BingoSpa, Silnie złuszczający preparat z 50% kwasami AHA

BINGOSPA.EU
Średnia ocena: 0.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Preparat służy do złuszczania warstwy rogowej skóry stóp poprzez działanie kwasów owocowych AHA (kwasy alfa-hydroksylowe) oraz ekstraktów i olejków roślinnych o działaniu złuszczającym i nawilżającym.
Wiele problemów skórnych związanych jest z nadmiernym rozbudowywaniem się warstw martwego naskórka, które powodują, że skóra staje się gruba i matowa. Proces ich zmniejszenia ma więc istotne znaczenie zarówno we wszystkich sytuacjach prowadzących do nadmiernej keratynizacji naskórka, jak i w przypadku skóry zmęczonej, zestresowanej, w której rozpoczęły się już procesy starzenia.
Kwasy AHA pomagając w usunięciu warstw nagromadzonych na powierzchni skóry, zapewniają efekt peelingu stymulującego odnowę komórkową. Proces ten inicjuje bowiem odpowiednią odbudowę komórek głębiej położonych. Powoduje on także pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. W wyniku zachodzących procesów w sposób widoczny poprawia się stan skóry stóp. Lepiej gromadzi ona wilgoć, co wpływa na wygładzenie zmarszczeń i bruzd oraz poprawę ogólną wyglądu stóp.
Przy długotrwałym stosowaniu (6 miesięcy i dłużej) preparatów zawierających kwasy owocowe odbudowują się włókna sprężyste. Zwiększa się produkcja włókien kolagenowych i mukopolischarydów, dzięki którym poprawiają się biologiczne i fizyczne właściwości skóry.
Nie zawiera sztucznych barwników i kompozycji zapachowych.
Preparat przeznaczony do profesjonalnych zabiegów gabinetowych. Można stosować w warunkach domowych przestrzegając zaleceń i wskazówek producenta umieszczonych na etykiecie.
Intensywny zabieg gabinetowy: nanieść preparat na wilgotną dłoń lub gąbkę, energicznie masować stopy przez 5 - 10 min. Po zakończeniu stopy opłukać pod bieżącą wodą i osuszyć.

złuszczające, nawilżające, wygładzające
zapachowa
peelingi do stóp
w słoiku
lekkie
popękana, sucha, z defektami

Dobry, ale trzeba mieć na niego patent...

Ja preparatu złuszczającego używałam średnio raz w tygodniu. Na wilgotne stopy nakładałam sól i tarłam do 10 minut jedną stopę. Następnie spłukiwałam pod bieżącą wodą.
Później znalazłam lepszy patent na ten zabieg. Lekko wymoczyłam stopy i potarłam je tarką. Następnym krokiem było około 5-6 minutowe peelingowanie owym preparatem i powiem Wam, że stopy były bardzo gładkie, przez okres ponad tygodnia. Trzeba pamiętać, by sól spłukiwać pod bieżącą wodą.
Skóra po wszystkim jest bardzo przesuszona, dlatego obowiązkowo należy nałożyć tłusty krem lub maskę na stopy.
Tak jak wspominałam, stopy były bardzo gładkie przez długi czas. Co najlepsze, przy regularnym stosowaniu, skóra już tak bardzo nie narasta.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Strzał w dziesiątke!

Preparat doskonale złuszcza zrogowaciały naskórek trudny do usunięcia pumeksem. Oczywiście osiągnięcie zamierzonego efektu uzaleznione jest od wielkości zrogowacenia, jednakże w moim przypadku wystarczyły 4 zabiegi :) Nie powoduje podrażnień. Regularne stosowanie sprawia że stopy pozostają piękne i gładkie!
Naprawdę polecam!

działanie przeciwne do porządanego

Na moje stopy działa wręcz przeciwnie niż powinien. Zabieg wykonałam 3 razy - za każdym razem moje stopy wyglądały, jakbym cały dzień spędziła w wodzie, a po zabiegu zgrubienia na skórze stały się jeszcze bardziej dokuczliwe, bolesne i widoczne.

Ilość zużytych opakowań: 0 (pół opakowania)

Rewelacyjny produkt

Silnie złuszczający preparat z 50% kwasami AHA to mój hit wśród kosmetyków do pielęgnacji stóp.
Jest bardzo skuteczny, rewelacyjnie radzi sobie z przesusonymi i szorstkimi stopami.
Wygładził je po 2-3 uzyciach i w tym stanie utrzymuje od 2 miesięcy, przy stosowania 2 razy w tygodniu.
Jest bardzo wydajny i niedrogi. Proszek zamknięty w porządnym plastikowym opakowaniu z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci wieczka.
Sposób używania też bardzo mi odpowiada.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Jest moc

Dobry produkt. Miałam duże problemy ze stopami, nie pomagało już nic, ani pumeks, ani moczenie stóp w mydlinach i oliwach, ani zakładanie skarpetek na noc na grubo posmarowane kremem z mocznikiem i nawet maścią parafinową stopy. Efekty owszem, były pozytywne, ale bardzo krótkotrwałe, po dwóch dniach stopy wyglądały identycznie jak przed zabiegami, czasem nawet jeszcze gorzej. Miałam bardzo szorstkie i stwardniałe pięty oraz boki dużych palców po zewnętrznej stronie, były bardzo zrogowaciałe. Latem problemy zaczęły narastać po zaprzyjaźnieniu z odkrytym obuwiem. Cały czas miałam wrażenie, że wszyscy widzą tylko moje zaniedbane stopy, miałam na tym punkcie duże kompleksy i to mocno ograniczało mnie w codziennym funkcjonowaniu, bo zastanawiałam się np. gdzie i po co idę i czy mogę sobie pozwolić na odkryte buty, czy może jednak lepiej ubrać zabudowane dla świętego spokoju. Chorowałam na tym punkcie, chociaż aż tak dramatyczna wizja moich stóp prawdopodobnie była tylko złudzeniem paranoidalnym i nie było to aż tak widoczne.

Odkryłam maść na odciski z apteki z kwasem salicylowym i mlekowym, polecam, działa jak te rozsławione skarpetki złuszczające, a kosztuje 3 zł, różne firmy mają swoje odpowiedniki, nakładać należy kilka nocy z rzędu grubą warstwą omijając zdrowe partie stóp, zawinąć w woreczki i włożyć skarpetki, po kilku dniach postępować tak jak jest w ulotce, porządnie wymoczyć stopy. Skóra odejdzie płatami bezboleśnie. Pytanie tylko, co potem, bo nie można tej maści stosować regularnie.

Ten preparat Bingo to prawdziwe wybawienie dla moich stóp, zużyłam już 2/3 opakowania i widzę znaczne efekty, po każdym użyciu coraz lepsze, skóra całkowicie przestała nadmiernie narastać na ten moment. Aż chce się używać, pomimo, że jest to dość czasochłonne, bo peelingować należy po kilka minut każdą stopę. Tak gładką skórę stóp, jak teraz pamiętam, że miałam będąc dzieckiem. Paradoksalnie teraz wszyscy w moim najbliższym otoczeniu się nimi zachwycają, bo nikt nie ma aż tak gładkich.

Potwierdzam to, co można przeczytać w poniższych recenzjach. Oczywiście stopy nadal lubię wymoczyć i użyć tarki, chociaż jej już bardzo rzadko oraz porządnie nasmarować kremem z mocznikiem (obecnie Lirene 30% urea krem-maska, też bardzo dobry), jednak to tylko po to, aby Bingo mogło jeszcze lepiej zadziałać i aby dopieścić te partie ciała ile wlezie:-)

Piorunujące efekty i całkowite pozbycie się problemu z narastającą skórą pięt nie są mocną stroną tego produktu, on daje rewelacyjne efekty podtrzymujące, spowalnia proces narastania skóry, reguluje i wzmacnia.

Opakowanie jest ogromne, wystarczy na kilkumiesięczną kurację z częstotliwością zabiegów 1-2 razy w tygodniu, której kwasy potrzebują, aby długotrwale zadziałać i uregulować funkcje skóry. Latem zrobię przerwę, aby nie nabawić się jakiegoś fotouczulenia i wtedy dopiero zobaczę, czy naprawdę produkt pomógł i stopy poradzą sobie bez niego.

Peeling przepięknie pachnie cytrusami i jak dla mnie ma bardzo przystępną cenę. Ideał. Ma formę sypkiego, białego proszku, peelingu, ale przy aplikacji dobrze przywiera do skóry, nie sypie się z rąk i delikatnie się pieni. Ma bardzo dużo naturalnych roślinnych składników, jest na bazie soli, zawiera niestety SLS, ale gdzieś w środku składu dopiero. Jak na produkt profesjonalny skład jest bardzo przyzwoity. Masowanie nim stóp to czysta przyjemność, po użyciu skóra jest gładziutka jak aksamit i niepodrażniona. Przy okazji załatwia też sprawę skórek wokół paznokci, praktycznie ich już nie mam. Łatwo się spłukuje.
Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: została 1/3 opakowania

bardzo skuteczny

Najlepszy peeling do stóp, przynajmniej dla moich - nadmierne rogowacenie i naprawdę problematyczna pielęgnacja. Fantastycznie zmiękcza, wygładza i jest to jedyny peeling do stóp, którego chce mi się używać. Wszystkie inne, których używałam nie dawały rezultatów przy takich stopach jak moje.

Polecam wszystkim borykającym się z nadmiernym rogowaceniem.

Jedynym minusem jest aplikacja - przy takim stężeniu kwasów trzeba być ostrożnym przy nakładaniu/spłukiwaniu. Na słońce już bym po jego aplikacji nie wyszła. Zostaje takie uczucie, czy na pewno dobrze go spłukałam, dlatego stosuję wieczorem i myję wielokrotnie ręce po jego użyciu., tak na wszelki wypadek :)

Super relaksuje zmęczone stopy. Świetny, gdy nie ma czasu na pedicure - ekspresowo wygładzi i zmiękczy skórę. Polecam, choć jest dość trudno dostępny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3go

Najlepszy jaki miałam

Świetny peeling, bardzo silnie złuszcza. Daje świetne efekty, już po pierwszym razie widać poprawę, jednak warto stosować go regularnie! Najlepszy peeling do stóp jaki kiedykolwiek miałam. Minus za zapach, mi nie odpowiada po prostu. Bardzo wydajny i tani! Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Jakaś 1/5 pierwszego opakowania