodniach regularnego stosowania widzę naprawdę ogromną różnicę w stanie mojej cery - jest bardziej gładka, pory są zmniejszone, wyskakuje mniej niespodzianek. Dodatkowo pozbyłam się wągrów z okolic nosa i brody.

To, co mi trochę przeszkadza, to oczywiście zapach, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.
Poza tym po aplikacji moja buzia dość mocno mnie piecze i robi się czerwona, na szczęscie krem niweluje to uczucie.
No i niestety cena jest dość upierdliwa: 42 - 50zł

Serdecznie polecam!

sympatyczny

Używałam w duecie z kremem, ale spray okazał się dużo lepszy dla mojej mieszanej skóry.Raz na czas spryskuję nim skórę (ale nie za często, bo mnie akurat wysusza).Ma bardzo intensywny zapach olejku eterycznego,po dostaniu do oczu szczypie.Ale nie uważam,tego za wadę.Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu w pozbywaniu sie wyprysków, ale i tak lubię.Po uzyciu czuć odświeżenie, myślę,że jeszcze fajniej będzie używało się go w lecie(czuć chłodek).

burzliwe uczucie;)

Aktualnie używam trzeciego opakowania, zatem zdążyliśmy się ze sprayem już poznać.
Nie jest łatwo;) chodzi o to, że jego zapach jest... specyficzny. no po prostu śmierdzi. i to dość mocno i dość długo po aplikacji. dlatego używam go w zasadzie tylko na noc (żeby krócej czuć ten zapach).
Stosuję go albo na wacik kosmetyczny i przemywam nim umytę twarz albo psikam bezpośrednio na skórę (należy zamknąć wtedy oczy) [stotuję też na dekolt, gdy skóra na nim jest w gorszym stanie]
Spray przede wszystkim powoduje, że moja kapryśna cera się uspokaja. Wszelkie niechciane niespodzianki pojawiają się rzadziej. Te, które się pojawiły potraktowane Alvą jakoś szybciej znikają.
Nie wysusza skóri, nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Naturalny skład to oczywiście niezaprzeczalny plus.
Gdy moja cera kaprysi i ma gorsze dni jest on naprawdę bardzo pomocny.
Gdyby jeszcze miał ładniejszy zapach... Mimo wszystko do niego wracam... a to w przypadku tego, że szybko się zniechęcam kosmetycznie naprawdę coś ;)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

skuteczny śmierdziel

Lubię go, a zarazem go nie cierpię, ale może po kolei... Jest niezwykle skuteczny, niweluje wypryski i inne wyskakujące znienacka niespodzianki. Cudów nie robi, nie sprawia, że w jeden dzień znikają, ale znacznie przyspiesza proces ich gojenia i gdy wieczorem go użyję, już rano widzę, że niechciany gość nie rozwija się dalej. Bardzo podoba mi się fakt, że przy tym nie przesusza skóry, jak robi to znaczna większość podobnych preparatów. To zapewne dzięki solidnej dawce aloesu. Porównanie cena vs. pojemność wychodzi bardzo na plus. Spray ma aż 75 ml, a wystarczy 2-3 psiknięcia na płatek kosmetyczny przy jednej aplikacji. Największy minus to niestety zapach. Od razu zaznaczę, że w kwestii zapachów mało co mnie rusza - wszelkie słynne biochemiczne smrodki, jak kocanka czy spirulina to dla mnie pestka, ale przy spray\'u zaczęłam się łamać... Dla mnie śmierdzi on starymi przepoconymi skarpetami, a co najgorsze zapach jest naprawdę trwały, przez co ciągle czuję go pod nosem, reszta domowników również. Dlatego używam go późnym popołudniem, zostawiam parę godzin na działanie, a potem przemywam twarz, żeby zabić jego zapach, bo przeszkadza mi nawet w zaśnięciu. Działanie jednak rekompensuje wszystko. Kupię go na pewno, ale tylko jeśli nie znajdę równie skutecznego odpowiednika o lepszym zapachu.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

fantastyczny!

Spray alvy to naprawdę kosmetyk genialny :-)
Dużo osób narzeka na jego intensywny zapach - według mnie jest świetny! Mocny (to niezaprzeczalnyfakt), olejki eteryczne dają o sobie znać :-) ale mi odpowiada.
Spray regeneruje skórę zarówno pod kątem walki z niedoskonałościami, jak i pomaga w odzyskaniu przez nią dobrej kondycji ogólnej. Posiadane w danym czasie wypryski szybko się goją, nie paskudzą się, nowe pojawiają się zdecydowanie rzadziej i są mniej uciążliwe. Skóra odzyskuje ładny koloryt, rano wygląda na wypoczętą, jest gładka i świeża. Nawilżanie jest na naprawdę przywoitym poziomie - czasami mogę zaryzykować pozostawienie mojej dojrzałej, mieszanej skóry na noc sam na sam ze sprayem :-) na dłuższą metę widzę braki w odżywieniu i nawilżeniu cery, ale 1, okazjonanie 2 razy w tygodniu nie robią mi krzywdy.
Sprayu używam bezpośrednio na twarz - 3 psiki z bardzo dokładnie zamkniętymi oczami! Najbezpieczniej na oczy położyć płatki :-) bo kontakt oczu z olejkiem herbacianym nie będzie przyjemnym doznaniem...
Uważam, że spray jest świetny zarówno dla cer typowo problemowych, jak i dla tych z mniejszą ilością kłopotów celem regeneracji i polepszenia jej stanu.
Na sytuacje kryzysowe świetnie sprawdza się w duecie z kremem oczyszczającym na noc :-), ale nie tylko wtedy.

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki