Les Argiles du Soleil, Savon a l’Argile Blanche Kaolinite (Mydło z białą glinką)

Łagodne mydło, które oczyszcza skórę dzięki dużej zawartości glinek francuskich. Biała glinka jest polecana dla skóry wrażliwej i odwodnionej. Glinki nadają jakość mydłu, zmiękczają i wzmacniają skórę. Dzięki olejkowi z pestek winogron i olejkowi eterycznemu z cytryny skóra jest nawilżona. Dodatkowo zawiera niezbędne pierwiastki śladowe takie jak cynk, żelazo, mangan, które ponownie mineralizują skórę.

polecam!

Moją największą miłością jest mydło les argiles z glinką różową, ale to jest naprawdę godne polecenia i warte wypróbowania.
Mydło bardzo dobrze i jednocześnie łagodnie oczyszcza, znacznie zwiększy siłę oczyszczania pozostawione na 2-3 minutki w formie maski na twarzy. Wspomaga walkę z niedoskonałościami i proces regeneracji uszkodzonej skóry.
W moim przypadku nie powodowało żadnych przykrych skutków, nie ściągało skóry, nie wysuszało i nie podrażniało. Jest tak delikatne, że z powodzeniem stosowałam również do higieny intymnej.
Jak na mydło wydajne, dobrze się pieni :-)

Według mnie produkty les argiles to najlepsze produkty z glinkami - szczerze polecam!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka