Baylis & Harding, Wild Rose and Raspberry Leaf Luxurious Shower Cream (Luksusowy myjący krem pod prysznic `Dzika róża i liść maliny`)

Luksusowy krem pod prysznic o jedwabistej konsystencji i kobiecej opalizującej barwie. Otul się zmysłowym zapachem dzikich kwiatów róży i świeżych malin. Relaksuje ducha, koi zmysły, rozpieszcza ciało.

relaksujące / aromaterapeutyczne
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
w butelce, z pompką
żele pod prysznic
w żelu
normalna

BARDZO BARDZO NA TAK :)))

To kolejny produkt, który podbił moje serce! Kupiłam go - uwaga! - w Tesco za mniej niż 20zł, więc z dostępnością i ceną nie ma problemu.
Produkt uwiódł mnie swoim niesamowitym zapachem pięknych naturalnych róż, żadnej chemii. Gdy poczułam tą nieziemską woń, to aż kolana się pode mną ugięły. Wiedziałam, ze musi być mój ;)
Żel bardzo dobrze pieni się i myje ciało. Mam wrażenie jakby lekko napinał skórę, uelastyyczniał ją. Po prysznicu zawsze używam balsamu lub masła do ciała, więc wysuszenia żadnego nie zauważyłam.
Bardzo ładny jest teś kolor, taki lekko opalizujący perłowy róz.
Produkt jest wydajny i ma wygodną w dozowaniu pompkę. Opakowanie również bardzo estetyczne, fajnie prezzentuje się na półce w łazience.
Nie podrażnił mojej skóry, nie uczulił.
Jestem na prawdę zadowolona, polecam z czystym sumieniem!! :):):)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

nieszczególny

miałam go kilka miesięcy temu, kiedy dostałam buteleczkę, po przeczytaniu nazwy spodziewałam się niezwykłych doznań zapachowych, tymczasem żel pachniał przecietnie - trochę kwiatowo, trochę kwaskowato...
właściwości myjące średnie - pienił się raczej słabo, ale był wydajny, chyba przez tą pojemność
nie wyszuszał bardzo, ale ja zawsze uzywam balsamu po myciu - jednak gdyby to był bardzo żrązy kosmetyk, to zauważyłabym mimo balsamu jak wpływa na skórę
nie mogę go szczególnie polecić, jest wiele lepszych żeli, także zapachowo

Używam tego produktu od: kilka miesięy temu, przez ok 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml